Raptus902

Ceny trzody chlewnej 2017

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Panowie ktoś może wie coś więcej na temat tych dofinansowań do loszek poza tą proponowaną stawką 150-500 zł do sztuki? Co,gdzie i kiedy ....

 

JEszcze nie ogłosili naboru ale najpierw złożysz wniosek potem kupisz loszki i z papierami wniosek o płatność tyle że pewnie będzie problem z zakupem jak nabór ogłoszą B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

w sobotę sprzedane 30 szt. po 4,80 netto na żywą bez strączki. Od środy pewnie ostry zjazd cenowy bo niemieckie zakłady nie mogą eksportować do chin......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w sobotę sprzedane 30 szt. po 4,80 netto na żywą bez strączki. Od środy pewnie ostry zjazd cenowy bo niemieckie zakłady nie mogą eksportować do chin......

od kiedy i z jakiego powodu nie eksportują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Ceny zachęcaja do likwidacji ,maciory u nas 4zł a tucznik 20gr wiecej paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrofakt    1
Pan Ireneusz Góra dziwi się i jeszcze raz się zastanawia: Skąd te informacje o zwiększeniu pogłowia trzody chlewnej? – i po chwili dodaje – Myślimy o zwiększeniu stada, ale do tego przede wszystkim potrzeba nam jednego: długofalowej, stabilnej polityki rolnej.
 
Najważniejsze informacje znajdziesz tutaj: https://www.agrofakt.pl/poglowie-trzody-chlewnej-a-ceny-rynku/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20

Maciora sprzedana po 3,7 + VAT waga 277 kg.

Kupione loszki hodowlane 7 szt po 835 zł.

. Skąd brałes loszki , czyste czy f1 jak można wiedzieć , ja w grudniu po 800 płaciłem Edytowano przez mesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARAKAM    64

Ja kupiłem 5 loszek PBZ czystych po 700 i knruka mieszańca duroc-pierten za 900.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja kupiłem po 750 z dotacją to wyjdzie po 400 B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARAKAM    64

W projekcie rozporządzenia, piszą od dnia złożenia wniosku do 30 czerwca, a jeszcze wniosków nie przyjmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

ja tam giełda???


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazik11441    23

o jakie dofinansowanie do loszek chodzi? to jest w strefach tylko czy kaŻdy może skorzystać? :) sorki nie jestem w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj