rafal3514

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo

Który najlepszy  

539 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oto kandydaci:

    • df agrofarm
      262
    • same eksploler3
      98
    • lamborghini r3evo
      94


Polecane posty

Rozmawiałem dziś z serwisantem to mówił że z drzwiami nic się nie da zrobić że tak mocno trzeba stuknąć bo to oznacza że jest szczelna kabina i że powietrze nie spierdziela.Więc trzeba się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

Serwisanci to potrafią wszystko Ci wmówić, że dana rzecz działa prawidłowo :lol:

Faktycznie, ten deutz tak ma. Ale w agrotronie drzwi choć mają słupek boczny, też są duże i zamykają się bez problemów. Po prostu zaoszczędzono na kosztach w produkcji. Podobnie jak w przypadku "odmy" od układu pneumatycznego - irytująco słychać dzwięk powietrza w okolicach lewego koła. Kompresor powinno się dać wyłączyć. Na szczęście udało mi się ten pogłos wyciszyć :D

Moim zdaniem takie "oszczędności" trochę ośmieszają producenta - w końcu agrofarm nie jest taki tani w porównaniu do konkurencyjnych marek.

Edytowano przez Marl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

Być może jest taka opcja w agrofarmie z bezstopniową skrzynia biegów ( TTV ). W normalnych wersjach ta opcja jest niedostępna. Takich opcji to trzeba szukać w nieco większym modelu Agrotron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luczasa    0

mam agrofarma 100 w wersji GS z 2008r mam drobne problemy gdy od pale ciagnik obrotomierz nie chodzi....zalancza sie po uplywie moze minuty, zaraz po odpaleniu nie zawsze ciagnik "chce jechac" dopiero po chwili gdzie kilka krotnie wcisne sprzeglo na wyswietlaczy pojawia sie " N " i kierunki jazdy ....sygnalizujace kierunek wloczony przez rewers. Czy moze ktos sie z tym spotakal?? czy to jakies problemy z elektroniką? mam przepracowane 1300h. Rok temu tzn po przebiegu 600h mialem napraiwany( wymieniany jakis uszczelniacz przy tłoczku od sprzegla ) przy tamtej usterce rewers dzialal tylko do tylu...po przebiegu 450h wymienialem rozdzielacz hydrauliki bo podnosnik szwankował... Z pracy ciagnikiem jestem zadowolony ale wkurzaja mnie jego ustertki, ktore sie pojawiaja raz na jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

z tym obrotomierzem to i u mnie sporadycznie się zdarza, a mój to wersja ecoline bez elektroniki i obrotomierz jest inny taki jak w r1 no ale nie po upływie minuty, a powoli nabiera obrotów po odpaleniu czasami jak jest zimny ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

panowie powiezcie czy agrofarm 430da rade z powodzeniem zastąpić U 1014?? do ciezkiej pracy 4obracalna zestaw siewny aktywny agregat scierniskowy?? dodam ze musial by sie pomeczyc do 2013roku bo wtedy byl by wiekszy ciagnik.jak myslicie??


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini87    0

Jezeli 1014 dawal rade z moca to i agrofarm da rade bo ma mocniejszy silnik, wiem z doswiadczenia , a jedynie moze byc problem ze stabilnoscia ,wiec lepiej wziasc przedni tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

no wlasnie chodzi o moc i nie planuje przedniego tuza tylko dodatkowe obciazenie jakos wymysle bo chce jak najtaniej kupic poniewaz on zostanie jako ciagnik pomocniczy pozniej:)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

aha dzieki: ale myslicie ze poradzil by sobie z zastapieniem ursusa??


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek9101    0

ja myślę że sobie poradzi tylko musisz go dobrze obciążyć z tego co wiem to można zamówić dodatkowe obciążniki na koła ja teraz kupiłem Agrofarma 420GS do 4 obrotowej Lemken Opal 120 ale jeszcze próby nie było myślę że powinien sobie poradzić bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy da się odpowietrzyć Agrofarma przekręcając cztery razy kluczykiem ? Bo ostatnio zapowietrzyliśmy i inaczej na wtryskiwaczach odpowietrzaliśmy.

Edytowano przez MarekDFagrofarm410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo92    5

Mi 2 razy udało się zapowietrzyć to wystarczyło tą ręczną pompką przy filtrze paliwa przepompować i odkręcić taki odpowietrznik przy niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunioo    2

My tez probowaliśmy pompką ale to nic nie dało najlepiej ze bylo to pierwsze tankowanie ciagnika rezerwa sie swieciła ale paliwo szybciej sie skończylo niż mysleliśmy. Telefon i Serwis, kazali odpowietrzyc pierwszy wtryskiwacz lekko popuścic i jakoś sie udalo ale odradzali od takich sytuacji bo można uszkodzić ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Mi wczoraj w R3 po umyciu zapalić nie chciało :P Potem się okazało że kabel od masy był przykorodowany i to dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunioo    2

My mamy Agrofarma z 2008r. i myśleliśmy o założeniu przedniego tuza. W serwisie powiedzieli że ciągnik musi byc przygtowany do montażu a polega to na specjalnym wzmocnieniu ramy do przedniego tuza, dodatkowo przkłada sie akumulator pod kabinę i rowadzi całą hydraulike do siłowników. W późniejzym czasie ponoć Agrofarm miał to mocowanie już wprowadzone standartowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj