matingus

Cena bydła 2017

Polecane posty

ZYLA    714

Hf średni 8,2zl

Mięsne po Limousenie:

Byk 9zl 800kg

Jalowka 7,50zl 650kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19672

wątpię

Wspomnicie moje słowa od marca do czerwca/lipca cena będzie min 1,-niższa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

10 szt mm,srednia waga wbc 443 kg,po 14,30 netto za R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19672

zawsze tak jest dodam,że u nas najlepszy okres na sprzedaż bydła to między Bożym Narodzeniem a Świętem 3 Króli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55
1 godzinę temu, Azor07 napisał:

redbull  zyla   Gdzie takie ceny i kto tyle płaci ?

 

podlaskie lokalny handlarz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikw    71

Sołtys ty mówiłeś ze nie masz za dużo bydla a ciagle cos sprzedajesz i to nie pojedyńcze sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449
9 godzin temu, bluecows1 napisał:

u mnie 8 netto max za fenomena, hf 7

łódzkie

no właśnie...czemu u nas w łodzkiem ceny nigdy nie powalają...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16814

do kogo w podlaskim można sprzedać żeby dostać cenę. HF, ale ładnej budowy. 5szt. BSK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś dzwoniłem bydło widzieli wcześniej przez telefon na byki hf 700 600 600 cena 7.5-7.7 brutto wagi brutto za jałówke 500 kg ale ładna 7 brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

nie wiem skąd jesteś i kto cie rąbie ale za taką wage i luks kondycje 5,5- 6 netto bez problemu powinieneś dostać bez rąbania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik222    0

Kolego podaj mi adres kto tak płaci możesz??? Może ten z jaroszek? jak ci meterek puknie? Wiem jak placi milex bo ją ogladal i wycenil. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kto płaci za byka 650 kg 9 zeta ? Wy poważnie ? Czy zjarani jacyś? Mam na sprzedanie 16 sztuk gorszych lepszych to ja za swoje 550 kg chce tylko 7.5 niech bierze wszystkie czekam na namiary tego lokalnego odbiorcy. Obdzwonilem wszystkich i cena Max za hf i nas Plus 150km bo z takich okolic mam też namiary i mówią 7.7 brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55
zkordalski tyle zapłacił więc sprzedałem może pokazać fakturę i byka co ? i nie napinaj się tak że u Ciebie inna cena taka dobra zmiana hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Absolutnie się nie napinam tylko kto to bierze Podlasie blisko od nas więc żaden problem z Warszawy po bydło jeździli do mnie. Dobra Zmiana  czuję na bydło droższe mleko też jestem zadowolony tylko te 9 zeta to bardzo duża różnica 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj