Polecane posty

Pablo16    93

@cycek ja też jestem w polmleku i do mnie nic nie przyszło że bez GMO mam żywic więc karmię jak dawniej. Był nawet koleś że skupu na kontroli i nic nie gadał na moje faktury za pasze.    A z kolei koleś który mieszka ode mnie jakieś 20 km też ma bez GMO u nich. Generalnie to pierdzielnik i u nich kokosów nie płacą więc ja mam na te non GMO wywalone


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrRula    3
Dnia ‎11‎.‎12‎.‎2017 o 23:09, Grabos1981 napisał:

Piątnica za listopad 2.14zł na rękę w tym 40gr premii świątecznej. jak doliczyć udział to wychodzi 2.24. W przedziale cenowym 10- 20tys. parametry i dokładną cenę podam jak będzie faktura

A ja w Łowiczu taki sam przedział 1,38 brutto za listopad. Tłuszcz mi zrobili 3,95, a w Bydgoszczy mi wyszło 4,36. To już ponad 80 groszy na litrze niżej niż Piątnica. Ceny Piątnicy nie wymagam, ale żeby chociaż w połowie było. PO zmianie zarządu na początku roku zrobiła się tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebek1981    9

OSM ŁOWICZ 4.3 tłuszcz 3.65 białko cena 1.54 brutto :) ja już się z tego śmieje :) pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hollender    1
1 godzinę temu, kr9292 napisał:

No i zaczeło się... Czas obniżek uznaję za otwarty

 
The Netherlands - Weekly prices of
Spot raw milk
€/100 kg - 4,4% fat, VAT excluded²
Survey Date
€ per 100 Kg ± on prev. price
Wednesday 13 Dec 2017
18,00 -31,43%
Wednesday 6 Dec 2017
26,25 -12,50%
Wednesday 29 Nov 2017
30,00 -6,25%
Wednesday 22 Nov 2017
32,00 -3,03%
Wednesday 15 Nov 2017
33,00 +10,00%
Wednesday 8 Nov 2017
30,00 -8,40%
Wednesday 1 Nov 2017
32,75 -5,76%
Wednesday 25 Oct 2017
34,75 -2,80%
Wednesday 18 Oct 2017
35,75 -5,92%
Wednesday 11 Oct 2017
38,00 -1,30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W Rykach to obniżka w cenniku czy nie przedłużają jakiejś świątecznej premii i obowiązuje cena z października-listopada? Moim zdaniem trochę za wcześnie na obniżki i bardziej obwstawiam luty, marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

JPDL rozpacz czarna rozpacz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Nie wiem czy zauważyles ale od kilku m-cy Spomlek nie płaci tyle co Ryki ;) więc może nie spadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad531    63
4 godziny temu, Zulugula13 napisał:

W kole 1,60 białko 3,4 tłuszcz 4,1 18tys litrów 

Możesz wrzucić cennik Koła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrRula    3
Dnia ‎15‎.‎12‎.‎2017 o 20:59, Lukasz007 napisał:

Słyszałem pogłoski że Konin chce się odłączyć od Łowicza. Ktoś coś wie na ten temat?

Zgadza się chcą się odłączyć. Łowicz wyprzedaje po kolei wszystko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj