Skocz do zawartości
darolee

Case vs New Holland [różnice]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

ale dobrze wyposażony to tez jest dopiero CS w najwyższym kodzie tzn ma multikontroler, jego największym plusem jest chyba oddzielna hydraulika no i jeden zawór elektronicznie sterowany ale to też właśnie w grupie 600

bialy2005    193

a wąłsnie ile ma pod obciażeniem ?? Wydaje mi sie byc dobrym kandydatem do łądowacza ;) multicontroler musi byc ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

bialy2005    193

nie zagłebiałem sie w temat bo to odległe plany ;) no prawda jeden półbieg to mało ;) jak teraz sie przyzwyczaiłem to 8-9 pod obciażeniem to ciezko zejsc niżej ;)

b0gdan    85

tzn. że biegi są w dwóch grupach i biegów pod obciążeniem jest 7-8? tak jak w dyna są 4 grupy po 4 biegi ale pod obciążeniem jest 3 biegi, bo pierwszy bieg z grupy musi być załączony z rozłączonym napędem. Dobrze rozumuje? ;)

bialy2005    193

ze sprzegłem jest tylko L-H 1-8 masz pod obciazeniem wrzucasz na H ze sprzegłem i 9-17 znowu pod obciazeniem. jedynie startujesz ( nadajesz kierunek dzwignia od rewersu pod kierownica tez mozna bez sprzegła. Zakresy sa tak jak piszesz tak jakby po 4 biegi i ostatni ma 5 nadbieg ( bez ograniczenia odciecia 50km/h) Zeby przejsc z zakresu dolnego na górny ( 12->13) trzeba wcisnac "shift" na joy-u i to sami w dół 13->12 na L podobnie

mareknh    8

Dzisiaj kierowca, który przywiózł NH powiedział mi coś takiego: Case wycofują z produkcji, ale nie pytałem się o modele, zapewne o JX mu chodziło.

Witam! mam zapytanko ,planuje kupno traktorka cvx 140 w grupie 603 (mieka oś i kabina tuz , hcm 5par power beyond i takie tam...a może w podobnej specyfikacji "holanda" podobno ma wyjść nowa seria 7500 czy jakoś tak ?

Kolego tak jak w Case wyszła Puma CVX w NH wyjdzie Autocommand ale to nie to samo co CVX i ciągniki o małej mocy będą pewnie pod koniec przyszłego roku na razie w obu markach są te w okolicach 200km

Wiem że będzie Magnum z bezstopniówką ale najpierw w USA od wiosny bodajże a są małe Case Farmal-e z bezstopniówką ale też w...USA czy coś u nas się małego pojawi pewnie tak ale nie wiem kiedy, uważam że skrzynie bezstopniowe to "chyba" przyszłość ciągników i przyznaję tą drogę wytyczył Fendt

yarecki12    0

Ja gdzieś słyszałem że jest planach NH seria T6000 Auto Command , ale nie wiem czy będzie ona zawierać modele 4 cylindrowe.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy ktoś z tych osób, które były Agritechnice wiedzą coś na temat T6090? Nie wiecie czy Case będzie miał odpowiednik tego modelu?

przybliż kolego co to jest to może coś rozsądnego napiszę ;)

edit:

Ładne toto miałem jechać ale wyszły przygotowania do wesela ;)

kabinę ma jak case maxxum a co pod spodem to liczę że napiszesz;)

farmer99    0

mam new hollanda i na wszyskich częściach pisze CNH np.w Plocku produkują casy staigery i nh t9000 :unsure:

ursuss    12

Witam mam pytanie co jest napisane na pompach paliwowych jx made in ... ???

brzozak2    236

w Plocku produkują casy staigery i nh t9000 :unsure:

;):P nie zauwazylem

Gość artur2442   
Gość artur2442

mam pytanko.. jakiej serii z case odpowiada seria nh T5000?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dobrze napisał, tyle, że odniósł się do poprzedników wymienionych przez Ciebie ciągników.

Gago    0

bialy2005@ ma racje. A jeśli chodzi z mojej strony to te ciągniki to jest to samo jeden i drugi fajny jest :D ja tam w nich różnicy nie widzę oprócz koloru maski i wnętrza :) :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W przypadku JX'a i TD5000 to różnica wynosi 5tys. zł za czerwoną maskę i inny kolor wnętrza. Osobiście bardziej podoba mi się Case, jednak za 5 tyś. można kupić coś nie koniecznie do gosp. wink.gif

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)
    • Przez international856XL
      Witam wszystkich zakladam ten temat ponieważ chcialbym sie cos dowiedziec na temt ciagnika international 856XL.
      Ostatnio sobie takowy kupiłem.Czy moglibyscie sie podzielic opiniami na temat tego ciagnika..?A dodatkowo mam kilka pytan do was..
      -jaki olej stosuje sie w tych ciagnikach
      -przymierzam sie do zakupu pługa obotowego i mam dylemat jaki wybrac 3 lub 4 skibowy..tylko pytanie czy z 4 skibowym da sobie rade czy to nie bedzie zbyt duze obicazenie
      -ile pali to stworzenie :lol:
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez koda92
      Witam 
      Co może oznaczać błąd L 5 w Case MXM 140? W książce serwisowej ten błąd oznacza niby '' Próg zadziałania potencjometru przedniej osi jest niższy niż ustawiony poziom'' ale ja nie mam zawieszanej przedniej osi. Mam zwykłą mechaniczną oś. Miga już od dłuższego czasu i nie wiem co z tym zrobić. 

Pozdrawiam

Skoro nikt nie wie o co chodzi z tym błędem to może ktoś wie jaką temperaturę silnika powinien pokazywać wskaźnik ( ile kresek)? Pokazywało mi 3 kreski i bez obciążenia szybko spadało do 1. Wymieniłem termostaty i teraz pokazuje 5 kresek i tyle jest nawet bez obciążenia. Czy to jest dobra temperatura czy może czujnik temperatury jest wadliwy?
    • Przez sumek666
      Cześć . 
      Szukam nowego ciągnika w okolicach 100KM. Ma to być główny ciągnik do wszystkiego. Orka, siew, opryskiwacz, nawożenie i transport. W przyszłości może i ładowacz czołowy . Nie prowadzę produkcji zwierzęcej . 
      New Holland miażdży pozostałe 2 typy ceną.  Tu powstaje pytanie czy warto dopłacać 30-40 tyś do Claasa lub Masseya? Może macie jakieś inne propozycje? 
      Pozdrawiam
      Sumek