• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez TurboRolnik
      Potrzebuję zdjęcia tabliczki znamionowej silnika cummins w ciągniku Case 5150 PRO z 97r. Znajduje się ona na obudowie rozrządu z lewej strony ciągnika. U mnie jej nie ma a potrzebuje numeru silnika. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez tabaluga1991
      Witam. Mam problem z hamulcem w ciągniku Case 5130.  Po odpowietrzeniu hamulce pracują prawidłowo a na następny dzień problem powraca pedały wpadają w podłogę w zbiorniczku wyrównawczym brak oleju a nigdzie nie widać żadnych wycieków. Czy ktoś wie gdzie szukać przyczyny 
    • Przez droppoll
      Witam. W moim Case mx100c z 1999r wymieniam po zakupie tłumik drgań. Po numerach (347952A1) odnalazłem w sieci 3 typy tłumików drgań pasujących do mojego ciągnika. W załączniku daje miniaturkę z tymi rodzajami. U mnie jest ten pierwszy. Czy kopic nowy taki sam jak był czy może inny. Ciągnik robię dla siebie i chce żeby to fajnie działało. Co polecicie? Z góry dzięki.

• Przez Kielosz
      Witam, szukam mechanika w promieniu do 30 km od miejscowości Ryki (woj. lubelskie). W ciągniku są do zrobienia hamulce padły prawdopodobnie uszczelnienia, uszczelka pod głowicą, oraz pare rzeczy związane z hydrauliką. 
    • Przez Adam54321
      Witam mam case 5140 i mam problem bo na niskich obrotach faluje a już od 1350 jest ok gdzie szukać przyczyny?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.