matingus

Cena bydła 2017

Polecane posty

mesi    20
3 godziny temu, bluecows1 napisał:

zdarza sie że i dwa miesiące się czeka za kasą , zakład potężny a takie traktowanie dostawców ?

Tzn ja cos pokrecilem , chodzilo mi że jak odbierali tuczniki to kierowca mowil   o tej ubojni bydla , że maja nie długo zaczynac, z kasa nie bylo problemu po ok 3 tug byla na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449
9 godzin temu, mesi napisał:

Tzn ja cos pokrecilem , chodzilo mi że jak odbierali tuczniki to kierowca mowil   o tej ubojni bydla , że maja nie długo zaczynac, z kasa nie bylo problemu po ok 3 tug byla na koncie

to znaczy co maja zaczynać uboj swin czy bydła?? tucznikow nie brali...a byki nawet słyszałem ze 8,2 płacili ale ktoś tu zaprzeczył wiec nie wiem..najlepiej by zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20

Ze maja niby budowe uboini bydla w rawie , jak dzwoniłem o tuczniki to co najmniej 20 szt trzeba miec żeby odebrali w zbyszko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
3 godziny temu, adam87p napisał:

propozycja na dzis za byki

8.5 netto za mieszańce

7.5 netto za hfy

jaki rejon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sup321    13

Jeżeli to Łuniewscy to uważaj na wagę bydła, bo czasem tną.

Edytowano przez Sup321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Krowy HF podlaskie beffmarek 6% na okarmianie

780KG brutto  6,5 BRUTTO 

700 i 705 6,3ZL BRUTTO 

660kg 6 brutto 

560kg 4,5brutto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9886

Dziś dzwonilem do Łuniewskich i za 8 szt hf 7.2 netto max powiedzial, to nie wiem gdzie te super ceny od nich :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Dziś 3 krowy hf pojechały 610kg, 650kg i 660kg 5,8zł z vat, 7 % na okarmianie, Mazowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449
1 godzinę temu, bobienko napisał:

jeszcze podrożeją

tez tak mysle..za dużo ogloszen na olx-ie kutno poddebice  uniejow i łęczyca poszukują chandlarze w łodzkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolega sprzedał hf 613 634 za 7.5 wagi i ceny brutto podkreślę że miał 3 u siebie i to była najwyższa cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689
11 godzin temu, zkordalski napisał:

Kolega sprzedał hf 613 634 za 7.5 wagi i ceny brutto podkreślę że miał 3 u siebie i to była najwyższa cena

Jaki rejon kraju?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie jestem wstanie tego potwierdzić w 100%  Warmia i Mazury dokładniej powiat Działdowski średnio tak u nas płacą chodź ja z swoją wagą miałem propozycję Max 7.3

Edytowano przez zkordalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2017 o 11:53, szymon09875 napisał:

Dziś dzwonilem do Łuniewskich i za 8 szt hf 7.2 netto max powiedzial, to nie wiem gdzie te super ceny od nich :o

u mnie sa wieksze ceny  bo do 7,4 a jak bedzie do 24 miesiecy to 10gr dołoże

 

Edytowano przez DariuszWięckowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2017 o 13:14, nikolas29 napisał:

tez tak mysle..za dużo ogloszen na olx-ie kutno poddebice  uniejow i łęczyca poszukują chandlarze w łodzkiem

bo nie ma bydła a potrzeba w tych okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9886
5 godzin temu, DariuszWięckowski napisał:

u mnie sa wieksze ceny  bo do 7,4 a jak bedzie do 24 miesiecy to 10gr dołoże

 

Jaki termin platnosci ? 8"sztuk z luzu w lutym dwa lata będą mialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj