robcio3dz

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robcio3dz    0

Kioti jest to Amerykańska firma produkująca swój sprzęt w Korei


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Ja byłem u dilera i mi powiedział ze Kioti jest produkowane w Japonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
Ja byłem u dilera i mi powiedział ze Kioti jest produkowane w Japonii.

Kioti to modele ciągników, które produkuje koreańska firma , na stronie austriackiego przedstawiciela piszą o 50-letniej tradycji, na pewno sprzedawane są w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
Kioti to modele ciągników, które produkuje koreańska firma , na stronie austriackiego przedstawiciela piszą o 50-letniej tradycji, na pewno sprzedawane są w USA.

Muszę poprawić siebie , chodzi o australijskie przedstawicielstwo, są obecni też na nowozelandzkim rynku, no i najmocniejszy ma tylko 92hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darasjunior    0

Witam wszystkich. No nie wiem co sadzic o tym ciagniku mi sie podoba on tylko jest malo popularny wiec nie mozna stwierdzic o jego wadach i zaletach. Podoba mi sie pod wzgledem przedniego napedu i wyposazenia no i to ze silnik popularny i to ze mozna tura zalozyc. Niestety nie ma duzego wyboru w malych ciagnikach zastepcach wysluzonych c-360 wiec moze ze ten ciagnik bedzie hitem w gospodarstwach rolnych do prac w obejsciu. To ze z Korei mnie nie odstrasza strasznie gdyz mialem lanosa jezdzilem nim 10 lat od nowego i pomimo tego ze to koreanski samoch nigdy nie zawiodl mnie ani rodziny w trasie i niestwarzal klopotow . Mysle ze ten ciagnik bedzie ok Pozdrawiam wszyskich :rolleyes: ;):) B) :) :) :) :) ^^ ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Witam wszystkich. No nie wiem co sadzic o tym ciagniku mi sie podoba on tylko jest malo popularny wiec nie mozna stwierdzic o jego wadach i zaletach. Podoba mi sie pod wzgledem przedniego napedu i wyposazenia no i to ze silnik popularny i to ze mozna tura zalozyc. Niestety nie ma duzego wyboru w malych ciagnikach zastepcach wysluzonych c-360 wiec moze ze ten ciagnik bedzie hitem w gospodarstwach rolnych do prac w obejsciu. To ze z Korei mnie nie odstrasza strasznie gdyz mialem lanosa jezdzilem nim 10 lat od nowego i pomimo tego ze to koreanski samoch nigdy nie zawiodl mnie ani rodziny w trasie i niestwarzal klopotow . Mysle ze ten ciagnik bedzie ok Pozdrawiam wszyskich :rolleyes: ;):) B) :) :) :) :) ^^ ^^

Obejrzałem sobie dokłądnie ten ciągnik na wystawie ma dużo plusów: klima i lodóweczka panel przedni z kierownicą składany na przednią szybe, fajna kabina 2 pr wom, znane podzespoły, jednak są i minusy ti wąskie koła na przód w standardzie i udzwig podnośnika tylko 2,4 t, obciążniki podbno ma w standardzie, więc ogólnie bardzo inetersujący ciągnik i obecnie jest chyba duży upust na kioti, jednak ten słaby podnośnik w ciągniku 90km bardzo mi się nie podoba, krąży opinia ze jakość wykonania jest bardzo dobra i przewyższa zetora ursusa itp.

alternatywą jest napewno farmtrac 80km model 685dt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

a znacie wogóle kogoś kto kupił taki ciągnik? bo ja nie . no to ciekawe kto tworzy takie opinie - chyba dilerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0
a znacie wogóle kogoś kto kupił taki ciągnik? bo ja nie . no to ciekawe kto tworzy takie opinie - chyba dilerzy

Jasne, że dielerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad modernizacja mojej stadniny i chciałbym zamienić mojego u3512 na coś nowego o podobnej mocy:) Co myślicie o KIOTI dk451c ??Może coś innej marki??Co Sugerujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

A musi to być Kioti? ja jestem tradycjonalistą i raczej poszedłbym w stronę Lambo lub Same. Jak oglądałem Kioti to nawet przyjemny traktorek, ale to jest jednak nowość na naszym rynku i jak firma się nie przyjmie to potem może być problem z częściami tak cenowo jak i z ich dostępnością. Na następcę 3512 to napewno nie głupi wybór, np plus za bardzo fajnie wyposażona kabinę, ale ja bym jednak zainteresował się inną marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

ja na twoim miejscu bym się zastanawiał nad farmtracem 555DT. Tyle że na oficjalnej stronie farmtraca niektóre parametry są nieprawdziwe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym sens ze KIOTI mi sie bardzo spodobało:) I chciałbym żeby to był nowy ciągnik w przyjemnej cenie:D heh pomóżcie:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Myślę nad modernizacja mojej stadniny i chciałbym zamienić mojego u3512 na coś nowego o podobnej mocy:) Co myślicie o KIOTI dk451c ??Może coś innej marki??Co Sugerujecie??

latem obejrzałem sobobie dokładnie kioti 90km i zrobił na mnie dobre wrazenie, nawet lepsze niż kupota, jeśli chodzi o ergonomie i takie tam, zupełnie inny ciągnik niż w prospektach i na zdjęciach, ale decydować sie na taką egzotyke to jednak bym się bał, Kolega ma new hollanda i szuka coś innego? a td60d dlaczego nie bierzesz pod uwagę?

Sam planuje td80d lub proxime i nic chyba tańszego zachodniego nie ma jak td, pozatym td60d jest większy od tego kioti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze biorę pod uwagę NH TD60D no ale cena jest trochę większa od KIOTI... heh muszę to ostro przemyśleć:rolleyes: Chciałem sie zapytać Was co o nim myślicie:) Dzięki... a Zna ktoś może aktualna cenę td60d??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

coś tam z 95 tyś podstawowa wersja a jak bez pneumatyki to może i mniej by było, nie twierdze że kioti jest złe, wręcz przeciwnie, ale jak kupowac ciągnik to trzeba chyba raczej myśleć w perspektywie 15 i więcej lat i czy ktoś na polskę będzie prowadził wtedy te kioti.

co do lampo i rollera to cena odstarasza

jeśli cena jest ważna to może coś z małego farmtracka/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę ze z ceną to dam jakoś radę ale żeby nie była zbyt duża(ok.70-80tyś maxx) Kioti bardzo wpadło mi w oko i głównie dlatego myślę o jego zakupie...ale i tez co będzie z Nim później?? Części i serwis??Tego sie obawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1

Koledzy!

Swego czasu troszkę bliżej przyjrzałem się KIOTI a szczególnie 90KM powiem szczerze że jeżeli chodzi o wykonanie, ergonomię i przyjemność z prowadzenia oraz wyposażenie to 5 z małym minusem. Bardzo dobrze mi się jeździło, jeżeli chodzi i wykonanie jest dobre, parametry i wyposażenie też ok. Znalazłem w internecie sporo informacji zresztą najwięcej na stronach USA i w tym kraju mają bardzo dobrze rozbudowaną sieć dealerską i to dobrze świadczy o marce, amerykanie mają też prawdopodobnie swój udział w fabryce silników Daedong. W niemczech też jest sieć dealerska więc taka do końca egzotyka to nie jest. Skoro w Polsce dobrze się sprzedaje FOTON made in china to KIOTI jest kilkukrotnie lepsze. Serwis, części myślę że jest dobrze ale trzeba by zadzwonić do PRONARA.

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

taa foton dobrze się sprzedaje bo jest o 50% tańszy od kioti :rolleyes:

kioti jest nawet kilka pln droższe od proximy więc dlatego nie wróże mu popularności, co innego te małe są całkiem fajne

 

ps. silnik dedong to ten sam co w małych kubotach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

specjalnie dzisiaj zajechałem ,żeby obejrzeć to Kioti, tj DK 901C. akurat agregatowali go z pługiem ibis 4skibowym . Traktorek sprawia ogólnie dobre wrażenie, oprócz tych nieszczęsnych opon z przodu i pojawiających się nalotów rdzy co mnie trochę zniesmaczyło. W środku w kabinie wszystko funkcyjnie pod ręką, wygodnie sie siedzi, widoczność też w porządku, biegi ładnie wchodzą. Trochę na te 90km za mały gabarytowo, ale np. na traktorek pomocniczy może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1

wlodiw pewnie ten model znajdzie wielu chętnych jako ciągnik główny w małym gospodarstwie, fakt te opony z przodu mogłyby być szersze są za wąskie szczególnie jak ma pracować z ładowaczem czołowym. Co do rdzy to ja osobiście się tym nie zrażam po roku użytkowania w warunkach polowych nawet na JD i Fendtcie znajdzie się rdza, normalka to nie samochód , a zresztą jak zobaczysz na palcu stojące pod chmurką rozsiewacze z nierdzewki to też na nich znajduje się rdza tylko że jest to nalot i pod wpływem wody z dedergentem rdza się zmyje.

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg93    4

Mój wujek ma Kioti 80 km z turem pronaru narazie nie narzeka bo ma go od niedawna.


Ursus & JD Rulezzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Może te traktory nie są takie złe jak maja opinie.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zbig
      Prosze o informacje o traktorze Kioti DK 451C.Czy bedzie nadawał sie do sadownictwa.
    • Przez Kala3452
      Witam wszystkich mam pytanie czy miał lub ma ktos doczynienie z kioti rx7320 mam ochote kupic ten sprzet tylko nikt nic nie wie na temat tego ciagnika znalazłem oferte kioti z ładowaczem za 117brutto jest to 4cyl 73km jesli ktos by miał cos na tem był bym wdzieczny z góry dzieki pozdrawiam!!!
       
       
       
       
       
    • Przez Kris94
      Witam,
      Mam pytanie dotyczące ciągników Kioti. Jestem młodym rolnikiem i dopiero zaczynam przejmować gospodarstwo po rodzicach. Mamy 22 ha ziemi co obrabiamy trzema ciągnikami. C330, C360 i MTZ 82. Złożyłem wnioski na młodego rolnika w tym roku, z nowego naboru i myślę nad zmianą ciągnika na nowy. Mamy trochę owoców, głównie truskawki a ja zamierzam pójść też w stronę warzyw i myślę nad nowym ciągnikiem do transportu bo do przetwórni mamy 17-20km w jedną stronę a przy większej ilości trochę kursów w roku zrobi. Myślałem nad Kioti RX7320 bo myślę że z 12-14 ton by sobie poradził a prędkość maksymalną ma prawie 38km/h jednak nie wiem czy te 73km nie będzie za dużo do innych prac typu rozsiewacz nawozów, opryskiwacz, sadzarka, pielnik, z którymi radzi sobie nawet C330 i nie wiem jakie byłoby spalanie przy takich lżejszych pracach (chciałbym ciągnik dość dobrze wykorzystać, żeby był bardziej uniwersalny). Drugą opcją jest poprawienie stanu technicznego MTZ-a i jego do transportu a do wszystkich innych prac zamiast c330i c360 - Kioti NX5510 który wydaje się bardzo fajną maszyną, silnik 3-cylindrowy 1800ccm, 55km, bardzo zwrotny, biegi pełzające (co jest przydatne przy choćby sadzarce) i spalanie też myślę że powinno być małe.
      Co sądzicie o tych modelach Kioti RX7320 i NX5510 ? Są na forum użytkownicy i mogliby coś powiedzieć o tych ciągnikach ? Sorry że się tak rozpisałem ale chciałem dość dokładnie opisać moją sytuację.
      Pozdrawiam i liczę o jakieś opinie, rady.
    • Przez zbig
      Ma ktoś na forum z rolnikow ten model traktora jest to nowsza wersja DK451C proszę o opinie
    • Przez Runner4554
      Co sądzicie o tym zestawie. Jakie są wasze zdania na ten temat. Pytam ,poniewasz myśle nad kupnem tego traktora i chciałbym żeby współpracował z k.ziemiaczanym Anna. Prosze komentujcie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj