Polecane posty

vodz    331

No ego sierpczakow jest dość rozdęte:p moze i inwestują nie wiem, wiem ze wypłatę mam 14 a fakturę to sporo po 20 dopiero dostaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz18    295

Prawda jest że ceny mleka od 1,50 wzwyż sa nie realne na dłuższą metę i trzeba nauczyc się produkować mleko w granicach 1,30 maks a nadwyżkę traktowac jako coś ekstra dodatek a nie stałą wypłatę bo to moze co niektórych zgubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

Zna ktoś podmiot o nazwie Spółdzielnia Producentów Mleka Łaciata Krasula miejscowość Łebki Wielkie? Jak obecnie płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

A skąd wiesz że tyle placą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Ostatnie miesiące??? Ta cena to za luty czy za styczeń??? Bo jak za luty to jakoś szybko fakturę dostali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

W mlekovicie masz fakturę już 6-7 każdego miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Nie ważne ja pytam o SPM Mucka a nie o Mlekovite. To że tu jest 7 nie znaczy że tam też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Ok. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mk11    8

Polmlek G-dz 5100l 1.23zl.brutto,jestem na ryczałcie. To chyba cena max w Polmleku u mnie.Najslabiej było w kryzysie 0.80zl.brutto.To w sumie teraz cena kosmos!!.Mam 26 krów. Pozdrawiam tych co ciągle im mało! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

Nie to sa właśnie efekty wdrożenia systemu żywienia extensiv Marju 2017 ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlak2507    256

Polmlek G-dz 5100l 1.23zl.brutto,jestem na ryczałcie. To chyba cena max w Polmleku u mnie.Najslabiej było w kryzysie 0.80zl.brutto.To w sumie teraz cena kosmos!!.Mam 26 krów. Pozdrawiam tych co ciągle im mało! !!!

 

Ty daj im coś jeść bo to szkoda roboty przy tym bydle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzzz    8

Mam pytanie do dostawców mlekovity ile wam wychodziło najmniej za litr mleka?
I co tam słychać w Kosowie?
Mlekovita przedział do 20 tyś 1,45 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Mam pytanie do dostawców mlekovity ile wam wychodziło najmniej za litr mleka?

I co tam słychać w Kosowie?

Mlekovita przedział do 20 tyś 1,45 brutto

20 groszy mniej niż teraz było w kryzysie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mk11    8

pomyślcie! doje część krów, reszta do ocielenia, są też wysokocielne. Dzięki za głupie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

              Mk 11 nie bierz do łba,ten co chce to się domyśli,dostałem info od znajomego że lactopol Suwałki  ledwie 20 gr mniej w podobnym przedziale płaci od Grajewa i nie ma dopłat za transport nawet niewielkich ilości,pomimo zwiększonych kontroli ci co odeszli z Sudowii tam są w miarę zadowoleni i mają świadomość że ,,luzów'' nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj