marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co to za różnica po czym,ważne by dotrzeć do celu.Po ciemku,po omacku ,kret i tak znajdzie swoją dziure. :rolleyes:

 

Mówisz że krecik wpycha się do swojej dziurki :P hmmmmmm,czy tam wślizguje się po udach po omacku czasami :rolleyes: hmmmmm,ale wracając na ziemię do tematu - to nie znaczy że ma się obijać o te uda jak o bandę na lodowisku :D

Edytowano przez esgreg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

 

To jej puść. Na pewno się ucieszy jak dokładnie się wsłucha.

 

 

Aż sprawdziłem w dowodzie. Na pewno nie mam na imię Gucio i nie jestem bohaterem tej bajki, z której tak wzory czerpiesz. Więc do siebie nie porównuję.

 

 

z tego co mi wiadomo jednyne co zaczerplalem z tej baki to imiona. Guciowi do gaci i noca do lozka nie zagladalem wiec drogi stasiu nawet gdybym chcial to gucio nie moglby byc bohaterem z ktorego moglbym czerpac jakiekolwiek wzorce poniewaz nic o nich nie wiem ;) Mozna jednak wywnioskowac ze Ty w przeciwienstwie do mnie nie proznowales i wiesz jaki tam demon tkwi w tym guciu skoro wystawiles mu taka antyrekomendacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Mozna jednak wywnioskowac ze Ty w przeciwienstwie do mnie nie proznowales i wiesz jaki tam demon tkwi w tym guciu skoro wystawiles mu taka antyrekomendacje.

@tomek0303,a może warto by właśnie było zaczerpnąć jakąś mądrośc z tej bajki :P Bo co, jak co,ale nieudacznikiem był,ale miał swoją pszczółkę Maję :D ,a duża ilość panów nie posiada swoich pszczółek :wacko: .Więc może czas zacząć oglądać Gucia i Maję,i brać z niego przykład :lol: wtedy los się do was uśmiechnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
.Więc może czas zacząć oglądać Gucia i Maję,i brać z niego przykład :lol:

No nie bardzo, bo Gucio, tylko jadł i spał, a Maja dbała o trutnia, :P a Gucio bardziej o swój brzuch niż o Maję. :lol:

Dla potencjalnego "Gucia" może to by był i dobry sposób na życie, ale potencjalna "Maja" nie wiem czy by myślała z takim "Guciem" o beztroskim bzykaniu. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

I mit o idealnej parze bohaterów dzieciństwa runął. :rolleyes: Jednak nie szukajmy w kreskówkach głębszej ideologii, bo zaraz okaże się, że Bolek i Lolek to "pedały", a Papa Smerf był pedofilem. :P

"Jakubie, zrób mi loda".

Hmm, jak dla mnie główną przeszkodą w znalezieniu swojej pszczółki przez współczesnych "Guciów", jest fakt, że dbają głównie o swoje ha i kwiatki na nich rosnące, a nie myślą o tak przyziemnej rzeczy jaką jest bzykanie. :D

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Każdy Gucio wie że miłości nie włoży do garnka.

Niech taki współczesny Gucio wedle Twej recepty zarabia na życie... bzykaniem :D może tak znajdzie swoją Maję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I mit o idealnej parze bohaterów dzieciństwa runął. :rolleyes: Jednak nie szukajmy w kreskówkach głębszej ideologii, bo zaraz okaże się, że Bolek i Lolek to "pedały", a Papa Smerf był pedofilem. :P

 

Coś racji jest bo TWINKY WINKY i ta jego torebka :wacko: z tych bliżej nie określonych popapranych teletubisiów :blink: o tym świadczy <_<

 

Chociaż, ja wiem...Bolka i Lolka i Papy Smerfa raczej nie podejrzewał bym a jakieś wydziwiania :)

Edytowano przez esgreg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Każdy Gucio wie że miłości nie włoży do garnka.

 

 

No tak, ale jeść z tego garnka w samotności...? <_<

I ja przecież nie namawiam nikogo do zarabiania w ten sposób. Chodziło mi, żeby nie należy nastawiać się tylko na oranie, tylko warto pomyśleć czasem o własnej pszczółce i bzykaniu. :rolleyes:

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak to co innego :)

Cel pracy znamy, a cel własnego życia trzeba sobie wyznaczyć i nie wiem czemu, ale na potomku najczęściej się kończy :lol: .

Jemu przekażemy to, co wypracować udało się za życia naszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No tak żaden Gucio nie może przestać orać by nie zostać z gołą d*pą ^^ , bo żadna przczółka na niego nie poleci, chyba że na trochę by się oderwał od roboty i zrobił mały rekonesans i krótkie polowanie co jakiś czas :P ,wtedy by mógł ustrzelić jakąś Maje żeby nie musiał jeść kotleta w niedzielę sam :(

Edytowano przez esgreg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

No zgadzam się Panowie, praca to podstawa, żeby nie zostać jak piszecie z golą pupą i mieć co włożyć coś do garnka, ale należy pamiętać, że praca to nie całe życie. Historia zna wiele przypadków, że zapaleni gospodarze myślący tylko o rozwoju gospodarstwa budzili się gdy na ich metryce przy polu wiek pojawiała się na początku magiczna cyfra 3... Wtedy to trochę za późno jest myśleć o kobietach i rodzinie. Na pewno jest trudniej z każdym rokiem.


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mój sąsiad Jasiek wielki znawca :) ,znamienity i szanowany traktorzysta :P ,duży dom,zabudowania,małe gospodarstwo około 9ha,ciągniki 330,360-3P,360,dwie przyczeby-4t i 6t,małych przyczep chyba 3,no resztę sprzętu co potrzebne.Ma też żonę od roku - on ma 55lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Takie przypadki w moich okolicach to ja na palcach jednej ręki policzę.:) To nic tylko mu pogratulować.:D


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No bo wiecie jak to pszczolki przebieraja w danym wieku.

 

od 15 do 20lat moze ten moze tamten

 

od 21 do 30 chyba ten albo tamten

 

od 31 do 40 ten i tylko ten

 

od 40 wzwyz byle jaki aby byl i byle komu aby w domu

 

:lol: :lol:

:lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFrolnik26    214

a ona ma 18 lat :P:D dorobił się chłop a dopiero później założył rodzinę :)

a tu coś o kobietach:

0 - 20 lat - kobieta jest jak AZJA: dobrze znana, ale jeszcze nie odkryta.

20-30 lat - kobieta jest jak AFRYKA: gorąca i wilgotna.

30-40 lat - kobieta jest jak USA: wydajna i technicznie doskonała.

40-50 lat - kobieta jest jak EUROPA: po dwóch wojnach światowych, wykorzystana ale wciąż piękna.

50-60 lat - kobieta jest jak ROSJA: wszyscy wiedza gdzie to jest, ale nikt nie chce tam jechać.

Edytowano przez MFrolnik26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No bo wiecie jak to pszczolki przebieraja w danym wieku.

 

od 15 do 20lat moze ten moze tamten

 

od 21 do 30 chyba ten albo tamten

 

od 31 do 40 ten i tylko ten

 

od 40 wzwyz byle jaki aby byl i byle komu aby w domu

 

:lol: :lol:

 

:lol:

 

Aha,a Ty na którym etapie tego "przebierania" jesteś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Chyba ten albo tamten :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

hmm..tak myślałem żeby się spodziewadz coś w takim stylu odp. ^^ ,ale cóż -_- ,a ja bym Ci powiedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Dopiero teraz zobaczyłem, że ten temat liczy 546 stron. ;) I to stron przysłowiowego gadania o d*pie Maryni. Pogratulować. :D


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wiem czy tak wypada? :unsure: jesteś kobietą a mnie jako mężczyznie nie przystoi wpychać się przed Ciebie w kolejkę :rolleyes: - chyba się ze mną zgodzisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

no raz mozna sobie darowac chyba ze jestes z tych chce ale nimoge

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

co kurrrrrrteczka "nimoge"! :lol: zgaduj zgadula,kobiety mają pierszeństwo,więc Ci je daruje :P ,no chyba że pękasz? raczej na pewno pękasz,pierwsza wyskoczyłaś z jakimiś przedziałami wiekowymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

no napisalam przedzialy napisalal w jakim Ja jestem wiec w czym mam pekac????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

o losie!! :unsure: no faktycznie :wacko: nie zauwarzyłem :wacko: ,wiesz co ja jestem w tym co napisałaś wiesz ;)

wiedziałem jak się to skończy,czasem nie masz 15?patrząc na "oko" to chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj