Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PIECIA555

KOŃŚKOWOLA 2008/2009

Polecane posty

kto był w końskowoli w 2008 roku a kto pędzie moze sie spotkamy :)

W temacie o wystawach pisaliśmy kto był.

Aha i będzie a nie pędzie.

zetor10045    11

Ja byłem parę lat temu i teraz byłem w ostatnich dwóch latach, a żeby powiedzieć czy pojadę czy nie to troszkę za wcześnie ale myślę ze pojadę :)

Wiadomość z agroFakt.pl

zetor10045    11

Ja też tak uważam jak mój poprzednik . ten temat to możne być przydatny dopiero w czerwcu bo ja bęnde pewny czy jadę czy nie parę dni przed wystawą.

bobert21    0

Chcialbym bo mam bliziutko doslownie rowerem mogbym wpasc ale nie wiem czy mi los na to pozwoli :)

jezynek5211    1

ja jeżdżę co roku od zalania dziejów heheh :). jestem z osin to mam bliziutko :) a ty z ką jestes panie kolego

Kamyk514    0

Ja już w tym roku będę na 100% już mam wszystko umówione i decyzji nie zmieniam od 3lat. Km trochę mam do przebycia :) :)

zetor10045    11

Do czasu wystawy jak tak dalej będzie kilka stron osób którzy napiszą ze się wybierają :)

jerzy    2

Ja też jestem co roku chociaż do Końskowoli mam 30 km. Opswzcie jakie macie wrażenia z ostanich wystaw. Mnie najbardziej interesują poletka doświadczalne ze zbożami i rzepakiem, potem idę poogladać nowe maszyny. Uwaqżam że poletka to najbardziej dopracowany i wartościowy element Dni Pola, cała reszta to targowisko tam buszuje moja żona.

bobert21    0

Jestem z Pulaw i jesli bedzie ta wystawa juz w wakacje to nie wiem czy pojade bo od razu jak sie zaczynaja wakacje to jade na wies do wuja ktory juz jest dalej ale jesli bedzie to tak pod koniec roku 22 to bede napewno :)

zetor10045    11

Z tego co wiem to właśnie wystawa jest zawsze w niedziele i sobotę po zakończeniu roku szkolnego, przynajmniej tak było przez ostatnie 2 czy 3 lata :)

bobert21    0

I jak tam panowie, macie jakieś świeże info o wystawach, kiedy i gdzie dokładnie będą? A i jeszcze jedno jak sie nazywaja te pokazy? Dni Róży czy jakos inaczje bo slyszalem tez o czyms takim. Wystawa sie zbliza piszcie co wiecie!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować