matingus

Cena bydła 2017

Polecane posty

benio1967    154

dodam jeszcze że mam do zapłaty za 677 kg więc skitka jest 6 procent,mam jeszcze tkich w podobnej wadze 3 szt,ale powiedział mi żeby ich potrzymać do sierpnia to będzie lepsza cena a wczoraj byków we Włodawie było tylko 2 składy a zawsze było 5-6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

nie-ale oceniałem go na 700 kg a bydło trzymam już kilkanaście lat więc myślę że tam waga jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Ja tez a na niektorych na oko mozna sie spokojnie o 50 kg przejechać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

@benio jak masz fotę tego byka wstaw do galerii albo na jakiś hosting np pokazywarka.pl i wstaw link :) porównałbym ze swoimi bo pewnie też kolo sierpnia/września będe chciał je opchnąć. Pewnie też do agrostaru bo juz kilka lat biorą ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104

2 tygodnie temu sprzedane 3 byki...w paszportach HO ale to raczej HFy były, i 5 jałówek (2 jerseyki, 1 podchodząca pod bbb bo pięknie umięśniona ale mała i 2 MM ale potężne ) ważone wszystko razem na ogólnej wadze. Razem 5510 kg brutto, za 7,2 brutto skitki 7%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

a jaki zasięg ma ten agrostar i ile sztuk kupują dziennie? U nas takich cen to lata już kilka lat nie było a dobrego bydła ludzie mają dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Agrostar to głównie lubelskie. Jeździli dawniej na północ- Podlasie, Mazury. Teraz to nie wiem. Kiedyś jak jeszcze pan Marian był klasyfikatorem, sprzedawałem im często. Jak ważone na samochodowej zaskoczenie na plus,jak we Włodawie-na minus...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Znajomy sprzedał byka 800kg brutto SM 8zł brutto odbiorca Brzegowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dajcie numer to sam im sprzedam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

propozycja na jutro skiba 11.80 za O klase  jak może wybić się CZYSTY hf w wadze 650 kg ? Poniżej 50% chyba nie będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246

jestem z lubelskiego i agrostar mial skup blisko mnie i tak nie placil ini dawali wiencej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Na okolicy jest puszczona plota że płacą powyżej przeciętnej. W rzeczywistości to jedna wielka ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ale że kto? Agrostar? płacili powyżej przeciętnej , ale jak super towar. Teraz nie jestem w temacie. Kiepskich to dawnie praktycznie wcale nie brali.


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246

Na okolicy jest puszczona plota że płacą powyżej przeciętnej. W rzeczywistości to jedna wielka ściema

 i to jes prawda ludzie co im sprzedawali odajo gdzie indziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4403

Czytajac wypowiedzi z forum to Agrostar najlepiej płaci w lubelskim......... A nikt raczej nie wypowie sie ze sprzedaje tam i nie ma ceny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

Dajcie numer to sam im sprzedam

 

.....to ściema, dwa razy tam sprzedałem i więcej już nie chcę.............. ;[

 


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także jestem z lubelskiego i w mojej okolicy nikt nie sprzedaje do Agrostaru a kiedyś trochę u nas brali a z tego co wiem to cenę mają dobrą jak się ma duże ilości czystej rasy a mieszance i mleczne to bez szału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5334

tez to przerabiałem...

prawda taka, że jak ma sie czyste bydło to do agrostaru a jak mieszańce i hf to szukac innych

 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

zawsze im sprzedaje mieszańce i kilku znajomych też bo czystych nie mam-kupuje cielaki jakie się trafią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

też mi się wydaje że to ściema bo jak by dawali ponad 8zł to by ich handlarze zasypali bykami a taki łuków by nic ładnego nie kupił. Bo różnica potężna a ten sam rejon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

tylko że handlarze biorą jak leci. I może 5% to byki które by się załapały, na cenę powyżej 8 zeta.


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no to cena przyzwoita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj