matingus

Cena bydła 2017

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Jałowka 733 kg brutto po 7,50 brutto,lokalny odbiorca,waga moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    114

hehehe z kad ja to znam tez tak miałem przyjechał biernacki z jalowke bbb 530kg 6.6zl to juz max cena wiecej nie moga jalowka ho 6.0 zl  620kg nie sprzedalem ,przyjechali od kowalczyka za bbb dali 7.0 a ho 6.6 sytuacja sierpien rok temu,biernacki lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

Witam mam na sprzedaż kilkanaście sztuk młodzieży dałem ogłoszenie ale chciałbym się poradzić kogoś tu na forum co do ceny więc z chęcią posłucham waszej opini tylko mam nadzieje że hejtu nie będzie:)

 

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-27-szt-mieszancow-CID757-IDpwh4T.html#de44ef6a3b

 

ja cie nie bede hejtowal ale te byczki sa zamale na sprzedarz na oko to te wieksze maja ok 600 kg a ten maly to 400-450 kg potrzymaj je przynajmniej do stycznia i wtedy sprzedaj albo jak deficyt z kasom to sprzedaj pare sztuk tych najladniejszych a reszte chowaj dalej bo teraz to zal je sprzedawac a cena bedzie puki co rosla nie spadala

no chyba ze nie masz paszy albo kasy brak i chcesz komus sprzedac do dalszej chodowli ale to srzedasz z duzom stratom

Edytowano przez tyran3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

W zeszły tygodniu pojechały 2 sztuki na WBC do Skiby, za HO 733 brutto wyszło 7,44 brutto, za MM 753 8,59 zł.


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam87p    23

sprzedane kilka sztuk  O klasa po 13.2 netto i R po 13.7 netto

brutto w domu      wbc                klasa

 830                       415                   O

 800                       402                     O

 715                        416                  R

 695                          375                 R

 660                        377                   R

770                            416               R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik200m    45

Polecam Kowalczyków jeżdżą czerwoną skanią płacą bardzo dobrze to wiadomo jak każdy trochę skrobną na wadze ale nie ma aż tylu strat max. 150zł na sztuce

Oni są z Zadzimia Jak by ktoś chciał wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ha , ha - dobre . Mało kradną , to są OK. :D Skoro jesteś pewien że tną na wadze , to czemu na to pozwalasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

Polecam Kowalczyków jeżdżą czerwoną skanią płacą bardzo dobrze to wiadomo jak każdy trochę skrobną na wadze ale nie ma aż tylu strat max. 150zł na sztuce

Oni są z Zadzimia Jak by ktoś chciał wiedzieć

 

hehe super laskawi handlarze aby 150 zl na sztuce))))))))))))))))), a moze za tydzien beda 300 zl krasc, hehehehehhehe. jak ktos jest udciwy inaczej to zacytuje Ferdka Kiepskiego "Ta menda Pazdzioch i tak cię oszuka"

niech juz lepiej placom slabiej ale maja udciwom wage  a nie ze tnom na wadze ale milosiernie)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

rolnik200m ceny maja słabe tylko ze przelewy robia na drugi lub max 3 dzien,,i to tylko plus tego  i ja ich nie polecam..ceny maja slabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    114

przelew robia w 14 dni roboczych a pieniadze sa wostatnim dniu co do wagi ja ich sprawdzam na ogolnej a placa dobrze w tedy jak maja zyda na zakladzie i potzrebuja towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

koledzy wiecie cos o firmie D.B trans Dawid Berdychowski z pod Dolska daje dobre ceny placi niby gotowką, mieliscie kiedykolwiek z ta firmom do czynienia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

Polecam Kowalczyków jeżdżą czerwoną skanią płacą bardzo dobrze to wiadomo jak każdy trochę skrobną na wadze ale nie ma aż tylu strat max. 150zł na sztuce

Oni są z Zadzimia Jak by ktoś chciał wiedzieć

 

Jeżdże w okolice Będkowa po cielaki nieraz, to mówią że i meterek skrobną a to nie jest 150 zł

Witam ja kupuje bydło jestem z okolic Koła płace 6.7 za hf 7.30 ncb i powyżej 7.30 za mm waga moze byc moja moze byc rolnika bez znaczenia dla mnie.

 

może i uczciwy jesteś ale twoje ceny nie powalają

w jakie rejony jeżdzicie za bydłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

witam ma do sprzedania 3 jałówki miesne  waga ok. 650-700kg ile mogę dostać za kg

 

7,20 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżdże w okolice Będkowa po cielaki nieraz, to mówią że i meterek skrobną a to nie jest 150 zł

 

może i uczciwy jesteś ale twoje ceny nie powalają

w jakie rejony jeżdzicie za bydłem ?

 

do 150km od Koła w naszym rejonie jest to dosc dobra cena za bydło i przedewszystkim nie orżne na wadze żeby Ci dać większa cene jak inni bo szczerze mówiac to ceny wszyscy maja takie same tylko jeden kupi uczciwie a drugi cie orżnie. Ale jak bydło jest w bdb kondycij i widaać na nim mięso a nie kości to i cena jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyran3   
Gość tyran3

do 150km od Koła w naszym rejonie jest to dosc dobra cena za bydło i przedewszystkim nie orżne na wadze żeby Ci dać większa cene jak inni bo szczerze mówiac to ceny wszyscy maja takie same tylko jeden kupi uczciwie a drugi cie orżnie. Ale jak bydło jest w bdb kondycij i widaać na nim mięso a nie kości to i cena jest inna.

 

faktycznie ceny masz dość slabę, ale ja osobiscie wole miec  udciwom wage niz wyzszom cene, choc odkad mam swoja wage ten problem znikł.

co do twojej reklamy to ja szukam skupnikow albo z polecenia albo u nas w rejonie wychodzi pismo wiesci rolnicze. i tam sie skupnicy oglaszaja i klikam na strone internetowom tego pisma i mam tam ceny sortowane od najwyzszych/ najniszych  nazwe danego kupujacego( aktualizowane co tydzien), nazwe i telefon do niego wiec pomysl nad zaistnieniem w tym lub innym medium bo na forum  to ludzie napiszom pare postow i twoja reklama  zaraz zniknie i za tydzien nikt o ciebie pamietac nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj