dudas83

Ceny usług Rolnych 2017

Polecane posty

pawel885    2279

Jak bym miał np pole po kukurydzy na ziarno do zaorania to bym wolał żeby ktoś mi zaorał go kvernelandem z krojami/przedpłużkami mocnym ciągnikiem co pojedzie z odpowiednią prędkością niż Unią grudziądz 4x30 ciągnikiem 70 koni.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma . <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8Seba8    8

ile brac za talerzowanie c-360 + strumyk 2m po kukurydzy na ziarno . Dojazdu nie bedzie bo bede robil obok u siebie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom31    11

Elo ;) na ile wycenic orkę ursusem 1224 i zagonowym unia tur vario xxl zimową czy to po kukurydzy bo mam troche roboty,lepiej na godz czy od ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

a ja z kolei teraz dla sprawiedliwości i spokoju sumienia ustaliłem stawkę godzinową, nie orze dużo po usługach ale jak brałem po 200 za ha to na słabszej ziemi marudzili a na ciężkiej cieszyli papę..........orze ciągnikiem o 80 km plus pług zagonowy 4 skibowy i na tą chwilę  cenię 150/h czy to orka czy siew zestawem uprawowo siewnym, hektar orzę ok godzinę 20 minut do półtorej godziny , zestawem w godzinę sieję ok 1,5 hektara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Panowie ile bierzecie za transport zbóż? Głównie chodzi mi o kukurydzę, z pola do skupu, wiadomo załadunek z kombajnu i transport jakieś 13-15 km. Zestaw 32-34 tony. 10 zł od tony czy lepiej od kursu ? Przy braniu od tony, myślę o ustaleniu minimum, że 10 zł od tony, ale nie mniej jak 200 zł. Chce się tym sposobem ochronić przed jazdą z 5 tonami za 50 zł. co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

Panowie ile bierzecie za transport zbóż? Głównie chodzi mi o kukurydzę, z pola do skupu, wiadomo załadunek z kombajnu i transport jakieś 13-15 km. Zestaw 32-34 tony. 10 zł od tony czy lepiej od kursu ? Przy braniu od tony, myślę o ustaleniu minimum, że 10 zł od tony, ale nie mniej jak 200 zł. Chce się tym sposobem ochronić przed jazdą z 5 tonami za 50 zł. co o tym myślicie ?

u nas bierzemy 20zł z tony.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Ile za kopanie ziemniakow ciagnik 110 km +grimme 7540?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

260/h


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Sporo.W obecnych warunkach ha robie w 8-10h przy plonie 45-50t


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja liczyłem 180/h , ale gościa ha wyniósł 1140 , w dodatku pole krótkie i nawrotów w ciul .

Dobrze jak ktoś podaje i h i ha , bo można dokładnie stawkę ustalić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Sporo.W obecnych warunkach ha robie w 8-10h przy plonie 45-50t

Ja wiem czy sporo. Ciągnik wychlać swoje musi, operator za wino też nie robi że nie wspomnę ile ton ziemi przez odsiewacz przeleci.

Pewnie warunki ciężkie bo pogoda tegoroczna do bani. W normalnym roku na polach w promieniu 2 km  przy tej wydajności spokojnie można kopnąć 80 do 100 ton w 10h, mój rekord tym kombajnem 120 /10h


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszido007    155

Ile wziąć za usługę wożenia obornika zestawem Ursus c360 + rozrzutnik 3,5t? Załadunek po stronie zleceniodawcy. Czas pracy 2 dni po 4h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Ja też tak brałem tyle że jak kupa duża na polu i duży ładuje to nikt ci tak nie zapłaci bo byś wyszedł z 500 zł na godzinę xD
U małych inaczej nie warto bo zanim odepnij umyj i jeszcze walki czyścić ze sznurkow no i jazda na pole a na polu to myślę 150 180h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Nic tylko najmowac xD
Szkoda brudzic swój sprzęt jak ma się takiego jelenia co rozwiezie za free.
Tyle że jak stoi też liczy pewnie a małym ladowaczem ładuje go z pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9913

Przyjeżdżają dwa zestawy jeden 16 t drugi 13 t i ladowarka jcb. 150 zl/h każdy. Ladowarka nie stoi wgl jak pryzma na polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

ta tylko kiedy oni przyjadą??Jak kukurydze pokoszą........ja mam swoich stałych i na cenę nikt nie narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj