Zaloguj się, aby obserwować  
denzel

Co sądzicie o John Deere 965H

Polecane posty

denzel    28

Mam okazje kupic taki tylko boje sie o naped hydrostatyczny co sadzicie o tym modelu moze ktos ma taki i cos podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

jak sie dba, to nie ma problemu z niczym, godny polecenia, znacznie ułatwia życie, a w obowdzie wymagana jest szczelnosc, sprawdanie poziomu oleju i zakładanie porządnych filtrów, bo jak w obowod dostanie sie papier z tandety, to sobie mozna narobic problemow, takze nie oszczedzac na filtrach i moim zdaniem nie powinno byc problemow.

Inna sprawa ile ten kombajn ma godzin przerpracowane... a z ktorego roku jest?


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

wg mnie seria 900 jest godna polecenia, mcne silniki, dostępnośc częsci... uważaj na silnik własnie bo znajomy kiedyś takiego samego kupił i w połowie drogi od chandlaża do domo mu wał korbowodowy pękł... tak jak kolega napiał ka sie dba o hydro to będzie wszysko ok...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

a jaka jest wydajnosc 965 i jak daje rade z hederem 4.2

ja mialem mercatora70 szer3,6 i wydajnosc byla niezla ale wiek robi swoje

i rozgladam sie za czyms wiekszym i troche nowszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

pomyśl bizon 100KM 6 daje rade z 4,2 a jeleń 130Km 6 turbo ma niedac? sam sobie odpowiedz;p


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

co do silnika to niemam zastrzezen bo wiem ze da rade

ale chodzi mi o wydajnosc mlockarni z takim hedrem

 

Ostrzeżenie za cytowanie poprzedniego posta

Edytowano przez robertbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

powinenien spokojnie dac rade.. wolniej pojedzież niż np z 3,65m on dośc długi jest ok 8-9m tak więc nie ma sie czym martwic;d pozatym ktoś to kiedyś pewnie wyliczał, ze dają do takiego kombajnu 4,2m;p


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

a w porownaniuz claasem mercatorem 70 szer 3.6 i JD965 3.6 albo 4.2 który ma wieksza przepustowosc

mialem mercatora i 1h kładłem w godzine a i wiekszych problemow nie miałem z nim

ale pora na jakis nowszy kombajn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcik711    0

Witam ja mam 965 83rok i jak na razie to śmiga nieżle co do wydajności to kosił po sąsiedzku kombajnem zo56 i zostawał w tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcik711    0

To zależy od pola i plonu ale powiem tak jeśli koszę hektar w jednym kawałku przy dobrym plonie to spoko obskoczę w 50minut kosiłem żyto było go 2 15ha to z wysypywaniem zmieściłem się w dwóch godzinach a co do sieczkarni to nie ma różnicy dla silnika radzi sobie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcik711    0

Ja za swojego jelenia 3 lata temu dałem prawie 40 tyś a kupiłem go w niemczech od właściciela w 100% orginał lakier ma 2480notogodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

a wie ktos ile moze kosztowac klepisko (regeneracja albo nowe) i ile za cepy do tego modelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Dużo nie moge powiedziec bo jeszcze nim nie pracowałem ale jesienia stałem sie szcześliwym posiadaczem maszynki 965 ale jest na mechanicznej skrzyni z rewersem osobiście wolał bym hydro ale trafił sie naprawde zadbany egzemplaz z hederem 4,2 na szerokich gumach wzołem prosto z samochodu jak przyjechał z Danni a tam można powiedziec ze został załadowany prosto z pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

i kupilem JD 965H i "H" wcale nie oznacza hydrostatychnego napendu lecz hydrauliczne poziomowanie poprzeczne kombajnu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

a czy kts rozbieral skrzynie biegow w takim kombajnie i czy czesci do skrzyni sa dostempne do tego modelu bo cos w niej "wyje" i trzeba do niej zajzec przed zniwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

"H" w skrócie mówiąc oznacza wersje górską... tzn. jest szerszy niz zwykły kombajn i rególacja pozioma kombajnu i hederu...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chohlik10    0

Wie ktoś jak odpowietrzyć układ hydrauliczny w tym kombajnie?? Problem polega na tym że podnosi dobrze ale jak się chce spuścić cheder to szybko opada i tak dziwnie skacze ;/ wydaje mi się że układ jest zapowietrzony… Problem jest odkąd mam tego Jelenia…

 

A pozatym to nie mam żadnych zastrzeżeń do tego kombajnu :rolleyes: Ja mam JD 965 i w tym roku założyłem silnik Leylanda bo oryginał padł i nie dało się nic zrobić z nim... Było dużo przeróbek ale na szczęście wszystko gra teraz tylko żeby bigał w polu i będzie gites :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

pod hederem przed skrzynia biegow jest rozdzielacz z przeplywomierzem i regulujesz sobie przeplyw oleju na silowniki od hederu bynajnmiej jest tak w moim 965H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj