matingus

Cena bydła 2017

Polecane posty

leszekb    40

Tylko u czarneckiego trzeba czekać do miesiąca za kasą . Z ceną też się nie wychyla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie prawda że bierze teraz z oka ? Słyszałem takie rzeczy . Za kasą i nich to równe 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulls    11

Raczej bym nie ryzykowal mieszkam nie daleko i co nieco slyszalem o nich takze o Kulwiku i omijalbym ich z daleka.

Ja z tych wolę Kulwisia jakoś co do wagi nie ma dużej różnicy i zawsze kasa do ręki lub na konto i co do kasy nie było i nie ma problemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulls    11

Panowie jakie ceny za mieszańce mięsne w kuj-pom???? a co do biernachów warto oddawać płacą wiem inne województwo ale pytam z ciekawości ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliaurawska    132

Ode mnie bierze Urbanek i Chomiak . Urbanek płaci w 3 dniach a Chomiak w 14 .

Urbanek ? A kto to taki bo chomiakowi też oddajemy Ale tego drugiego Pana nie znam . Więc poleca go Pan i dobre ceny daje ? A jak z ważenie ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulls    11

mnie  to  fascynuje że  masz taką pewność  bo ich sprawdzasz na ogólnej ... Przecież żeby sprawdzić - muszą  najpierw  pojechać  starować samochód - no i wtedy już wiedzą że  tym razem  musimy niestety ważyć uczciwie  :P

O kant d*py potłuc takie sprawdzanie , a może ty  jesteś  tym handlarzem że tak go chwalisz ? Bo jakos wcześniej  sie nie udzielałeś - mimo że  jesteś użytkownikiem od ponad  3  lat , na koncie  4 posty , w zawartości  - tylko ceny bydła :P  :P  :D

Dokładnie kolego najlepsze jest to ze zdjęc brak a posty raptem co kot napłakał pewnie pisze młody żelazko co mu ojcieć dał kase i firme takich agrofoto powinno usuwać minimum 3 zdjęcia w galerii poniżej 3 zdjęc wywalać bo widzę są alfy i omegi wśród innych i komentują głupie komentarze i hejty lecą 

wcale nie chwale...tylko mówie jak jest...i Tu sie mylisz kolego...mam mozliwosc wazenia tylko przejazdowej ;) jak wszedzie jak brak to dadza a jak dużo to kazdy czaruje ..wiem ze teraz braki bo już jeżdza ale ceny jeszcze ciezko wyciagnac

A może ty to młody żelazko co tatuś firme dał i kaske cooo i chwalisz swoje i ludziom w oczy mydlisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też Chomiak brał. Jakby co to jemu krów nie warto sprzedać, zawsze ma słabą cenę na nie i ciągle woła, że krów nie chcą rzeźnie brać.  Słyszał ktoś o jakimś certyfikacie na sprzedaż bydła bo mojej mamie coś się obiło o uszy w agrobiznesie?


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    14

po ile krowy w wlkp?? mam na sprzedanie jedna w wadze ok.750 kg i propozycje 5,20 netto od stalego odbiorcy i sie zastanawiam czy sprzedawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

krowa krowie nierówna , nawet nic o  rasie nie napiszesz , ani kondycji  - tylko po ile krowy 

Od  3  zł  do  6,50 . jakie pytanie - taka odpowiedź  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agot23    0

Dokupuję obecnie cielaki w miejsce sprzedanych; oto ceny bydła w woj. śląskim (kupuję różności, co się trafi, nie potrafię czekać :P)

1. jałówki - udokumentowana wydajność ponad 10 tys., karty pochodzenia wiek około 1 tydz 800 zł, starsze około 1 mies - 1000 zł

2. jałowki ,,dzikie'' bez kart pochodzenia 650 zł, wiek około 1 tyg. 

3. byczki - od 650 do 900 różne, mieszańce w przewadze

4. dzisiejszy zakup - czystorasowe simentale ale mleczne, facet jałówki sprowadzał z Niemiec cena 1200 zł sztuka

 

Wszystko z gospodarstw, mam kilka namiarów i dzwonią jak coś jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Panowie jakie ceny za mieszańce mięsne w kuj-pom???? a co do biernachów warto oddawać płacą wiem inne województwo ale pytam z ciekawości ????

Jakiś tydzień temu im sprzedałem kasa przed odbiorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

Dokupuję obecnie cielaki w miejsce sprzedanych; oto ceny bydła w woj. śląskim (kupuję różności, co się trafi, nie potrafię czekać :P)

1. jałówki - udokumentowana wydajność ponad 10 tys., karty pochodzenia wiek około 1 tydz 800 zł, starsze około 1 mies - 1000 zł

Bardzo dobra cena ja ostatnio płaciłem za 2 tyg 1200 zł a za 6 miesięczne po 1800 zł z obory o średniej 11300 litrów .

Urbanek ? A kto to taki bo chomiakowi też oddajemy Ale tego drugiego Pana nie znam . Więc poleca go Pan i dobre ceny daje ? A jak z ważenie ? ;p

Jarosław Urbanek z Maków Mazowiecki , szczerze to żadnego handlarza nie polecam ale to zło konieczne bo w ubojniach jak nie masz świętego żeby dopilnował wybicia to też kantują . Jak chcesz numer to pisz na PW nie będę nikomu robił reklamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janks    3

Bardzo dobra cena ja ostatnio płaciłem za 2 tyg 1200 zł a za 6 miesięczne po 1800 zł z obory o średniej 11300 litrów .

Jarosław Urbanek z Maków Mazowiecki , szczerze to żadnego handlarza nie polecam ale to zło konieczne bo w ubojniach jak nie masz świętego żeby dopilnował wybicia to też kantują . Jak chcesz numer to pisz na PW nie będę nikomu robił reklamy .

 

Również potwierdzam - bez "świętego" nie ma co podchodzić na poubojową (WBC). Ot, taka polska rzeczywistość.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid19890    5

U mnie też Chomiak brał. Jakby co to jemu krów nie warto sprzedać, zawsze ma słabą cenę na nie i ciągle woła, że krów nie chcą rzeźnie brać. Słyszał ktoś o jakimś certyfikacie na sprzedaż bydła bo mojej mamie coś się obiło o uszy w agrobiznesie?

Sprzedajesz do niego na zywa wage czy wbc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na żywą wagę ale cena o 1pln.nizsza niż konkurencja. Kiedyś proponował po 2 zł hf. Fakt faktem chude jak to hf ale za krowę 650 kg to to jest nic. Pogonilismy go.


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julian1234    1

bulls..nie jestem synalkiem zielazinskiego..nie mam zamiaru sie Tu przechwalac ale z wielomu sprzedawałem a Zielazinscy akurat u mnie daja wiecej...jesli chcesz sie przekonac ze chowam i im sprzedaje to zapraszam na kawę .najblizsza sprzedaz w lutym zrobie Ci zdjecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie potrzebuje opini o dwóch skupujacych bydło z okolic Piotrkowa w łódzkim, zaklady raków i jakis posrednik mielczarek? Bo nie wiem komu opchnać pare opasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid19890    5

Na żywą wagę ale cena o 1pln.nizsza niż konkurencja. Kiedyś proponował po 2 zł hf. Fakt faktem chude jak to hf ale za krowę 650 kg to to jest nic. Pogonilismy go.

To sprzedaj do niego na wbc zobaczysz jaka bedzie roznica ostatnio sprzedawalem jalowke krzyzowke Lm to na zywa powiedzial ze da 6.50 i oddalem na wbc i wyszla na reke 7.47 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flakns    16

Panowie potrzebuje opini o dwóch skupujacych bydło z okolic Piotrkowa w łódzkim, zaklady raków i jakis posrednik mielczarek? Bo nie wiem komu opchnać pare opasow

 

Raków ma teraz dobre ceny?? Dzwoniłem kiedyś do nich to słabiutko bardzo, za mięsnego opasa max 7.2 brutto więc odpuściłem. Mielczarka nie znam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cena nie znam bo jeszcze nie dzwoniłem do nich a ten drugi koledze dał za hf 6.80 netto

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj