marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek0303    50

jak sztywnieje to nie bez powodu wiec dziewczyny kontrolujcie napiecie kolegow i uwazajcie na swoje wystawione oczy :D

 

@seweryn chcesz powiedziec ze miales w jezorze jakis fikusny kolczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Miałem. Poszło o zakład z kumplami jak waliliśmy piwsko na mieście. W pępku też.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Tomcio my tu z Ania mamy wszystko na oku.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

odnoszę dziwne wrażenie ,że jestem obserwowany.... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

@seweryn to chyba jakas wille musieli Ci odpalic albo szczesliwy los z szostka w totka

@bananowa Pszczolko wierze na slowo ale w razie ostrzeliwania schowajcie sie w bunkrze heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a kto ma nas ostrzelac i czym???? chyba ze ze sztywnego banana

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

na pewno to będzie starym lemieszem na łańcuchu o parapet... :P jak kiedy kolwiek usłyszysz ten dźwięk w środku nocy... to będzie ta noc i ta chwila... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Aż tyle to nie. Tak jest jak się nie wie co robić po pijaku. Głupie to było ale ciekawe.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

a kto ma nas ostrzelac i czym???? chyba ze ze sztywnego banana

 

 

nikt inny jak kawaleria slepakami ze swoich luf podczas cwiczen zwiekszajacych umiejetnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

zapomniałeś dodać, że umiejętności trafiania do celu... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

fakt, choc cel w takiej sytuacji to pojecie dosc wzgledne i nieczesto nie do opanowania hehe ale bez celu niczego sie nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
zapomniałeś dodać, że umiejętności trafiania do celu... ;)

Kochany, trzeba było iść do wojska, trafiania do celu się tak łatwo nie zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czlowiek cale zycie sie uczy.

 

Tak,a potem umiera a i tak gówno umie :P

 

musi czasem coś zesztywnieć :P

 

 

sztywnieja a to co ma byc sztywne no to mieknie

 

 

my tu z Ania mamy wszystko na oku.

 

 

No jasne "znowu" "zielone oko" i "niebieskie oko" - dwie baby się zebrały :o - żeby piorun nie pier......ną :P

babska solidarność,jedna ma tylko prawe,a druga tylko lewe oko i prowadzą konwersację na wysokim poziomie o sztywniejących ;) .......na pewno nie palcach na mrozie :lol:

 

MAT i FINN byłem u wróżki i mówiła że oko "laski bananowej" jednak jest prawdziwe :P ,byliście w błędzie :lol:

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
MAT i FINN byłem u wróżki i mówiła że oko "laski bananowej" jednak jest prawdziwe :P ,byliście w błędzie :lol:

Nigdy nie twierdziłem, że "laska bananowa" ma coś sztuczne,a tym bardziej oko, :P ale to w awatarze na pewno nie jej, bo ja wtedy jestem papa Smerf. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

E no bez jaj nie twierdze .ze to sztuczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
E no bez jaj

Oczywiście. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

Kochany, trzeba było iść do wojska, trafiania do celu się tak łatwo nie zapomina.

 

 

teraz trzeba uczyć się samemu trafiać do celu nie ważne jaką technikę się użyje ważne by trafić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Technika moze byc obojetna wazne zeby byc wyluzowanym jak trafiasz do celu, I nigdy nie myslec o tym, tylko o jutrzejszym dniu. Bo szybko osiagniety cel okaze sie klapa. B) B)

 

Mat co do wojska to nie jednemu z Was by przydalo by sie wojsko bo jacys tacy jestescie lelawi. Brakuje Wam pewnosci i jaj. :lol: :lol:

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

@banan, widzę, że masz złe doświadczenia w temacie trafianiem do celu, co strzelec pewnie był słaby? :P

 

Lelawi, bez jaj? Po czym tak wnioskujesz?

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Buke nigdy nie bylo tak slodko, ale tych gorszych dni sie nie wspomina zawsze w pamieci zostaja te slodkie. Nawet jak pierwszy raz raka polykalam :lol: i przepijalam winem to dobrze pamietam. B)

 

Lelawi?? Nie powiedzialam ze wszyscy no ale sa tacy. B)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Mat co do wojska to nie jednemu z Was by przydalo by sie wojsko bo jacys tacy jestescie lelawi. Brakuje Wam pewnosci i jaj. :lol: :lol:

Nie jednemu pewnie tak, ale "Bananku" ja byłem w wojsku i ani jednego, ani drugiego mi nie brakuje. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

To nie oceniaj wszystkich przez pryzmat ogółu. ;)

 

W męskim przypadku, te gorsze dni zapadają długo w pamięć, bo nie ma nic gorszego, jak wystrzelać magazynek przed czasem. :D


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Bo jak sie strzelasz to nie wolno myslec czy sie za chwile trafi tylko co jutro masz do roboty. Wtedy dluzej na strzelnicy postrzelasz.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Zasadniczo to ja nie potrzebuje takich rad, ale kolegą z forum, może Twój post się przyda. ^^

 

Chociaż co to za przyjemność być na strzelnicy i np. myśleć o tym co ksiądz mówił na kazaniu w niedziele. :D To ja już bym wolał chyba pomyśleć u wizycie u speca od broni, lub zakupić jakieś smarowidło do lufy, co by pewnie podniosło wyniki na strzelnicy.

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Smarowidło do lufy? :huh:

Jest aż tak źle?? :blink:

Nawet jak byś miał najlepszy sztucer i udał się na polowanie to na niewiele się zda jak nie będziesz mieć wyczucia chwili :D.

Raków się nie je jak nie ma się ochoty lub jest się najedzonym :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj