rafal3514

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo

Który najlepszy  

539 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oto kandydaci:

    • df agrofarm
      262
    • same eksploler3
      98
    • lamborghini r3evo
      94


Polecane posty

oki39    2

To jest to samo byl same i deutz na wystawie i ogladalem, w srodku to samo na zewnatrz tez, roznia sie tylko kolorem i lesingiem czy desingiem maski.

Gdybym mial wybierac wybralbym same bo jest chyba najladniejszy z tych trzech modeli, i ma czaderskie swiatla.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

No jasne, ktoś ma w gospodarstwie Deutz-Fahr-y to sobie kupuje Agrofarm-a, inny ma Same to kupi Esploler-a, to samo z Lamborghini -jak jedna firma to jedna. No i kolory żeby się zgadzały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jest jeszcze drugi typ gospodarzy (np. moj tata) ktory przez cale zycie testuje i wszystkie ciagniki sa z innej parafi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
No jasne, ktoś ma w gospodarstwie Deutz-Fahr-y to sobie kupuje Agrofarm-a, inny ma Same to kupi Esploler-a, to samo z Lamborghini -jak jedna firma to jedna. No i kolory żeby się zgadzały :)

A ja jak mam c360 to co mam kupić :(:)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal18    0

lamborghini R3evo 100 kosztuje 163000 brutto do negocjacji. z klimą i wzmocnionym podnośnikiem do 6200kg. cena myślę ze przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Zachwalacie tego DF a kumpel ma i bardzo narzeka i wtryski mu się zapiekły i przecieki miał i ehr się psuł, króluje w okolicy Lamborghini i złego słowa nikt nie powie na lambo, jest jeden stary juz explorer i też bardzo dobrze się sprawuje wiec czy ten DF jest tak dobry to bym się zastanawiał

Mi najbardziej podoba się lambo ten kolor no i zawsze to Lamborghini he he :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

Teraz prawdopodobnie na PROW (o ile ruszy ) tata zamierza wziąć lamborghini r3 evo 100 ( wybór prawdopodobnie padł mniało być o co innego ale chyba zostanie przy tm lampjaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Bo to jest tak...te 3 ciągniki to jest to samo tyle ze różnią sie szczegółami(np:inne światła) i tym że DF jest na Niemieckich częściach a Same i Lambo na Włoskich. Tak mi tłumaczył mój Dealer:)) Pozdrawiam;))


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemmek    0

Agrofarm 100 po negocjacji z dilerem jest do wzięcia za 130000(158600 brutto)zł z klimatyzacją, folelem pneumatycznym, fotelikiem dodatkowym, wzmocnionym podnośnikiem(6200kg), obciążnikami przednimi. To chyba dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90
Bo to jest tak...te 3 ciągniki to jest to samo tyle ze różnią sie szczegółami(np:inne światła) i tym że DF jest na Niemieckich częściach a Same i Lambo na Włoskich. Tak mi tłumaczył mój Dealer:)) Pozdrawiam;))

wszystkie maszyny sdf są takie same (teraz) części od tych samych dostawców, np silniki sdf produkuje tylko w fabryce w Trevigilio.

A co do tej serii szkoda ze nie posiada ona EHR, dyskwalifikuje ją to jako podstawowy ciągnik w dzisiejszych czasach w gospodarstwie :rolleyes:

a co do postu powyżej... cena ok <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyger    2

ile kosztuje podstawowa wersja lmabo r3 80km lub odpowiednio eksplorera 80km? tylko piszcie czy to jest netto czy brutto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Cena 80-konnych modeli SDF to tak okolo 134000zl BRUTTO tylko ze w standardzie:P


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w RPT były przedstawione te ciągniki tyle, że 100 konne i koszt takich w wersji podstawowej wynosi ok 140 tys. brutto ;)


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przecież to jedno i to samo to "Trzej Bracia" którzy różnią się aby kolorami, znaczkami i w niewielkim stopniu designem.

Więcej w RPT 02/2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

Ja oczywiscie zaglosowalem na DF Agrofarm dla mnie jest on najlepszy od pozostalych ma niezle wyposarzenie i wiele innych bejerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Akurat wyposażenie jak i te "bajery" o których tu piszesz są takie same ;]


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Olik masz racje przeciez wszystkie bajery sa te same. Roznice w wyborze to polegaja aby na tym ze innym podchodzi bardziej kolor zielony a innym czerwony ;) A jeszcze innym srebrny


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

gdzie są produkowane te ciągniki w wersjach ubogich tzn ze skrzynią 15/15 kabina bez obić na błotnikach brak regulacji kierownicy, czyli lamborghini wersja targt i ubogie wersje explorer i agrofarm, czy w parze z tanioscią ni padła jakosć wykonania?\

a może te targety z chin są? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek11    0

Ma ktoś może df 85? Może mi ktos coś o nim opowiedzieć?

Chciałem kupić i nie wiem czy może lepiej wziąć JD promocje ciągle mają (ale z drugiej strony to nie chcialbym zmieniać już tego pięknego odcienia zieleni ;) ) Czy jego moc rzeczywista porównywalna jest do ursusa 1014 czy 914?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Bo to jest tak...te 3 ciągniki to jest to samo tyle ze różnią sie szczegółami(np:inne światła) i tym że DF jest na Niemieckich częściach a Same i Lambo na Włoskich. Tak mi tłumaczył mój Dealer:)) Pozdrawiam;))

wszystkie są na tych samych częsciach, tzn silniki niemieckie reszta włoska, to dziwne żeby dla agrofarma była uruchamiana fabryka części i podzespołów a same i lambo miałypodzespoły z innej fabryki, może silniki deutz do same i lambo z chin już bierze>? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj