matingus

Cena cieląt 2017

Polecane posty

ksys    23

zakupiony byczek po matce LM czerwono biały ok.80 kg za 1000 zł ,myślę ,że cena w miarę dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i ten SM. Tam nic z sima nie ma, więc komu te bajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19685

LITWIN i jeszcze taka cena???

U mnie jałóweczka JE wielkości małej kozy za JIM BEAM 0,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4390

JIM BEAM 0,7-APPLE,HONEY,REY jakis konkretny smak?Aż taki akt desperacji?Hehe dorzucam czysto na ubicie interesu :D A co  do Litwinów,jestem ciekaw jak to będzie wyglądac,nie daleko mnie otworzyli punkt sprzedaży własnie.No ale jakoś nie mam przekonania,chociarz zajrzeć,zobaczyć,by wypadało.Ale to tylko przejazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19685

HONEY mnie to i tak wsio ryba bo koloru nie przyjmuje :P

A czy akt desperacji???Opcja była zabicia......a tak u mnie trochę pożyje-przynajmniej do maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

JIM BEAM 0,7-APPLE,HONEY,REY jakis konkretny smak?Aż taki akt desperacji?Hehe dorzucam czysto na ubicie interesu :D A co  do Litwinów,jestem ciekaw jak to będzie wyglądac,nie daleko mnie otworzyli punkt sprzedaży własnie.No ale jakoś nie mam przekonania,chociarz zajrzeć,zobaczyć,by wypadało.Ale to tylko przejazdem.

kolego gdzie dokładnie ma być ten punkt sprzedaży i jaka firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4390

Jest on już aktywny,Chmiel Kolonia a co do firmy nie wiem jeszcze nie wybadałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

Dwutygodniowe byczki bez ważenia, hf x mo, hf x lm, bądź hf rw ( byle kolorowy był, bądź biały łeb miał), 1000 zł/sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

Baks00 dziękuje ci bardzo jak znajde chwile czasu to też podjade zobacze co mają 

mam kilka szt z litwy i nie są szczególnie super ale i nie są koty poprostu normalne szt kilka lepszych kilka gorszych to samo sie tyczy niemieckich czy estońskich miałem chęć na włoskie ale opinie mają bardzo złą więc sobie odpuściłem ale litewskich bym kupił z 20-30szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4390

Jak będziesz zerkniesz daj cynka jak to się miewa,Ja jeżeli był bym pierwszy dam znac.Obstawiam że pierwsze mogą być godne uwagi.Ale straszny bum jest u nas wiec mysle że jak to im za szybko będzie schodzić,to chwila i będą przywozić wszystko jak leci.Szczerze nie ryzykował bym z taką iloscią na początek,wiesz jak to dzisiaj wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

kolego kupowałem 20 -30 litwinów i tylko ok 2 padało 

z niemców więcej padało tyle że niemce miały problemy z płucami 

estonia ok ale mało kupowałem z estoni poprostu nie miałem z kąd 

kupujemy i polskie ale przeważnie wszystko poprzebierane a u chandlaży to nie cielaki a same zdechlaki zostają albo pojedyncze sztuki

a potrzebujemy większe partie bo tak mamy cylke poustawiane że schodzą po kilka szt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345
  

dzięki kolego jak coś będziesz więcej wiedział pisz co mają i jakie ceny i zdrowotność 

czy to czasem nie chodzi o te cielaki 

https://www.olx.pl/oferta/byczki-z-dostawa-lm-sm-bb-piemontese-CID757-IDiG0zN.html#80de2e0743

To sa ogloszenia tego samego handlarza o ktorym juz bylo kilka razy pisane ze pozdychaly i wina kupujacych i pieniadze w bloto. Sam mialem od niego wziasc kilka sztuk ale zapytalem sie na forum i wyszlo szydlo z worka wole wziasc ho od gospodarza ze sprawdzonego zrodla za 7 stów niz kupic problem

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4390

Jesteś w 100% pewny?Kto inny gada o cielakch,inna baza,skąd indziej przywożone.Ale wątpie że masz racje.Ale przekonam się mam nadzieję że w najbliższym czasie.I linki nie mają powiązania.Pozatym jak byś miał otwierac bazę następną to otwierał byś 20 km dalej?

Edytowano przez Baks00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj