Raptus902

Ceny trzody chlewnej 2017

Polecane posty

Gość   
Gość

5,20 tucznik Wielkopolska B)  maciora 4 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

netto czy brutto?

 

Netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matius04    13

sprzedawalem tam przez dłuższy czas przed wejściem do niebieskiej strefy i mogę szczerze powiedzieć że cena jest okej ale gdy sprzedawalismy świnie po raz ostatni (z powodu wejścia do niebieskiej strefy asf) dziwna była waga, miesnosc(bardzo niska), zrzutka(bardzo duża) i za dwa tuczniki zapłacili grosze tzn 10groszy prawdopodobnie z powodu ropnicy gdzie nigdy wcześniej nie występowała... jakby nie nasze świnie ale co można jak się dostaje rozliczenie tydzień później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123mamut    1

Kurcze uchowałem sobie świnię hobbistycznie i chciałem sprzedać ale jedynie kilka osób coś się dopytywało lecz ostatecznie nie kupili a większośc telefonów z olix to dzieciaki. Niewiedziałem ze tak trudno sprzedać świnię żywioną ziemniakami, chlebem oraz śrutowanym zbożem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Se uchowałeś , to se zjedz . B) Pewno z ceną przyszalałeś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf235angol    7

Na OLX jednej sztuki się nie wystawia muwi się ludziom w okolicy i zawsze są chentni :-) wiem bo i po 20 sztuk tak sprzedawałem tylko wcześniej się ogłaszałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam882    11

koledzy gdzie w łódzkim, pow. Pajęczno mogę kupić prosieta. Ok 40szt z pewnego źródła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

koledzy gdzie w łódzkim, pow. Pajęczno mogę kupić prosieta. Ok 40szt z pewnego źródła

to w pajecznie na rynku nic nie ma???? kup z dwoma numerami..... a jak GIEŁDA tucznika  dzis?????????

Edytowano przez nikolas29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj