• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez maniek20
      witam panowie nie znalazłem cen usług na ten rok to czas chyba założyć nowy 
      i moje pytanie ile brać za ha za usługę koszenia traw kukurydzy  mulczerem  2.5 m na nożyku i traktor  110 km 
      Kontynuacja tematu: 

• Przez pynia93
      Co zrobić z foliami (odpady po kiszonkach, balotach, worki po paszy, siatki po słomie) w Kujawsko-Pomorskim? Mam kilkanaście ton tego surowca i nie mam pojęcia w jaki sposób się go pozbyć. Wszystkie folie trzymamy pod chmurką związku z czym są brudne i wymieszane. Jest jakieś miejsce w rejonie województwa kujawsko-pomorskiego, które zbiera folię odpadową rolniczą, również brudną?

• Przez elektrotech
      Chciałem poruszyć chyba ciekawy temat:

ILE PŁACIMY KOMUŚ ZA robociznę- mechanikowi-fachowcowi....ale ostatnio słyszę że jest mało mechaników dobrych a więcej tz KOWALI

Remont silnika -ile????? planowanie głowicy,zawory,szlif bloku
      Skrzynia????
      zwolnice
      układ kierowniczy
      elektryka
      hydraulika
      zawieszenie przednie - prasowanie tulei rozwiercanie pasowanie....

ps
      Nie kazdy się na tym zna i wtedy musi płacić.... dobrze jak się zapłaci i robota super zrobiona a nie ..sp..na
    • Przez szostek1515
      Koledzy powiedzcie mi ile można wziąść za transport 5 ton zboża w jedną stronę bym miał jakieś 25-30 kilometrów?
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez jan258852
      Witam wszystkich.
      Ciachałbym uzyskać szczegółowe informacje odnośnie założenia firmy. Jakie są koszty? Jakie podatki? Składki ZUS?
      Chciałbym założyć jednoosobową firmę/własną działalność, w zależności co będzie lepsze. Chciałbym świadczyć usługi minikoparką i wywrotką. Usługi mam zamiar wykonywać indywidualnie. Chcę uzyskać szczegółowych odpowiedzi o wydatkach które będą na mnie ciążyć z obowiązku bycia szefem (podatki, składki, rozliczenia faktur). Jestem młodym człowiekiem i mogę starać sie o uzyskanie dofinansowania z Unii Europejskiej, lecz czy w takim przypadku będę mógł zakupić używany sprzęt?
      Z góry dziękuję za wszelkie informacje?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.