rolnixxx

Sprzedam przyczepę wywrotkę 3 stronną

Polecane posty

rolnixxx    0

Przyczepa wywrotka 3 stronna
- Cena: 15500
- Koniuchy, gm Miączyn, powiat zamojski
 Przyczepa rolnicza wywrotka na 3 strony, 1999rok, na przyczepę bez problemu mieści się 7-8 ton pszenicy. Podwójne burty, otwierane dołem jak i górą, demontowane słupki, łańcuch, wymiary w środku 192x467x120, wywrót na kulach.

 

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-3-stronna-CID757-IDjpL8M.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnixxx    0

Nie zgodzę się, przyczepa w normalnym stanie używanym oczywiście do malowania ale to wszystko widać, a że włoska to żadna wada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Zarejestrowana w Polsce? Żadnych odblasków , trójkątów , obrysówek ...

 

Ale  to że nie ma  siłownika  - to juz  wada .Cena  nieadekwatna do  stanu 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Dopisz jescze że trzeba rejestracji w Polsce. Moim zdaniem trochę za drogo za to co widać na zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnixxx    0

Przyczepa zarejestrowana, myślę że widać na zdjęciach jej stan, przyczepa prosta sprawia wrażenie bardzo solidnej opony w porządku, oczywiście do odświeżenia. Z doświadczenia i po porównania innych ogłoszeń myślę że cena jest adekwatna, jest to moja opinia, oczywiście każdy ma swoje zdanie. Każdy może ją wycenić i podać cenę z jaką chciałby taką przyczepę sprzedać ?:)

Edytowano przez rolnixxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Zarejestrowana jest ta 5 tonówka ?  Samo piaskowanie i malowanie to minimum 4 tyś, Popatrz się na D 55 za tą cenę  kupuję się bez roboty.

Po dwóch latach ogłoszeń za połowę sprzedaż, lub wcale.

Wystaw ją za 10 tyś i sprawdź zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnixxx    0

Zdjecia są z starymi blachami, ale tak czy inaczej procedura rejestrowania przyczepy czy to samochodu jest taka sama i jest potrzebny pierwszy przegląd w kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roman05    10

Samo piaskowanie i malowanie to minimum 4 tyś.        

 

 

Poważnie 4 tyś? Ja za piaskowanie i malowanie takiej przyczepy biorę około 1000-1200 zależy jak mocno zardzewiała. No i plus farba do tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Jaka  robota  taka  cena zapewne ...

Pokaż kilka fotek  z wypiaskowanej przyczepy  i kilka  z pomalowanej , żeby  było  wiadomo  o  czym  rozmowa....

 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Sama porządna farba poliuretanowa to ponad 2 tyś kupowana tanio. Piasku pójdzie z  2 tony x 250 zł to już 500, granitowy 900 zł dwa dni piaskowania porządnego.

[galleryimg=511285]  tą sam robiłem opis kosztów jest podliczony, za 8 litrów poliuretanu w sklepie zapłaciłem 700 zł.i ledwo mi starczyło na burty, a są pojedyńcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roman05    10

Zdjęć przyczepy nie mam ale mam zdjęcia pługa robione z 2tyg po piaskowaniu i malowane tylko podkładem. Na jakość mojej roboty klienci nie narzekają. A 4 tys za przyczepę  to przesada toż to raptem 3 dni roboty

 

Ja za farbę na przyczepę D55 z podwójnymi burtami (podkład epoksydowy + poliuretan) firmy tikurilla zapłaciłem 1400 i też burty żółte (a żółty kolor jest droższy)

 

Piasek kupuje po 30zł tona

 

 

 

post-30877-0-32870700-1483341278_thumb.jpg

 

post-30877-0-27216200-1483341304_thumb.jpg

 

post-30877-0-35207900-1483341336_thumb.jpg

 

post-30877-0-89637800-1483341371_thumb.jpg

Edytowano przez roman05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Wypiaskujesz i pomalujesz w  3 dni taką przyczepę, to nie realne. Samo piaskowanie to dwa dni, a  malowanie podkładem a potem lakierem to minimum tydzień.

Jak nie ma farby to fajnie się piaskuję, ale farbę ściagnąć w ramie  w zakamarkach i rdzę do czystego wyczyścić,  to prawie tragedia.

Mam własną piaskarkę ostatnio piaskowałem najazd w lawecie kolegi to 7 godzin i 900 kg piachu. Chciał do metalu wyczyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roman05    10

Wszystko zależy od kompresora i wielkości dyszy w piaskarce. U mnie piaskowanie dzień jak bardzo nie ma rdzy to szybciej. malowanie podkładem 5-6 godzin jednego dnia i malowanie nawierzchniową podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Dogadajcie  się panowie  roman i  rolnix jak już pisałem  .

Jak  bedzię pomalowana  to  proszę  o nowe  zdjęcia 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

Jeszcze do tej przyczepy trzeba doliczyć tłok wywrotu to tysiac pójdzie


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

Przyczepa wywrotka 3 stronna

- Cena: 15500

- Koniuchy, gm Miączyn, powiat zamojski

 Przyczepa rolnicza wywrotka na 3 strony, 1999rok, na przyczepę bez problemu mieści się 7-8 ton pszenicy. Podwójne burty, otwierane dołem jak i górą, demontowane słupki, łańcuch, wymiary w środku 192x467x120, wywrót na kulach.

 

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-3-stronna-CID757-IDjpL8M.html

 

Dlaczego mało kto pisze ogłoszenia w stylu:

Sprzedam przyczepę marki bleblebe

model bleble

zarejestrowana/niezarejestrowana w PL z możliwością rejestracji/bez możliwości

masa własna wg dowodu

dopuszczalna masa całkowita

lub chociaż ładowność wg dowodu (bo ile wejdzie to idzie sobie policzyć znając wymiary paki i rodzaj zboża).

Poza tym fajnie jak sprzedający wie gdzie jest nr ramy i tabliczka znamionowa i czy numery są zgodne - ostatnio dzwonię a gość nie ma bladego pojęcia gdzie to jest na przyczepie (przyczepa za 8tys pln).

 

Co do braku siłownika w wywrotce - dla mnie oznacza to że jest niesprawna lub siłownik wyjęto bo z włożonym były problemy przy podniesieniu takie jak np skrzywiona rama.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikSam55    3

Za taką kasę to już można kupić hl 8011 w nienajgorszym stanie,a wszyscy wiemy ze to bardzo wytrzymałe przyczepy. A ta przyczepa wąziutka nietypowa brak siłownika. Jak dla mnie tak jak stoi to 9tys. jest warta,nie więcej. Chyba że komuś bardzo zależy na wywrocie do tyłu. To i tak wolałbym D-55. Za 15 tys to w bdb.stanie Kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rekawice1
      Model: REES
      Wygodne rękawice poliestrowe, po wewnętrznej stronie dłoni pokryte marszczonym lateksem. Idealne do prac wymagających zwiększonej zręczności.
      Przykładowe zastosowanie: prace montażowe, prace remontowe, logistyka, budownictwo.
      Specyfikacja
      Dzianina: wytrzymała dzianina poliestrowa
      Nakrapianie: marszczony lateks
      Szeroki ściągacz zapewniający komfort pracy
      Produkt zgodny z normą EN 420 kat. I
      Kolor: czerwony/czarny
      Dostępne rozmiary: od 7 do 11
      Sposób pakowania
      Opakowanie zbiorcze: karton / 240 par
      Wymiary kartonu: 42x26x46cm
      Opakowanie wewnętrzne: worek foliowy / 12 par
      Każdy worek zawiera instrukcję użytkowania

      Sprzedajemy całe kartony - czyli zestaw 240 par.
      Oferowana cena jest kwotą netto - należy do niej doliczyć VAT 23%.
      Oczywiście realizujemy sprzedaż wysyłkową.
      tel. 604972 382



    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj