Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez elektrotech
      Chciałem poruszyć chyba ciekawy temat:

ILE PŁACIMY KOMUŚ ZA robociznę- mechanikowi-fachowcowi....ale ostatnio słyszę że jest mało mechaników dobrych a więcej tz KOWALI

Remont silnika -ile????? planowanie głowicy,zawory,szlif bloku
      Skrzynia????
      zwolnice
      układ kierowniczy
      elektryka
      hydraulika
      zawieszenie przednie - prasowanie tulei rozwiercanie pasowanie....

ps
      Nie kazdy się na tym zna i wtedy musi płacić.... dobrze jak się zapłaci i robota super zrobiona a nie ..sp..na
    • Przez NieMamLoginu
      Interesuje mnie jaki jest koszt rozsiania wapna w waszych okolicach.
    • Przez berek80
      Raport oddziaływania na środowisko-cena takiej usługi jest wysoka? Muszę wykonać taki raport, a nie wiem, jakie są koszty i gdzie mam się zgłosić. Jeśli ktoś z Was wykonywał raport oddziaływania na środowisko, dajcie znać o cenie i gdzie się zgłosić. Pozdrawiam
    • Przez maniana
      Chciałbym się dowiedzieć jaki byłby przybliżone koszty wynajmu tira 24t firanki na trasie 100km. Towar w big bagu na palecie. Chodzi o transport raz w tygodniu. Jeśli ktoś miał z tym do czynienia proszę o jakieś porady. 
    • Przez Mateusz2121
      Witam serdecznie mam pytanko czy orientuje sie ktoś ile kosztuje wylanie betonu na 10m3 grubość 20cm nie licząc gruzu i przygotowania ponieważ przygotuje sobie sam do wylewki a gruzu mam w uj ? prosze o odpowiedz