marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Cichy007    0

Ja uzywam lamborghini:) i od kiedy na nie zmienilem moja dziewczyna stwierdzila ze bardziej mesko oachne:P


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

w chleiwe to się wali czym innym :P i nic nie pomorze :P hehe

tarara...jej no zapach spoconego mężczyzny no nie wiem nie miałam okazji sprawdzić :) ale to normalne po pracy przyjdzie taki i czy będzie pachniał perfumami czy będzie spocony i tak będzie Nice :) :)

one są bardzo ładne,a dziś byla ich reklama w tv chyba są jakieś nowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Hehe ja to takie troszku spocony to jedynie do przyjaciolki czasem wpadne w trakcie pracy:P ale jakos jeszcze sie nie skarzyla na przykre zapachy:P


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ciekawie ciekawie :P

Co do dłoni, to ja patrze na nie często, ale tak szczerze to bardziej sie mi podobają gdy są na nich odciski i są zniszczone praca bo wiem ze taki chłopak nie brzydzi sie ciężkiej pracy i bardzo to cenie. Takie spracowane rączki to tylko całować.

Sama mam nie jeden odcisk na dłoniach i mi skóra nie jeden raz zeszła, przestałam nosić pierścionki bo mam spuchnięte palce i potem nie mogę ich zdjąć :P

Ostatnio tak niefortunnie postawiłam stopę, że mi przyczepa przygniotła i mam połowę fioletową jak śliwka.

Co do czystych butów to jak najbardziej :P A jak ładnie poprosi to i sama mu wyczyszczę.

Co do zapachu?? Hmm... lubię , a raczej uwielbiam jak facet ładnie pachnie.

Preferuje: http://www.perfumy-perfumeria.pl/product-p...-toaletowa.html

Nie drogie a bardzo przyjemne :)

Oczywiście perfumy tak, ale bez przesady jak zapach jest duszący to jest kiepsko (był taki chłopak co jak do drzwi wejściowych dochodził to go czułam bleee...) Przyjemnie jest jak chłopak przyjedzie i jest czysty i ładnie ale delikatnie pachnie. To kobieta sama do niego będzie lgnęła i tuliła sie. Wiem po sobie....

A jeśli pracuje i ja do niego wpadnę w odwiedziny no to normalne że nie będzie wypicowany. Wtedy biorę ciuchy robocze i mu pomagam, żeby szybko zrobić wszystko i mieć więcej czasu dla siebie :) Tak nauczyłam się z ciągać drzewo z lasu przy pomocy cztero-nogiego zwierzaka - konika.


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Idę do Paulinki na 18.00 uczyć ją matematyki , zrobić pracę z chemii i historię spisać :P :P :P

A co do AXE , bajka i tyle , popsikałem AXE lewą dłoń , Pumą prawą , koleżanki powiedziały , że prawa lepiej pachnie :)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Chyba każdy człowiek lubi delikatny zapach. Przynajmniej w większości budzi chęć poznania go lepiej (zapachu) :P


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja taki nastawiony , idę do niej i słyszę wiertarkę , starszy jej coś robił , w domu mama odkurza :P Było miło , ale liczyłem , że będziemy sami :P


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Poszedłeś na matematyke i się przeliczyłeś :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ale ta sobota co była i kawałek niedzieli dały mi wiele :P


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A co tu tak cicho sie zrobiło??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

Bo znowu ktos troche przetrzepał temat, watek rozmowy sie ucią i umilkło wszystko znowu na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hmm było 109 stron i jest. Marcin nic nie czyścił ostatnio.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Nic nie robiłem, nie macie pytań to użytkowniczki sie nie wypowiadają ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

A ja powiem tak. Użytkowniczki poszły na łowy a my tu panowie gadu gadu :P Trzeba się wreszcie ruszyć na zwiady ;)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Ja w sierpniu mam wesele braciaka rodzonego i zastanawiam się czy kogoś wziąć ;)


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ale dziewczynę czy chłopaka?? ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Oczywiscie dziewczyne ;)


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

o to bedzie ciekawie ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Oj będzie,a jak się zgodzi ta osoba towarzysząca to juz wogóle genialnie i będzie skakał z radości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Mnie czekają 3 albo 4 wesela i jak na razie nie mam z kim iść ;) No cóż...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj