rafal3514

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo

Który najlepszy  

539 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oto kandydaci:

    • df agrofarm
      262
    • same eksploler3
      98
    • lamborghini r3evo
      94


Polecane posty

podcepiomy    35

Przecież jak powszechnie wiadomo Lambo, Same i DF to to samo więc jakiś kiepski się musiał trafić bo wszystko w nich poza kolorem jest identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qantas    0

Agrofarm 410 GS niema możliwości zastosowania EHR. Jest to standardem w modelach Agrofarma 420 i 430 Profiline.

Co do oznaczenia DT lub LS na homologacji nie ma to znaczenia, po prostu na polskie jest robione DT jednak nie zawsze przychodzi do polski ciągnik przeznaczony na nasz rynek i wtedy ma w homologacji LS to znaczy Land Specyfikacion.

Ciągniki DF. Lambo i Same są składane we Włoszech, chociaż nie do końca, gdyz przywożone są do Lublina i tam dozbraja się niektóre modele w podzespoły np. pneumatykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wama7552    0

Dziś dostałem ofertę na agrofarma 430 dt 109 km 20 \ 20 mech rewers, pneumatyk fotel, klima, szyberdach, 175 tyś brutto, czy to jest dobra oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafczyk    1

Nie wiem jaka była by cena na 430 z takim wyposażeniem jak koledzy piszecie ale wersja 430 Profi Line kosztuje w mojej okolicy 212 tys brutto do niewielkiej negocjacji . . ..

To ile w takim razie u Was chcą za 420 GS ?

i jaka jest cena do niego tuza i womu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt933    3

W Kutnie w Jaryszkach za 420gs w max wyposażeniu bez tuza i womu zaproponowali 153 tys. netto a dodatkowo wom i tuz za 13 tys do tej ceny. w cenie ciągnika dali bezpłatny dojazd serwisu w czasie gwarancji i po jej zakończeniu.

 

Uważacie ze to dobra cena za niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Pierszy po 50mtg i na 2gi serwis się wprasza po 200 mtg moim zdaniem ten 2gi przegląd chyba tylko po to żeby w rocznej gwarancji się zmieścić z 2gim serwisem ;) po gwarancji zmieniam olej co około 350-450mtg tzn co roku ;) nie uważam żeby było to za żadko bo nie wiem jak Wasze agrofarmy i r3jki ale mój lubi łyknąć między wymianami do 2l oleju może więcej, z tego co się dowiedziałem to w sumie normalne w tych ciągnikach że olej akros turbo lubi znikać, a jak dolewam świeżego oleju to po co tak często zmieniać ;) filtr paliwa co 250-300mtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestus123    4

Ferdek, tak było kiedyś... Teraz jest 50h przyjadą nasmarować i skasować :lol: 100h olej i filtry, 200h (nie wiem co, bo dopieru się zbliża) Pewnie znowu tylko nasmarować, i może filtr powietrza??

A tak właściwie na ile się wymienia olej i filtry w skrzyni??

I jeszcze jedno, z tego co słyszałem to w JD wymieniają olej w przednim moście na 1 przeglądzie tak? Aż tyle opiłków w nim jest? Może i warto w naszych wymienić?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Heh z tym olejem w skrzyni to ja tam nie wiem, kogo nie zapytam to po 3 tyś mtg już mają w swoich sdf-ach i nikt nie zmieniał oleju bo to wiadomo zawsze coś się zdarzy troche ucieknie dolewane było i niby świezy z tego co serwis mówił powinno się po 1 tyś mtg można przeciągnąć do 1500mtg jak filtra kontrolka nie świeci się za długo po odpaleniu zimą ze zapchany, filtr ten jeden z 3 co jest wyżej powinno się wymieniać niby co 750 czy co 500 mtg i uwaga są 2 rodzaje filtrów a nawet chyba 3 różnej długości ten co jest wyżej odpowiada za wspomaganie kierownicy i wiele innych ważniejszych elementów dlatego dobrze jest wstawić tam najdłuższy z filtrów (chyba 104zł) w przednim moście też po 1000mtg powinno się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

W katalogu od mojego R3 pisze że w silniku powinno się olej wymieniać po 500 mtg, a w skrzyni wraz z filtrami po 1200 mtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini87    0

w moim ustawienie na bolcach pomoglo , a i zczasem idzie sie do tego pryzwyczaic , niestety sa to duże drzwi i trzeba uzyc troche sily :unsure: :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

Dzięki.A czy u was też ciężko się drzwi zamykają trzeba porządnie uderzyć ? Przestawialiśmy na bolcach i nic.

Zrób mały test. Otwórz tylną szybę i zamknij drzwi. Zauważalnie zamykają sie dobrze nawet z użyciem małej siły. Tak jest w moim agrofarmie, gdy nie ma otwartych okien lub szvberdachu to często mocno trzeba trzasnąć drzwiami.Mam wrażenie, że wypukłe drzwi tworzą opór powietrza, chwilowo zwiększają ciśnienie w kabinie ( podczas zamknięcia drzwi) i dlatego zamykają się z trudem. Na poparcie tej tezy, wskazuje test z otwartym dachem lub tylną szybą wspomniany powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

za kilka lat pewnie w ciągnikach lewe drzwi będą otwierać się wraz z całą przednią szybą a prawe wraz z tylną, lub naciśnięcie klamki spowoduje zniknięcie całej kabiny poza dachem hahaha, drzwi na cały bok ciągnika to trochę przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

W każdym razie SDF powinno usunąć tą wadę, moim zdaniem fabryczną. Co z tego, żę przyjedzie serwis, pogrzebie przy bolcach i stwierdzi, ze to wszystko co można zrobic :o .A wada jak była tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini87    0

sprawdzalem ten patent dzis i zewczywiscie o to chodzi wystarczy otworzyc szyberdach i mozna zamknac jednm palcem :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj