marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2110    535

zen no to gratulacje :) Myślisz z ę to ta jedyna?? ona ciebie znała czy przypadkowo napisała??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zen88    0

Andrzej znała mnie z liceum , była 2 klasy niżej i znalismy się z widzenia. Myslę że to ta jadyna. A najlepsze jest to że podoba się jej to czym się zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki może wyda się wam to głupie ale ja też mam pytanie... czy kiedyś ktoś lub któraś z Was musiał/a zerwać ze swoja druga połówką ?? Jeśli tak to jak to wyglądało? Jak się z tym czuliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77
Chłopaki może wyda się wam to głupie ale ja też mam pytanie... czy kiedyś ktoś lub któraś z Was musiał/a zerwać ze swoja druga połówką ?? Jeśli tak to jak to wyglądało? Jak się z tym czuliście??

 

 

Ja tak miałem, poznałem koleżankę z niedalekiej okolicy i traktowałem ją jak koleżankę ale niestety ona się chyba mocno mną zauroczyła (a może nawet zakochała), niestety ale musiałem ją pewnej soboty sprowadzić trochę na ziemię i powiedziałem jej, że z tego nic nie będzie, bo ona ma zupełnie inny charakter niż mój i jakoś nie wyobrażałem sobie naszego związku na dłużnej. Po prostu powiedziałem jej, ze mogę zostać jej przyjacielem i tak zostało, chociaż na początku trochę się rozkleiła i trochę głupio było, ale teraz już wszystko Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

no mnie też jedna zaczyna podrywać.... i czuje że chyba coś z tego będzie :)

a co do związków na odległosć znam dwa przypadki. i obe parki są już dawno po ślubie..... i całkiem dobrze sie im układa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@semos ja miałem bardzo podobnie do Twojego przypadku... Też była sobota. Wziąłem swoją dziewczynę na spacer i bardzo mi to było przykro powiedzieć ale powiedziałem :) Też jesteśmy przyjaciółmi, utrzymujemy ze Sobą kontakt ( choć już dużo słabszy niż przedtem), chodzimy do tej samej szkoły :) Jak to powiedziałem to panowała bardzo czarna atmosfera. Próbowałem Jej to wytłumaczyć dlaczego tak postąpiłem ale nadal nie jestem pewien czy mi wierzy w to czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertsuw    0

i jaktu nie mówic ze mezczyzny sa zawsze winni a mi narazie sie nie spieszy do ozenku


--:::: ZETOR 8045 :::--
--:::: ZETOR 5211 :::--
--:::: RUSAK T-25 :::--
Musza wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Dobry wieczór wszystkim :)

a w Krakowie to ogółem jest przyjemnie :)) tylko najprzyjemniej to jakos by sie spacerowało z kimś bliskim...

Nie zawsze są winni mężczyzni...różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

jest i edek :)

 

daj spokój z jakoś tam kopanino :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No raczej,ale o kazdej :) tylko swietny rym :)

Nie czujesz kiedy rymujesz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

A Jak to jest kiedy sie strasznie dziewczynie podoba facet,ale to okropnie sie w nim zadłużyla i ona nie ma śmiałości z Nim o tym pogadać od tak chociaz Go zna,a nawet jest jej przyjacielem...Co byście wtedy doradzili Jej ?? To jest taka cicha woda pozartowac tak,ale jesli chodzi o taka sprawe to nie umie sie przelamac i z Nim pogadac,a jak by miała Go stracic to nie wiem co by zrobila... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

dobr bajer to połowa sukcesu

 

Jak to jest jak sie komus faec spodoba to Ty powinnaś wiedzieć Edek18...

moja opinia jest taka, żeby może jakoś wiecej czasu z nim spędzała, dawała mu to od zrozumienia...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

W takiej sytuacji to chyba naj lepiej było by gdyby ona upolowała go gdzieś jak będzie sam i wtedy na spokojnie powinna z nim pogadać


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Z tym okazywaniem znaków to różnie bywa. Kumpel jeden miał taka jedną co tak dawała do zrozumienia że wszyscy dookoła wiedzieli co się kroi a nie on. I nic z tego nie wyszło.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Sezon polowań rozpoczęty. :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

na kogo dzisaj polujemy? propozycje?


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

W związku ze zbliżającym się świętem (chodzi mi o Dzień Kobiet :) ), chciałbym "obadać" temat. Co kupić osobie, na której mi zależy :) ?

 

Chociaż nie wiem sam, czy się w to pakować-może odpuszczę :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
no własnie niech uządzi sobie polowanie na misia;d

 

to kupel slepy czy inny jakiś?? jak mozna czegoś atkiego nie iwdzeić... pozatym trza go było oświecić;p co z Ciebie za kolega?

 

Sory ,ale ja uważam że to zbyt prywatne sprawy żeby się do nich mieszać. Kto z kim jak i dlaczego to mnie g. obchodzi to jest wg. sfera intymna i tyle. Takie jest moje podejście. Jakoś nie potrafie zrozumieć ludzi którzy polegają na zdaniu kumpli/koleżanek. Albo najzwyczajniej jestem na to za głupi.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

czemu odpuścisz?? nie jest tobą zainteresowana??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Ech chłoapki...JA to bym chciała zeby bez słów wiedział o co chodzi i juz :)

nie nosi okularów :) więc ślepy nie jest...po prostu jest wspaniałym człowiekiem :) i podziwiam Go za wszystko :)

JA tylko pytam profilaktycznie i tak zrobie po swojemu,albo nic nie zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj