Zaloguj się, aby obserwować  
marcintur

FORTSCHRITT + tur 6

Polecane posty

marcintur    0

Witam. Założyliśmy dziś osobną pompę (Pompa zębata PZT-40W) pod tur 6 w fortschritt zt 323. Kupiliśmy dziś Zawór przelewowy służący do zabezpieczania układu hydraulicznego przed podwyższeniem się w nim ciśnienia ponad dopuszczalną wartość maksymalną. . I teraz pytanie. Na jakie ciśnienie jest przystosowany tur 6 bo nigdzie tego nie mogę znaleźć na ile ustawić zawór??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

generalnie to zazwyczaj ustawia się na 160-170 atm. ale jeśli będzie przekroczone o 10atm. to się nic nie stanie ps.a gdzie założyłeś nową pompę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcintur    0

Pompę założyłem niżej alternatora. Zasilana jest paskiem(nie powinno tak być) ale niestety nie ma innego miejsca. Jak zrobię zdjęcia to wstawię. Jutro się okaże czy pasek wytrzyma hehe ale nie mieliśmy innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prox7441    5

niezly kozak z ciebie..... forschritt + tur to niezle zestawienie przy jego skretnosci o promieniu skretu 25m zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

prox7441 co ty bredzisz sam miałem kiedyś 323 i spokojnie się zawraca w 12-13 metrach a po przeróbce na siłownik max 11m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

Niechce tu krakać ale napęd pompy wysokiego ciśnienia paskiem klinowym to raczej sie nie uda... pompa potrzebuje dużego momentu obr. a pasek pojedynczy raczej nie będzie go w stanie przenieść, trzeba bedzie bardzo mocno naciągnąć pasek a to wykończy łożyska alternatora, ale jak nie było innej możliwości... daj znać jak takie rozwiązanie bedzie sie spisywać


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj