Polecane posty

bodzio1108    181

robcio ale Radomsko to nie Łowicz to po pierwsze a po drugie to napisałem jak jest od dawna. Cena teraz odbiega na niekorzyść wg. spomleku ale jak było źle to Spomlek mógł Radomsku buty lizać... A tak wogóle to może babka Ci srała jak miałeś przy 'swoich litrach' 1.1zl


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@bodzio1106 prawie wszystko się zgadza ale moja najniższa cena w tym roku to 1,17zł przez jeden miesiąc, czyli fakt mialem mniej od Ciebie ale o 2 grosze a teraz mam więcej o 30. Jak się tak upierasz to policz średnią cenę za 2016 i wszystko się wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

A jak tam Polmlek za grudzień coś do góry? Bo jak dzwoniłem do skupu na początku stycznia mieli coś dołożyć. Ale do tej pory sms nie dotarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1587

@robert1226 weź Ty się ku*** do podstawówki cofnij tam uczą poprawnej wymowy i pisowni

Tu pokazałeś iloraz swojej inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

tak to już jest ze gimnazjalistom ciężko utrzymać nerwy na wodzy i do tej najniższej ceny tez parę groszy dołożył bo odstawiam do Łowicza i wiem jakie ceny byly i nie przez jeden miesiac tylko 3 bo maj ,czerwiec ,lipiec od sierpnia bylo dopiero 10gr podwyzki widocznie niedokladnie podslyszał jak rodzice rozmawiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy312312    7

robcio90, jakim cudem miałeś taką cenę jeśli w okresie wakacyjnym większość dostawców ze spomleku miała poniżej 1zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

wtedy odstawiał jeszcze do Łowicza przynajmniej tak mozna stwierdzic po postach. Grudzien to jego pierwszy miesiac w spomleku i mysli ze pana Boga za nogi złapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

To ile by wyszło w Radomsku przy 20tys bi 3,4 tł 4,4?

Za styczeń policzylem Ci to miałbyś 1.35 zł netto z ocena krow(1 gr). Ale jakbyś oddał powyżej 20001 litrów dostałbys +3 gr. I jakbyś miał udziały to +3 gr.

 

A koledzy nie wiecie czy można negocjować cenę w Radomsku? Np jakaś umowa czy coś? Czy tylko cennik obowiazuje i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

widzę @komodo że Ty jesteś z tych którzy niewiele mają, wyników dobrych też nie osiągają a pomimo tego uwazasz ze jesteś najmądrzejszy brawo, gratulacje!!!! Łowicz z konkretnymi dostawcami rozmawia indywidualnie a dla takiego pionka zostaje cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

OSM Ostrów Wlkp, przedział 10-17 tyś l cena 1,30zł/l brutto za grudzień.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

@robcio styczeń luty marzec 1.3pln, kwiecień maj 1.25pln, czerwiec 1.19 pln, lipiec 1.24pln, sierpień 1.29 pln, wrzesień 1.34pln, październik 1.37pln, listopad 1.43pln, grudzień 1.59 pln- ceny brutto. Dwa lata temu jak ceny zaczęły mocno spadać my mieliśmy cenę negocjowaną i umowę na rok na 1.72pln. Wszyscy mieli dookoła ledwo złotówkę czy powyżej A my mieliśmy tyle. Czemu jak taki mądry jesteś to czemu do Spomleku nie przeszedłeś w maju czy czerwcu???? Nie jestem takim potentatem jak Ty ale widocznie aż takim kmiotkiem nie jestem


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy312312    7

od maja do sierpnia w spomleku z cenami była tragedia, poniżej złotówki lub trochę więcej, tam jest huśtawka cenowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Licze na to że łowicz dołoży chociaż za styczeń a jak nie to trzeba bedzie powoli rozglądać sie za zmianą mleczarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Dopłaty do 1 litra za wielkość dostaw:
przy dostawie do 3000L mleka - 10 gr
przy dostawie od 3001L do 6000L - 12 gr
przy dostawie od 60001L do 10000L - 14 gr
przy dostawie od 10000L do 15000L - 16 gr
przy dostawie od 15001L do 20000L - 18 gr
przy dostawie od 20001L do 30000L - 20 gr
przy dostawie powyżej 30000L - 22 gr

Czyli wzrasta 2 gr za powyżej 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ceny ida do góry

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

robcio90 chyba jakis moderator musi Cie ustawic bo Pan i Wladca ma 100tys l na msc to wszystkie rozumy pozjadal.Moj brat ma 140tys miesiecznie i co? I glupio Ci?Komodo akurat zna sie na krowch jak malo kto na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kbagro    2

łowicz miał podnieść o 5 gr za grudzień ale dzień przed radą stwierdzono że pozostaje bez zmian i niby na tą decyzję miał wpływ lekki spadek na giełdzie z tym ze rynek krajowy idzie cały czas w górę. nie mam pojęcia o co w tym chodzi ale skoro taki podmiot jak łowicz zastanawia się z podwyżką 5 gr jak dookoła wszyscy podnoszą to coś jest nie tak. a indywidualnych podwyżek to chyba zbytnio nie ma bo kilkunastu dużych odeszło i jakoś nie próbowano ich powstrzymać ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystek1992    20

Panowie czy mlekpol przyjmuje nowych dostawców.?

 

 

Aktualnie chyba nie.


Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

 

... walczą dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

widzę @komodo że Ty jesteś z tych którzy niewiele mają, wyników dobrych też nie osiągają a pomimo tego uwazasz ze jesteś najmądrzejszy brawo, gratulacje!!!! Łowicz z konkretnymi dostawcami rozmawia indywidualnie a dla takiego pionka zostaje cennik

indywidualnie to ty mozesz z rodzicami negocjowac ile czasu bedziez mógł spedzic przed komputerem ktory dostales na gwiazdke i sie odrazu zarejestrowales na forum i wprowadzasz niezdrowa atmosfere .A to co mam w zupelnosci mi wystarcza nigdy glodny spac nie poszedłem i na co nieco zostaje

 

Ja tez nie wierze ze prezes dokłada pod stolem bo wystarczyloby wprwadzic zmiane w cenniku nowy prog np pow 100tys dla konkretnych rolnikow(taki przyklad tylko bo moze to byc 80 tys to juz do ustalenia) i wtedy nikt by mu nic nie zarzucił bo kazdy ma prawo odstawiac ponad 100tys i tez zalapalby sie na taka cene a jesli juz tak twierdzi niech to udowodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ile płaci Lactima ? Ktos oddaje do nich ? Jak Działdowo się łączyło to był wybór MLEKOVITA albo Lactima ale nikogo nie znam co do nich oddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj