jktuning

prasa z 224/1

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jktuning    18

Mam pytanie czy ma ktoś podajnik bel do prasy z 224 ale taki co podaje na przyczepę która jedzie zboku prasy i jakie sa do niego opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzyku123456    0

W instrukcji obsługi piszą o czymś takim ale nie widziałem jeszcze nigdy tego na żywo. Ciągnikiem z przyczepą trzeba jechać z boku, nie podczepia się przyczepy do prasy, szczegółów nie znam...


3 marca 2010r. ------->> 3 lata na AgroFoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Przy prasach fortschritt widziałem coś takiego. Nawet na YT są filmy z takim podajnikiem. Przy 224 się nie spotkałem z czymś takim (jedynie w instrukcji)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzyku123456    0

W instrukcji nawet ma swoje oznaczenie. Ale teraz już chyba takich nie produkują, a przedtem tylko za dopłatą. Teraz są tylko te podajniki na przyczepę za prasą.


3 marca 2010r. ------->> 3 lata na AgroFoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Odświeżam temat :) czy ktoś się może z tym spotkał (tzn. podajnik boczny)

A może coś takiego jak zgarniacz bel? jak to wygląda? na jakiej zasadzie działa i skąd to wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stryju    0

Ja osobiście posiadam taki podajnik przy swojej prasie,jak będe miał chwilke to wrzuce fotke :rolleyes: :rolleyes:

Edytowano przez Stryju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stryju    0

Fotke postara sie wrzucić jutro.A ten podajnik mam przy JD 342 napedza go silnik hydrauliczny a taśmy wyrzucają snopki na przyczepe. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

U mnie we wsi znajomy miał takie coś przy prasie Claas wszystko było ok jak prasa wiązała, każda nie zawiązana paczka była rozrzucana.


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek1717    0

Witam wszystkich pytanie kompletnie z innej beczki , słyszałem że do pras można dorobić licznik kostek, taki domowej roboty. Tylko nie mam zielonego pojecia jak to zrobić i z czego. Ja jest tu ktoś taki co wie cos na ten temat mógł by sie wypowiedzieć.

Z czego to zrobić i jak?

Pozdro dla wszystkich użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bastek2210
      Witam mam problem z prasa sipma z224/1 po zerwaniu zabezpieczenia które pociąga iglice i zmianie tej sruby przestała wiązać i wydaje mi się że podgarniacz spotkal się z tłokiem bo ten pierwszy od tłoka został przygiety . Jest ktoś kto ma mozliwosc pokazać zdj jak jest prawidłowo ustawiony rozrząd czy inaczej zapłon w tej prasie? 
       
    • Przez ursus3600
      Witam. Poszukuję mechanika do prasy sipmy z 224 z Małopolski.
    • Przez farmer1999
      Witam. Stoję przed wyborem prasy kostkującej do współ pracy z c-360... do prasowania około 7-10 hektarów rocznie razem z łąkami. Po prostu kostki dla mnie wygodniejsze. Do wyboru nasza polska sipma z224 lub niemka Fortschritt k442. Cenowo jest różnica bo nasza droższa ale po przepytaniu kilku starych operatorów z SKR to stali bardziej za niemką tylko wiadomo części coraz trudniej zdobyć. A na forum co mogą rolnicy doradzić? Za zbędne komentarze typu że nikt już kostek nie robi z góry podziękuje. teraz wiadomo części.
    • Przez Szymonx
      Witam mam problem z prasa kostkująca New Holland 376 robi krzywe kostki są one skręcone w lewą stronę jak mogę to naprawiać bo to przeszkadza w układaniu na przyczepie
    • Przez evolution93
      Witam wszystkich.
      Niestety jak ktoś się nie zna na prasach to musi coś się zepsuć.2 lata temu kupili prasę Welger AP 12.Na początku było z nią w porządku dopóki nie został ruszony mechanizm długości kostki kiedy nie pracowała.Od tej pory prasa prasuje jedną kostkę 0,5m a nie które zdarzały się do 2m.Czasami zawiąże a czasami nie .Robi czasami po 5 słupłów na jednym sznurku.Wiem że ta prasa jest już wiekowa ponad 25 lat .Czy ktoś ma jakieś materiały dotyczące tej prasy lub o jakieś podpowiedzi bo w takim stanie to na pewno jej nie sprzedam bo kto to już kupi tak więc albo będzie mogła służyć albo zrobią z niej nową w hucie.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj