Raptus902

Ceny trzody chlewnej 2017

Polecane posty

nikolas29    450

kiko80 rollo29..podobno remntuje linie ubojowa.....szykuje na certyfikat rytualny bydła .halal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

4.55zł/kg netto, sprzedane dzisiaj, odbierali Sieletyccy.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matius04    13

Czy ktoś słyszał coś o składaniu wniosków za sprzedaną trzodę po niższej cenie rynkowej na terenach ASF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

Też się dziwię jak niektórym opłaca się kupować duńskie warchlaki w takich cenach, przecież to jest wszystko oparte na dużym ryzyku - zawsze może przytrafić się choroba, spadek ceny przy sprzedaży i człowiek zostaje z kupą gnoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak też może być, mieszkam w takiej okolicy co rolnicy oddają na rzut po 5 tyś tucznika, i cały czas ferma pełno w ferma pusta, sprzedają, myją i wpuszczają nie patrząc na cenę, ale ich nie biorę pod uwagę bo taka ilość towaru rządzi się innymi prawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

Słyszałem że przy zakupie duna gościowi dali umowę na odbiór po 7 za E więc może jest coś na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trojak    22

A ja dalej swoje , nie każdy ma w profilu napisane z jakiego rejonu pochodzi ( wstydzą się czy co ?) więc proszę jeszcze raz o dodawanie ceny wraz z lokalizacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szopen    29

Kupujcie duńczyka nawet po 400. Potem sprzedacie po 8 zł/kg albo zbankrutujecie i będzie mniej niewolników.

Kiedyś niewolnik za nic nie odpowiadał, a teraz polski niewolnik odpowiada swoim majątkiem za umowę z duńczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

A ja dalej swoje , nie każdy ma w profilu napisane z jakiego rejonu pochodzi ( wstydzą się czy co ?) więc proszę jeszcze raz o dodawanie ceny wraz z lokalizacją :)

Małopolska też długa i szeroka.

5.1 + vat za całe auto dostał w piatek znajomy pół.wielkoposkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonzo96    1

Witam witam . Panowie potrzebuję klika osób z Lublina , Kraśnika , Krasnystaw , Bychawa , Chełm , kogoś z tamtych terenów do współpracy . Więcej informacji na priv bądź pod nr tel : 789-295-891 . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Kupujcie duńczyka nawet po 400. Potem sprzedacie po 8 zł/kg albo zbankrutujecie i będzie mniej niewolników.

Kiedyś niewolnik za nic nie odpowiadał, a teraz polski niewolnik odpowiada swoim majątkiem za umowę z duńczykiem.

 

U nas są już przypadki sprzedaży ziemi przez hodowców duńskich warchlaków więc można umoczyć na tym interesie,chociaż na tym forum są hodowcy duna którzy zawsze wychodzą na + :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

U nas są już przypadki sprzedaży ziemi przez hodowców duńskich warchlaków więc można umoczyć na tym interesie,chociaż na tym forum są hodowcy duna którzy zawsze wychodzą na + :P

 

pewnie  jeszcze niech napisza że obornik od nich kupują ,a sa już tacy na AF ,jestem ciekaw kiedy rodacy przejrzą na oczy i zaczna Polskie sztuki produkować

chłop musi byc jednak pod batem ,sam nie mysli przyszłościowo ,wspiera dzis obcy kapitał cieszc się z wyżebranej złotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam jedno mam kolegów którzy kupowali i hodowali duńczyka i olali temat wrócili na polskie .Ja mam swoje nie kupuje pozdrawiam WIELKOPOLSKIE okolice JAROCINA

 


Witam wszystkich  :) Wspólnie z tatą prowadzimy gospodarstwo o łącznej wielkości 12 ha. Zajmujemy się głownie produkcją trzody chlewnej oraz warzywnictwem (głownie pomidory gruntowe). Posiadamy dwa ciągniki Ursus C-360 i C-330.  :) zapraszam  do komentowania i oceniania  :D Jeśli tu już jesteś zostaw coś po sobie  :)Pozdrawiam  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snickers    6

Dzisiaj internetowa bez zmian, ale sporo partii nie sprzedało się. Oznacza to, że zakłady zbytnio nie potrzebuja towaru i nie chcą przepłacać. Póki co u nas 5.1 pln można dostać. Tuczniki teraz schodzące są już z coraz droższego warchlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj