Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
MLEKA
kr9292    60
56 minut temu, Xawier napisał:

Mlekowita nas nieźle doi... i w kryzysie będzie jeszcze bardziej doiła... A wiadomo co z tą nową proszkownią? Kto jest w końcu jej właścicielem? Kto ją finansował?

Produkuje, na jedną zmianę, bo nie ma mleka. Finansowalismy my ale jakos udziałów nie przybyło.

DanielFarmer    105
Mleko Vita najmniej spadnie bo najmniej podniosła z tych większych liczących się.Sierpc może niech do nas cysternę wyśle na Podlasie :)

Wiadomość z agroFakt.pl

KARGO    79
4 godziny temu, Xawier napisał:

Mlekowita nas nieźle doi... i w kryzysie będzie jeszcze bardziej doiła... A wiadomo co z tą nową proszkownią? Kto jest w końcu jej właścicielem? Kto ją finansował?

No proszkownia już gotowa pewnie testy przeprowadzają o jak znajdą mleka ruszą pełną parą 

Kto finansowa to chyba jasne jak słońce ty i ja i inni czyli członkowie spółdzielni. A właścicielem jest grupa kapitałowa Mlekovita a tu już nie jest takie jasne czyje to jest. Jednak myślę że dzięki tej proszkownia w kryzysie Mlekovita będzie mogła zrezygnować z produkcji nie opłacalnego asortymentu na rzecz proszkownii. 

Komodo mylisz się że ludzie nie patrzą na cenę pewna różnica jest tolerowane jednak jak konsument widzi znaczna rozbieżność cenowa zaczyna szukać czegoś tańszego. Kolejnym problemem takiego Sierpca może być w ostatnim czasie znaczne zwiększenie swojej produkcji która cały czas rośnie bo cena każdego zachęca do inwestycji i w ten sposób rośnie ta bańka. 

vodz    13

Tak tylko wydaje mi się że drogie teraz to jest masło, cena sera nawet sierpeckiego w sklepie chyba się nie zmieniła, może o kilka groszy i muszę się zgodzić z Komodo. Sierpecki ser ma swoją markę, zazwyczaj nie smakuje dostawcom innych mleczarni, ale "mieszczuchom" już tak. Mi osobiście nie zdarzyło się żeby ser z Sierpca był nie dobry, to raczej z innych mleczarni ser był nie bardzo. To moja opinia. Dostawcy osm Sierpc dobrze stoją bo nawet w kryzysie mają lepszą cenę niż co niektórzy teraz.

Konsument wybierze tańszy ser raz poczym wróci do sierpeckiego.

Edytowano przez vodz
  • Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się