Zaloguj się, aby obserwować  
farmermf

MF 8150-Naklejki na maske ciągnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
farmermf    80

Mam problem .Chce odmalować MF 8150 i potrzebuje nowych naklejek na maske -napisy +symbol więc zadzwoniłem do korbanków i szok chcą po 180zł za szt a mi trzeba 5 naklejek.Pytanie jest takie czy gdzieś można kupić jakieś tanie naklejki/Zgóry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje poszperać na allegro


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

przenosze


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam zamiar również zamówić ale chodzi mi tylko o te naklejkę samego logo MF bo nowego plastiku raczej nie dostane(na allegro nie mogę znaleźć to naklejka będzie :).


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolek90    0

Mam problem .Chce odmalować MF 8150 i potrzebuje nowych naklejek na maske -napisy +symbol więc zadzwoniłem do korbanków i szok chcą po 180zł za szt a mi trzeba 5 naklejek.Pytanie jest takie czy gdzieś można kupić jakieś tanie naklejki/Zgóry dzieki

 

 

 

 

Posiadam naklejki na sprzedanie Bardzo tanio! Maszyny wyglądają jak nowe! Gwarantuje ze się nie odlepi (warunek prawidłowe klejenie, nie na tłustą powierzchnie i nie na mrozie) i gwarantuje ze nie wyblaknie!!! Naklejki na kazdą mazyne!!!

 

kontakt: krzysiek_1990_1991@wp.pl

GG: 4211031

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Są firmy czy ludzie robiący naklejki na indywidualne zamówienie (droższe), choć na ciągniki to zwykle typowa produkcja (tańsze) ale mogę dać namiar na dobrą produkcje jak ktoś ma problemacje znaleźć coś w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matis251    0

Hmm, zawsze jak jeździłem po handlarzach to dało się odróżnić który ciągnik był malowany bo widać że naklejki miały inną czcionkę i bardzo łatwo było odróżnić. Jak by były naklejki 100% takie same jak oryginały to myślę że bym kupił za rozsądną cene, bo te co są na allegro nie wyglądają jak oryginały (może to szczegół ale dla obeznanego łatwo rozpoznać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam tego loga na grillu. Ktoś wyrwał, u Korbanków kosztuje 130 zł. Jakbym znalazł na allegro taniej kupiłbym.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

A ma ktoś może jakieś namiary gdzie kupić jakąś fajną naklejkę na maskę, związaną z MFem. Chodzi mi o jakąś dodatkową bo odkleiłem stare i został odcień na masce i przydałoby się to jakoś zasłonić. Ma ktoś jakieś pomysły? Szukałem odnośnie mfa, ale znalazłem tylko te normalne na maskę. Naklejka musi mieć około 15x10cm. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil5421
      Witam . potrzebuje opini na temat ciagnika david brown 1690, rok cos ok 1982 . czy ktos posiadal jak z czesciami awaryjnoscia ?
    • Przez msjaro
      Witam, mam do bardziej doświadczonych forumowiczów pytanie.
      Po raz pierwszy udało mi sie kupić nowy ciągnik, zawsze w gospodarstwie mieliśmy używki. I teraz finalizuje zakup, jednak dealer oznajmił mi, ze przed wydaniem maszyny przechodzi ona pierwszy przegląd za ponad 1500 zł! Wiedziałem o przeglądzie po 50 mth, to jasne, ale przy nowej maszynie przed jej wydaniem?
      Czy to normalna praktyka? Bede wdzięczny za pomoc.
       
    • Przez Paatryk12dsa
      Witam wszystkich, jaką polecacie prasę do ciągnika 100km? Rolująca lub kostkującą najlepiej w okolicach 10 tys. Ciągnik miałby z nią pracować na górzystych terenach.
    • Przez Ist
      Zmieniłem prześwit ze zmniejszonego na normalny. Przełożyłem zwolnice na 45°, wszystko wg instrukcji. Koła jeszcze nie założone ale po skręceniu wszystkiego pojawił się dziwny objaw - piasty się nie kręcą tzn nie można ich przekręcić ręką, wcześniej wydaje mi się ze chodziły bardzo lekko. Zakreciłem trochę na rozruszniku, na włączonym biegu i jedna piasta się obraca druga stoi. Po ruszeniu (z czuciem) przez rure zaczyna się kręcić a druga staje (zatrzymuje się tak że przy zakreceniu na rozruszniku już kreci się ta druga). Czy to jest normalne? Czy coś źle złożyłem? Zwolnice wróciły do pochwy względnie lekko co prawdopodobie oznacza że frez dobrze trafił w skrzynie.
    • Przez nwj451
      Witam. Mam problem z renia Ares, gdy jadę do przodu jest dobrze a czasami jak jadę do tyłu to jest takie uderzenie że aż traktor zatrzymuje, coś jakby blokowalo w tylnym moście, wie może ktoś co może się dziać??? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj