rafal3514

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo

Który najlepszy  

539 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oto kandydaci:

    • df agrofarm
      262
    • same eksploler3
      98
    • lamborghini r3evo
      94


Polecane posty

wazon    0

witam mam problem z czujnikiem filtra powietrza filtr czysty a czujnik sie swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

jaki olej będzie lepszy do silnika http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=2464975619&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

czy

http://www.nokaut.pl/oleje-silnikowe/olej-agrifarm-mot-15w40-20-l.html

tzn co byście leli total czy fuchs osobiście zadowolony jestem z jakości oleji total, ale ten fuchs jest SHPD a total chyba nie to fuchs miałby mozliwość większuch przebiegów bez wymiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam1984    25

Nie wiecie czy zaczep automatyczny jest w standardzie w wersji PL i jaka jest dopłata do szerszych opon?

Edytowano przez adam1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Witam,chodzi mi o Agrofarm 420- słabo podnosi,czy jest jakaś regulacja siły podnoszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DFDaro    0

Witam. Mam problem otóż po wyłączeniu napędu przedniej osi słyszę na 4 i 5 biegu(zając) takie wycie. Co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Przy dużych prędkościach zawsze będzie wył przedni napęd, wynika to z tego że zawsze jest jakaś minimalna różnica prędkości powodująca obciążenie układu napędowego a im większa prędkość ty się to obciążenie zwiększa i stąd te odgłosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DFDaro    0

Przy wyłączonym napędzie? Wydaje mi się ze jeszcze gdy nie włączałem napędu to nic nie wyło przy dużej prędkości. I nie wiem czy to nie przez to że jechałem z dużo prędkością z włączonym napedem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Witam. Mam takie drobne pytanie. Jakie są modele dokładnie DFa agrofarma? Bo już się nie łapię w tym :D Z tego o wiem to jest: PL, GS, DT i tyle, Są jeszcze jakieś? I czym się one różnią? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

DT to podstawowa i najprostrza wersja mechaniczna

W GS jest skrzynia z rewersem EH i 1 stopniowym powershift, EHR

PL- podłokietnik, EHR, 2 stopniowy powershift, rewers EH, elektrozawory, na początku PL miał wyższą kabinę od pozostałych, teraz wszystkie mają takie same.

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Myślę że żadnego błędu nie wpisałem ;) w razie czego, odzywać się i poprawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Starsze Agrofarmy [tj 85 i 100] miały silnik BF4M2012C, modele 400 mają silnik TCD2012L04. Niby powinna pasować.., ale ręki nie dam sobie uciąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miczu    15

Pasuje już zamontowana.


"Ziemia człowieka wydała
i Ziemia człowieka zje,
ale za to trzeba ją wielbić..."
Piękne słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2183
Napisano (edytowany)

jak obliczacie spalanie w deutz fahr agrofarmie ?

Edytowano przez Bercik92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz_142
      Witam. Kupiłem lamborghini r7.210 2008r. 
      Mam problem z przełączeniem dźwigni tw. biegi szosowe-polowe. Nie da się przełączyć. 
      Wie ktoś co jest przyczyną? Albo jak powinno się to przełączać? 
    • Przez edek37
      Witam szanowne grono mam problem w moim deutz fahrze 5110g, a mianowicie wariuje licznik tzn. raz działa raz nie(kotki do licznika sprawdzone) czasem przerywa jakby coś nie łączyło lub działają kontrolki samych awaryjek mimo ze ich nie uruchamiam. Dodatkowo gdy dzieje sie to co podane wyżej ciągnik także potrafi zgasnąć. Jakby coś odcinało, a czasem wszystko działa jak powinno. Może ktoś z was miał taki przypadek. Bezpieczniki sprawdzone itd. Ktoś doradzi jakieś opinie co to może być?
    • Przez gogo500
      Witam posiadam ciągnik Same laser 90 i nagle znikneły mi chamulce niewiem czo mam wlac prosze o pomoc
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj