rafal3514

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo

Który najlepszy  

539 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oto kandydaci:

    • df agrofarm
      262
    • same eksploler3
      98
    • lamborghini r3evo
      94


Polecane posty

jarek1996    4

Mam rewers elektrohydrauliczny. Ustawione mam na S - 2 i tak mocno szarpie. Może źle przestawiam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

jaki masz model Agrofarmy? jesli to wersja 430 jest podobny artykuł w TOP AGRAR Polska nr1. i za dobrze tam nie pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek1996    4

agrofarm 410. Może kalibracja sprzęgła by się przydała lub jakaś regulacja ?

Edytowano przez jarek1996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

Nie wiecie po ile teraz stoją Agrofarmy 85 i 100 km, Same i Lamborghini, ile trzeba dopłacić za szerokie opony, komplet obciążników i skrzynię 20/20


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

własnie kupiłem Lambo R3. Evo 85 i mam takie pytanie czy macie jakis patent na korek od wlewu paliwa bo ogrginalnie jest tylko przykrecany a ja chciałbym cos z tym zrobic aby był na kluczyk moze z jakiegos samochodu ciezarowego motoru itd. kombinował ktos z tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

pamietasz moze od jakiego zetora pasuje ten korek. Troszkę df dało ciała ze oszczedza na takich pierdołach a przeciez ciagnik nie tani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

mam jeszcze jedno pytanie co do lambo. r3 evo 85 otóż denerwujace jest w nim ze sprezarka cały czas nabija powietrze i jest przez to takie stukanie (uciekajace pow. z butel) jest na to jakis patent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patyk86    0

Witam,

 

prawdopodobnie zdecyduję się na zakup Same Explorer3 90 w następującej wersji: skrzynia 15x15, rewers mechaniczny, haki, siedzenie pneumatyczne, klimatyzacja i obciążniki - cena 134 000 netto. Jak sądzicie czy jest to dobra cena? Proszę Was również o opinie na temat skrzyni 15x15, czy będzie ona wystarczająca do prac polowych związanych z uprawą zboża i transportu, czy warto inwestować w skrzynię 20x20?

 

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronto1984    46

do posiadaczy agrofarmów wart jest uwagi ten ciągnik pytanie nie spipieprzy mi się po 3 tys mth ? , mam zamiar go kupic no ale nie wiem, bedzie używany w warzywnictwie tylko kopanie ziemniaków , opryskiwacz?, ogólnie z czego co sie tu naczytałem to taki sobie ten ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

mój ma 2,2 tyś mtg i się nie spiepszył ;) czy taki sobie ten ciagnik kazdy ma prawo wyciągnąć swoje wnioski, jak chcesz porządny, to fenda kup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Ja mam lambka w wersji GS i ma już ponad 3 tyś mtg i śmiga :) A co do Fenda też się może popsuć :D Cytując słowa z piosenki " Nic nie może przecież wiecznie trwać " :P

 

Ja mam lambka w wersji GS i ma już ponad 3 tyś mtg i śmiga :) A co do Fenda też się może popsuć :D Cytując słowa z piosenki " Nic nie może przecież wiecznie trwać " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Witam,

 

prawdopodobnie zdecyduję się na zakup Same Explorer3 90 w następującej wersji: skrzynia 15x15, rewers mechaniczny, haki, siedzenie pneumatyczne, klimatyzacja i obciążniki - cena 134 000 netto. Jak sądzicie czy jest to dobra cena? Proszę Was również o opinie na temat skrzyni 15x15, czy będzie ona wystarczająca do prac polowych związanych z uprawą zboża i transportu, czy warto inwestować w skrzynię 20x20?

 

Pzdr

 

cena ciut wysoka i mysle ze i za 130 netto moze pójść.

A co do skrzyni 20x20 to i tak jej w przyszłosci nie wykorzystasz jesli nie potrzebujesz minimalnej predkosci daruj sobie. Ja mam R3.85 Evo od lipca i nabiłem 90mtg. i jak narazie ani razu nie włączałem tego super ślimaka.

A co do samego ciagnika musze powiedzec ze jest idealny do łąk podmokłe tereny po wodze tez pojdzie ostatnio jezdziłęm z gruberem 6łap 2,6m z wałem rurowym na głebokosci ok. 15-20cm Na powaznie sam bym nie uwierzył jakbym nie zobaczył :) . ale to lekkie ziemie srednio IV V klasa piaszczystej na 1 zajac. A wiec ja jestem jak narazie zadawolony :) tylko ostatnio sie zmartwiłem przy przegladzie na 50mtg. gadka szmatka z serwisentami i cos tam napomkneli o jakiejs nakretce przy silniku gdzie ropa przedostaje sie do silnika i wowczas trzeba rozpołowic silnik :( bo mialem stan oleju ponad stan w silniku a jak sprawdzałem wydawało mi sie ze było w normie przy przyprowadzeniu traktora (niby te modele maja ten feler)

 

ps.jezdziłem Case Farmallem A 85 i mowie powiedzec ze jest bardziej mułowaty ale z drudziej strony w kabinie tak jakby było przyjemniej ale ogólnie cała konstrukcja na gorsza niz moje lambo :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patyk86    0

Dzięki za opinię. Twoje R3 to wersja z silnikiem SDF czy silnikiem Deutza? Ostateczna cena jaką udało się ustalić to 131 000 netto, przy czym do powyższego wyposarzenia doszło radio i wałek ECO. Deutz-Fahr z takim samym wyposażeniem jest droższy o 10 000, ale jest na silniku Deutza. Zastanawiam się co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronto1984    46

ta fendt , podobno kupuja takie marki ale szczerze na nasze polskie warunki uważam ze jest to sprzet nieuzasadniony i tą 100 wkę wiecej za niego lepiej sobie kupic cos innego np fure :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

A ja mam jedno pytanie - czy 85 konny DF/Samme/Lamborghini z tej serii da radę z 3m agregatem uprawowo-siewnym, czy uciągnie taki zwykły agregat i czy da radę z talerzowym 3m na średnich i cięższych glebach?????


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201

czy u was w df agrofarmie wskaznik temp. silnika znajduje sie miedzy 1 a 2 kreską (od dołu) ? bo u mnie tak jest...a zima jest troche chłodniejszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz48    3

Witam!

Czy u Was też się tak dzieje, że przy uprawie ścierniska z dużą ilością słomy ciągle zapycha się siatka przy chłodnicy i temperatura silnika szybko wzrasta?? U mnie tak się działo i musiałem co 2-3 przejazdy otwierać maskę i czyścić tą siatkę.

 

Drugie pytanie.

Ile paliwa mieści się Wam do zbiornika w Agrofarmie? U mnie z wielkimi problemami mogę wlać co najwyżej 120l. Wskaźnik na początku pokazuje że zbiornik jest pełen, ale po przejechaniu paru kilometrów opada do 3/4 i nic serwis nie może mi na to zaradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201

u mnie tak sie nie dzieje. ja wlałem okolo 140 litrów i jak kilka litrów spalił to wskazówka pokazywała 3/4 zbiornika...no cóz ten typ tak ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu21692    2

Drodzy forumowicze POMOCY !!

 

Dziś po powrocie z orki na podwórku zadusiłem agrofarma 85 gs próbując cofnąć poczym miałem/mam problemy z odpaleniem "rzuca" traktorem a wzasadzie podnośnikiem z pługiem podczas próby odpalenia .... :( :( :( w czasie pracy nie było żadnych oznak nieprawidłowości ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz48    3

To d*pa z tym zbiornikiem bo 120 l to na cały dzień na pewno nie wystarczy co mnie strasznie drażni.

Powiedzcie mi jeszcze czy po jakimś czasie/przebiegu spalanie Wam się zmniejszyło?

Ja mam aktualnie 180 mth i pali jak smok a podobno Agrofarmy są bardzo oszczędne. No zaoranie 6ha spalił mi 110 l :o !!!!. Pług 3 obrotowa rozstawiona na 3x48cm i głębokość orki 25-27cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunioo    2

Mam Agrofarma 100, orałem Ibisem LS 10h po 10 letnich odłogach na okołolo 30cm i spalił mi około 25l na hektar ale duzo glińska. talerzowanie Akpil V-KA tego to około 8-10 l na hektar obroty staram sie nie przekraczac 1800-2000 bieg żółw 4 czasami 5 ogólnie fajny traktorek mam go od 5 lat i ma 2100 mth

teraz myślę o agregacie Unii Atlas 3m ciągany ale narazie cena za duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201

u mnie w orce tez dużo pali z polskim pługiem 3 bardziej on sie nadaje do transportu czy do łąk niż do orania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj