Skocz do zawartości
Avendrion

Gra rolnicza na... przeglądarkę?

Polecane posty

WHATEVER

Avendrion    39

Witam, może ktoś zna jakąś taką gierkę na przeglądarkę? ;> Było by to na prawdę dobre np. na początek dostajesz 10tys zł jakieś 15 ha małe gospodarstwo jakiś ciągniczek i maszyny i zaczynasz. Z czasem można się rozwijać budować nowe chlewnie itp dokupować maszyn i ziemi :)

Sam bym taką grę napisał, jakbym widział jak :)

Pozdrawiam

Avendrion    39

Nie o takie gry mi chodziło : ]

To ma być coś w stylu plemiona.pl (nie polecam tej gry, daje tylko przykład)

Pozdrawiam ;]

tomu    4

Z tego co wiem to nie ma takiej gierki, kiedyś chciałem zrobić taką gierkę ale jakbyś wiedział ile trzeba wiedziec na ten temat i co trzeba umiec to bajka

Marcelo1414    5

A i owszem jest taka gra nazywa się SimAgri http://simagri.com/index.php?lang=1 :) Aby móc zarabiać tam pieniądze trzeba wykupić abonament który wynosi około 10 euro chyba za rok :) oczywiście można grać bez abonamentu ale nie możesz nic zrobić aby mieć zysk co = bankructwo prędzej czy później :) Możliwości jest wiele, coś koło 15 upraw, hodowla świń, krów, kur, królików i chyba coś jeszcze ale nie pamiętam :)

A gra jest po angielsku lub francusku także trzeba trochę pogłówkować ale z googletlanslator idzie wytrzymać :)

Avendrion    39
A i owszem jest taka gra nazywa się SimAgri http://simagri.com/index.php?lang=1 :) Aby móc zarabiać tam pieniądze trzeba wykupić abonament który wynosi około 10 euro chyba za rok :) oczywiście można grać bez abonamentu ale nie możesz nic zrobić aby mieć zysk co = bankructwo prędzej czy później :) Możliwości jest wiele, coś koło 15 upraw, hodowla świń, krów, kur, królików i chyba coś jeszcze ale nie pamiętam :)

A gra jest po angielsku lub francusku także trzeba trochę pogłówkować ale z googletlanslator idzie wytrzymać :)

O coś takiego mi chodziło :) ale jak nie mam wyjść na 0 to nie będę nawet zaczynał ;] ale dzięki :)

Marcelo1414    5

Tzn. wyjść na zero to wyjdziesz jak kupisz abonament, a nawet w krótkim czasie dorobisz się fortuny :) miałem tam kupować abonament ale karta kredytowa taty nie miała jakiegoś tam numeru i trzeba ją było rejestrować w PayPal :angry:

szymons    0
http://farmersi.pl/ tu też można pograć (w języku polskim i chyba darmowa)

masz darmowe konto jak będziesz miał certyfikat izzi farmera przez 7 dni później musisz doładować

pzdr <_<

ufosi    0

Sorry, że odświeżam stary temat, ale taka gra byłaby wykonywalna, tylko trzebaby znaleźć dobrego programistę php&mysql, grafika, hosting i domenę. Niestety najdroższy jest programista, możnaby zrobić składkę i opłacić jakiegoś programistę, tylko pewnie nie byłoby na tyle chętnych...

Ostatnio jakiś koleś do mnie na gg pisał czy opłaca się zrobić coś w stylu simagri.com tylko że po polsku ja mu opowiedziałem że tak ale napisał zaraz że kasy niema narazie. Ale po tym można wnioskować że coś ciekawego powstanie bo oczywiście nie każdy ma dobry komputer co ciągnie ls'a ale to zobaczymy :)

st220    12

Mi ostatnio kolega przysłał zaproszenie do gry FarmVille która jest na facebook.com

Jeśli ktoś chce mogę wysłać zaproszenie, tylko najpierw musi założyć konto na facebook.com

Matey    431

Panowie i Panie, ktoś jeszcze z was gra w farmville na fb.com?

agro973    40

Dzisiaj odkryłem bardzo fajną gre na przeglądarkę za darmo nazywa się FARMERAMA polecam.

kryssr    50

Ja gram w Farmersów, gra bardziej ekonomiczna, a jest tylko fabuła rolnicza z dzikiego zachodu, z tego linku możecie się zarejestrować i mieć za free abonament dwa tygodnie. Jak się spodoba to można pomyśleć o kontynuacji a jak nie to zrezygnować po prostu.http://farmersi.pl/index.php?idp=246759 pzdr

reddd    0

Ja również szukam jakiejś fajnej gierki, w którą można byłoby sobie pograć. Co polecicie? 

katter    2

Teraz triumfy święcą pokemony :)

A znacie może jakieś gry wyścigowe, wyścigi samochodowe przez przeglądarkę?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez olo868
      test wpisu

• Przez mateuszsoja1
      Witam wszystkich szukam kogoś któ by mi przerobił pare modów z FS 13 do FS 15 znacie kogoś takiego?
      Z góry dziękuje za odp.
    • Przez kat
      Pytam ponieważ jeszcze nikt nie wypowiadał się na ten temat.
      Moje ulubione gry to:
      Age of Empires III
      Heroes of M&M cała seria
      Caesar III
      Quake III Arena
      Diablo 2
      NFS U pirwsza część
      John Deere American Farmer
      Ale i tak najwięcej czasu przesiedziałem nad Age of Empires II jak i III.
      Nie uważacie może że gry strategiczne rozwijają umiejętność gromadzenia gotówki i właściwego jej zagospodarowania? Ja uważam że tak.
    • Przez rosiuxd
      Tak jak w temacie, wymagania skype/ts Reszta do dogadania.
    • Przez karglard
      Mam słabość do gier rolniczych. Ostatnio szczególnie do symulatorów. Aktualnie czekam na Farm Machines Championships 2013 i OldVillage 1962. Co ciekawe OldVillage jest na liście najbardziej oczekiwanych tytułów 2013 roku. Fajna odskocznia od klasycznych gier. Jak wasze odczucia do tego typu rozgrywki?