matingus

Cena bydła 2017

Polecane posty

bekba    31

Jutro biernacki odbiera 8 byczków hf ~750kg po 13,30-o klasa i krowy po 10,80 za o klase.


Jutro biernacki odbiera 8 byczków hf ~750kg po 13,30-o klasa i krowy po 10,80 za o klase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bekba    31

Nie pierwszy raz sprzedaje. Część kasy zawsze z góry. Napiszcie mi jeszcze kto z kupujących bydło jest uczciwy? Bo jak sie przejrzy agrofoto to na każdą jedną firmę znajdzie sie post ze oszusci ze oszukują na wadze czy to żywej czy poubojowej.

Edytowano przez bekba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

Pilnie potrzebuję opinii o firmie Skup i Sprzedaż Bydła Marek Bajak - Łagów woj.swiętokrzyskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

i jak wam wyszly dlugo na kase sie czeka?

już nie pamiętam jak wyszły bo sprzedajemy już chyba ze 2 lata do pini i już ich nie sprawdzamy ale jesteśmy zadowoleni a na kase sie czeka 2-4 tyg tak przelewy przychodzą od pini ale przeważnie 2 tyg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reno82    5

A może znasz cenę za klase O i R za byki

R 13,40  O 13,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez reno82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4401

Sprzedane 4 byki mieszance ladnej budowy.Waga 601,644,759.788.Cena 8 brutto.Waga moja.6% ucinają.Miałem propozycje lepsze za te dwie większe sztuki ale za mniejsze słabiej dawali, a ja chciałem razem wszystkie sprzedać.A te mniejsze ładnej budowy no ale więcej nie chcialy urosnać ale zapowiadało się gorzej..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2358

ile płacą za byki w lubelskim? Mam kilka hf po 700 kg.

za hf max 7.5 brutto

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

No nie takie max. jak nie ma brzucha i w miarę to 7,7brutto dadzą. miesiąc temu sąsiad sprzedawał 100% hf i wział 7,9zł , a byk ważył 1031kg. cena była negocjowana z 30minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2358

To inna waga im ciezejszy tym wiecej placa za 700 kg jakbym wziol 7.5 to bym do gory skakal z radosci. Tyle ze u mnie ceny zawsze nizsze niz niektórzy tu pisza


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamill9449    4

Propozycja od Pini beef R 14,1zł O 13,7
Przy ilości 15 szt. Byki lm Sm , jestem stałym dostawcą , potrzymam ich jeszcze troche to może dojdą do 14 zł za o klasę , bo już dzwonią średnio co 3 dni to chyba im zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

za ta krówę 700 kg to myślę że możesz śmiało krzyczeć 6.5 brutto najwyżej ci potem cos tam utną skoro to Sm. Kuzyn sztuki kalibru 700-850 kg ale 100 hf opycha  po 6 zł bez żadnego ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huliszek1990    44

Propozycja od Pini beef R 14,1zł O 13,7

Przy ilości 15 szt. Byki lm Sm , jestem stałym dostawcą , potrzymam ich jeszcze troche to może dojdą do 14 zł za o klasę , bo już dzwonią średnio co 3 dni to chyba im zależy

 

W jakiej wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj