Avendrion

Gra rolnicza na... przeglądarkę?

Polecane posty

Avendrion    40

Witam, może ktoś zna jakąś taką gierkę na przeglądarkę? ;> Było by to na prawdę dobre np. na początek dostajesz 10tys zł jakieś 15 ha małe gospodarstwo jakiś ciągniczek i maszyny i zaczynasz. Z czasem można się rozwijać budować nowe chlewnie itp dokupować maszyn i ziemi :)

Sam bym taką grę napisał, jakbym widział jak :)

Pozdrawiam


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Nie o takie gry mi chodziło : ]

To ma być coś w stylu plemiona.pl (nie polecam tej gry, daje tylko przykład)

Pozdrawiam ;]


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

Z tego co wiem to nie ma takiej gierki, kiedyś chciałem zrobić taką gierkę ale jakbyś wiedział ile trzeba wiedziec na ten temat i co trzeba umiec to bajka


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5

A i owszem jest taka gra nazywa się SimAgri http://simagri.com/index.php?lang=1 :) Aby móc zarabiać tam pieniądze trzeba wykupić abonament który wynosi około 10 euro chyba za rok :) oczywiście można grać bez abonamentu ale nie możesz nic zrobić aby mieć zysk co = bankructwo prędzej czy później :) Możliwości jest wiele, coś koło 15 upraw, hodowla świń, krów, kur, królików i chyba coś jeszcze ale nie pamiętam :)

 

A gra jest po angielsku lub francusku także trzeba trochę pogłówkować ale z googletlanslator idzie wytrzymać :)


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Na www.gry.pl jest YOUDA FARMER czy jakoś tak. U mnie na kompie mi to nie chodzi, ale w szkole nieraz pykam. :)

 

http://www.gry.pl/gra/Youda-Farmer.html


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
A i owszem jest taka gra nazywa się SimAgri http://simagri.com/index.php?lang=1 :) Aby móc zarabiać tam pieniądze trzeba wykupić abonament który wynosi około 10 euro chyba za rok :) oczywiście można grać bez abonamentu ale nie możesz nic zrobić aby mieć zysk co = bankructwo prędzej czy później :) Możliwości jest wiele, coś koło 15 upraw, hodowla świń, krów, kur, królików i chyba coś jeszcze ale nie pamiętam :)

 

A gra jest po angielsku lub francusku także trzeba trochę pogłówkować ale z googletlanslator idzie wytrzymać :)

 

O coś takiego mi chodziło :) ale jak nie mam wyjść na 0 to nie będę nawet zaczynał ;] ale dzięki :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5

Tzn. wyjść na zero to wyjdziesz jak kupisz abonament, a nawet w krótkim czasie dorobisz się fortuny :) miałem tam kupować abonament ale karta kredytowa taty nie miała jakiegoś tam numeru i trzeba ją było rejestrować w PayPal :angry:


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymons    0
http://farmersi.pl/ tu też można pograć (w języku polskim i chyba darmowa)

 

masz darmowe konto jak będziesz miał certyfikat izzi farmera przez 7 dni później musisz doładować

pzdr <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufosi    0

Sorry, że odświeżam stary temat, ale taka gra byłaby wykonywalna, tylko trzebaby znaleźć dobrego programistę php&mysql, grafika, hosting i domenę. Niestety najdroższy jest programista, możnaby zrobić składkę i opłacić jakiegoś programistę, tylko pewnie nie byłoby na tyle chętnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakiś koleś do mnie na gg pisał czy opłaca się zrobić coś w stylu simagri.com tylko że po polsku ja mu opowiedziałem że tak ale napisał zaraz że kasy niema narazie. Ale po tym można wnioskować że coś ciekawego powstanie bo oczywiście nie każdy ma dobry komputer co ciągnie ls'a ale to zobaczymy :)


Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Mi ostatnio kolega przysłał zaproszenie do gry FarmVille która jest na facebook.com

 

Jeśli ktoś chce mogę wysłać zaproszenie, tylko najpierw musi założyć konto na facebook.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Panowie i Panie, ktoś jeszcze z was gra w farmville na fb.com?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Dzisiaj odkryłem bardzo fajną gre na przeglądarkę za darmo nazywa się FARMERAMA polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

Ja gram w Farmersów, gra bardziej ekonomiczna, a jest tylko fabuła rolnicza z dzikiego zachodu, z tego linku możecie się zarejestrować i mieć za free abonament dwa tygodnie. Jak się spodoba to można pomyśleć o kontynuacji a jak nie to zrezygnować po prostu.http://farmersi.pl/index.php?idp=246759 pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reddd    0

Ja również szukam jakiejś fajnej gierki, w którą można byłoby sobie pograć. Co polecicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katter    2

Teraz triumfy święcą pokemony :)


A znacie może jakieś gry wyścigowe, wyścigi samochodowe przez przeglądarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siepp    0

Ja niedawno zacząłem grać w Klondike. Znacie może tę grę? Mi się od razu bardzo spodobała - świetny zabijacz czasu :D 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj