Raptus902

Ceny trzody chlewnej 2017

Polecane posty

turtojs    436

biznes12 zrobili czeski błąd z ta cena, odwrocili ją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

Jak mała giełda?


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerAdi    13

Mała giełda +1 . Ale nasze zakłady kochane próbują delikatnie ceny zbijać. Efekt raczej będzie marny bo tucznika jak i zboża brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

Mała giełda +1 . Ale nasze zakłady kochane próbują delikatnie ceny zbijać. Efekt raczej będzie marny bo tucznika jak i zboża brakuje

Nie wiem jak z tucznikiem,ale z tym zbożem to przesadziłeś bo jeśli go nie ma to chyba tylko u Ciebie w stodole;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerAdi    13
Napisano (edytowany)

Nie wiem jak z tucznikiem,ale z tym zbożem to przesadziłeś bo jeśli go nie ma to chyba tylko u Ciebie w stodole;-)))

Jak masz w nadmiarze to daj namiar chętnie kupię . Wiem co mówię a nie paplę co mi ślina na język przyniesie Fakt stodoły nie mam i mieć nie będę Edytowano przez FarmerAdi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek1234    18

maciory po 3.80+vat, a co do zboża to fakt u nas w okolicy prawie każdy kupuje i to nie od teraz tylko przynajmniej od początku roku,taki to był urodzajny zeszły rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

maciory po 3.80+vat, a co do zboża to fakt u nas w okolicy prawie każdy kupuje i to nie od teraz tylko przynajmniej od początku roku,taki to był urodzajny zeszły rok

ja też kupuję,ale nie ma problemu z kupnem 

dzisiaj właśnie przywiozłem pszenżyto i to w całkiem niezłej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Na Pomorzu jest problem ze zbożem paszowym,mocno rozwinięta hodowla,bliskość portów,ceny sprzedaży u sąsiada,kukurydza 730 netto,jęczmień cena jeszcze nie ustalona,ale ma być około ceny kukurydzy ,do sprzedaży 30t a chętnych na  około 50t.Pszenżyto 700 netto praktycznie brak na rynku.Cena E -6,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

Dzisiaj 30 szt po 5,5 netto,południowa wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20
Napisano (edytowany)

 

 

ja też kupuję,ale nie ma problemu z kupnem

dzisiaj właśnie przywiozłem pszenżyto i to w całkiem niezłej cenie.

W jakiej cenie Kupiłes jak można wiedziec

Edytowano przez mesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

fakt że od stałego dostawcy ale po 600/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerAdi    13

Mniejsze ilości można dostać w przystępnych cenach (takich do 10ton). Ale w przypadku ilości całosamochodowych ceny są już całkiem inne
Dostałem już dzisiaj ofertę na jęczmień ozimy z Węgier cena 560 netto loco Węgry (vat 0%)
Co do cen od poniedziałku ma być lekko w górę w niektórych zakładach . U mnie najbliższa sprzedaż za 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Coś chyba pomieszałeś czym mniejsze ilości tym gorzej [u nas wołają za parę ton pszenżyta 750 jęczmień to samo i wydaje się im że to mało] nie mówiąc już o jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerAdi    13

Coś chyba pomieszałeś czym mniejsze ilości tym gorzej [u nas wołają za parę ton pszenżyta 750 jęczmień to samo i wydaje się im że to mało] nie mówiąc już o jakości

Nic nie pomieszałem małe ilości pszenżyta po 650 od "chłopa" całe auta po 730/740 pszenica od "chłopa" max 700 całe auta min. 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

To żyjesz w innej Polsce,u nas typowo małorolny gdy usłyszy że ktoś dostał 720 za cały zestaw to jeszcze  swoją podniesie do 740 ,własne doświadczenia.Koniec kwietnia zakup ze spólki rolnej 690 brutto jęczmień ,okoliczni sprzedawcy 700-750 no i jeszcze po zbadaniu białko na poziomie żyta i poziom zanieczyszczeń a jak zwrócisz uwagę to jeszcze oburzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

Wielkopolska sprzedane 8 szt Cena 5,4 netto


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56

Cena z dziś to 5,20+vat małopolska  pow. dąbrowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambrzwlkp1    40

Jak mała giełda?


,,Jeżeli ktoś mówi Ci,
że jesteś nikim,
to wcale nie znaczy,
że on jest kimś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj