Raptus902

Ceny trzody chlewnej 2017

Polecane posty

TheLukasTeam    59

Centy co chwila w górę, a u mnie tylko 5 groszy podnieśli tuczniki na 4,55 netto, za to maciory 4,05 podwyżka o 15 groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Dzis minimum +3 eurocenty

 

Sprawdziło się.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matys1990    23

Ale co niektorzy sie smieja jak chce sie dobrze. Przyszly tydzien tez w góre. Jak ktos moze niech wstrzyma sie ze sprzedaza do srodowej giełdy i sprzedaje w czwartek.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26

Koledzy   Food Rawa Mazowiecka w jakich kilogramach skupuje trzode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

Co teraz za plany w zamian za świnie? Do pracy i pole obrabiać czy jakieś bydło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Spróbuję na zbożu, a jak się nie opłaći to kupię loszki i od nowa jak asf da trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

bo o to chodzi by naciagnac ludzi a potem BSE wrypac i cene zbic a chlopom dac po d*pie..tak jak teraz ze swinmi zrobili..prosiaka brakuje a cena lekko do gory bo swieta blisko ..tylko co po swietach?????  woły tez już z taniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Spróbuję na zbożu, a jak się nie opłaći to kupię loszki i od nowa jak asf da trzymać.

Na samym nie ujedziesz ,chyba że rzepak QQ ,(zależy ile masz ha ),ja przy 20 ha spokojne zycie prowadze ,dodatkowo ślusarstwo i jest ok ,przynajmiej nie dokładam do blondynek ,choc mi ich szkoda ,te puste chlewnie troche przytłaczają 

ostatnie kabany sprzedałeś po 4,10 a u mnie za maciory 4 zł płaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Własnie taka różnica na wschodzie. Żeby te ceny były zrównane do za Wisły to by ameryka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1825

Ciekawe jakbyś za zboże paszowe miał płacić po 700 a za tucznika 5,1 netto,fakt przerypane macie z bezsensownymi przepisami i śmieszne podziały na strefy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamgaleon    7

koledzy jak wszyscy zrezygnują z hodowli trzody i przerzucą się na bydło opasowe to z 2 lata będzie problem z nadprodukcją mięsa wołowego, już widać w mojej okolicy że jest problem z zakupem młodych cielaków a jak są to ceny dwa razy większe jak rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20

Koledzy Food Rawa Mazowiecka w jakich kilogramach skupuje trzode

nie jestem na 100 % pewny ale jak pierwszy raz sprzedawałem do nich to niby żeby poubojowo 70-95 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20

A gdzie sprzedawałeś do tej pory , jak można wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mulek15    1

Nie znalazłem innego tematu, więc zapytam tu. Czy loszka nieznanej rasy, ( hodowla jest mi znana) zapłodniona w wadze około 90,100 kg, jest warta 7zł za kg? plus oczywiście koszty zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Policz sobie 100*7+jakieś 60 zapłodnienie masz 760 zł
Za chodowlana dasz 800-850 zależy od rasy itd a przy większych partiach nawet trochę poniżej 800 da się zejść
U nas takie sprzedają po 4.5-5 do zapłodnienia i 5.5 zaplodnione cena za kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj