darolee

Case vs New Holland [różnice]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Max1987    20

tomek73

 

Ma racje podstawowe zeczy to wszedzie prawie idzie dostać nawet w agromie sa dostepne niekture filtry ale jak sie spierdziuli coś konkretnego to na czesci niestety trzeba czekać i na to siły nie ma a 7 dni to tez uwazam ze przeginka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Znalazłem różnice. Case a NH z wyglądu niczym sie nie różnią. Tylko wykończeniem w kabinie i wagą. Ale dlaczego waga jest inna jak to to samo? A Odpowiedź jest prosta znajomy robi case i NH taki mały warsztat 3 osobowy to jak rozebrał NH tdd i jx różnią się silnikiem i skrzynią. Może nie z wyglądu i nie z zewnątrz ale od środka. Case mają większą pojemność silnika. Wzmocniony wał i wzmocnioną skrzynie. W parametrach tego nie podają bo przecież NH nie może być gorszy. W instrukcji case jak i NH dane podane są z case. Sam tego na oczy nie widziałem ale jak kumpel miał otwartą skrzynie jx to od razu zauważył ze jest masywniejszy. I tu jest ta różnica ceny i wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

@ziel Ale to tez zalezy od roku produkcji, bo case jx po roku 2007 wprowadzil silnik ze zwiekszona pojemnoscia do 4,5l. No i z tego pewnie wynikala roznica. Case pewnie mial silnik 4,5l a nh 3 z kawalkiem "dokladnie nie pamietam". No i to tez zalezy od modelu tak jak napisal @malkolm


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

TO był jx 90 i NH td 80. Ale przecież w instrukcji pisze jak byk że te same pojemności a jednak różne :)

@ casejx Roczników nie znam może być tak jak mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

jest tak jak mówił przedmówca w pewnym roczniku nastapiłą zmiana silników i z tąd moze wynikac ta różnica o ktróej pisałes. NIe wiem czy to nie było przypadkiem w 2010r

Edytowano przez bialy2005

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

@bialy2005 To musialo byc przed 2008r, bo moj jx jest z 2008 i ma silnik o pojemnosci 4.5l


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

12-2006 była zmiana silnika z tier 2 3,9 litra na tier 3 4,5 litra w 90 i 95 koni, w 80 zmienili z 3,9 na 3,2 a w 60 i 70 z trzy cylindrowego, nie pamiętam pojemności, na 3,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WujekSam    1

Tak te 3 marki to to samo...nie ma lepsze gorsze...Inna maska inny kolor i minimalnie inne detale..tapicerka itp. Jak ktos chce dac 10-20 tys wiecej za czerwony niech daje....ale ma to samo.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darolee    12

Jak ktos chce dac 10-20 tys wiecej za czerwony niech daje....ale ma to samo.

Jakbyś sobie poczytał wcześniejsze posty, to chłopaki pisali, że nie zawsze tak jest. Warto więc zawsze spytać tu i tu, po zdecydowaniu się na model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Podaje przykład noc nh 200 km i case 200 km ... niebieski prawie 50 tyś tanszy a wyposazenie to samo ... to jest koncern wiekszosc podzespołow to to samo róznice są w maskach i kabinach to konsole są inne


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1480    18

pomiedzy case a nh nie ma praktycznie roznic miedzy skrzyniami, bo w nh skrzynia szybko pada a w case jest troche wytrzymalsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2

kamil1480 - pierwszy Twój post i już takie bzdury? o czym ty piszesz? jakie różnice w skrzyniach? jakie modele NIBY porównywałeś? skąd masz takie dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To koncern zwany CNH takie same ciągniki niektóre modele mają nawet takie same silniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek1991    2

ciągniki do 100 koni są prawie identyczne, ale powyżej zaczynają się różnice.Silniki obecnie są też już takie same(nie identyczne) przez normy emisji wcześniej było inczej. Kto nie widzi różnic to mu sie po prostu  nie chce szukać. Jeśli miałbym wybierać Case vs New to wybrałbym case bo diabeł tkwi w szczegółach nie bez powodu są droższe lekko. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMASZkutno    0

koledzy powiem zwłaszcza do przedmówcy WujekSam kolego mylisz sie własnie jestem w trakcie kupna nh td585  i case farmala 85u i jak narazie dostałem lepszą cene od case jest nizsza o 4tys złotych jak zyczy sobie nh (oczywiscie wyposazenie identyczne jednego i drógiego)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak jestem szczęśliwym posiadaczem 3 case i nie zamienił bym ich za nic na żadny niebieski czy zielony ciągnik konkurencji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMASZkutno    0

o ja chyba tez bede wiekszosc stawia na CASE :)

 


podpowiedzcie co z tym sprzęgłem suche czy mokre ??

Edytowano przez TOMASZkutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dakota    112

Gdy kupowałem Maxuma to był prawie 10 tys tańszy od New hollanda t6 oczywiście w tym samym wyposazeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
    • Przez Rafalk1990
      Witam, potrzebuję lewe drzwi oraz dolny wałek pedny łączący skrzynię z przednim napędem do Case 845 XL orientuje się ktoś gdzie dostanę używki. Dzwoniłem już do agrofarm i łódzkie Ktery może będą mieli trzeba czekać, ktoś z was zna kogoś jeszcze? Może znacie jakiś zakład który jest w stanie taki wałek dorobić?
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez kuba5150
      Szukam mechanika który zna się dobrze na serii case maxxum 51.. z pomorskiego. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj