logitech55

Nasiona holenderskie po 0,5 opakowania

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
logitech55    1

Odsprzedam 0,5 paczki (10 tys w paczce) cebuli exhibition. Również sprzedam 0,5 paczki ( 25 tys. w paczce) marchwi bolero F1. Pomidor VP1 F1 ok. 150 nasion. Pomidor Pink rock F1 i Maracana F1 ok 50 nasion

 

tel. 505334077

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Konkretne ilości widzę kolego ;) Wrzuć takie ogłoszenie na jakieś forum dla działkowców tam z pewnością szybciej znajdziesz nabywcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Farmer19900
      Witam forumowiczów

      Miał może ktoś okazje wymieniać taśmę w kombajnie Bolko z 643 ( tzw. ,,jeża")
      Jeśli tak to bardzo bym prosił jak zdjąć starą, bo wydaje się to niemożliwe . Dodam ,że mam taśmę niespinaną.

      Pozdrawiam
    • Przez Konario
      Słuchajcie wymarzło mi trochę rzepaku, który na jesieni pryskałem Navigatorem i chciałem teraz w te miejsce wjechać z marchwią, ale słyszałem że może być trochę nie wesoło ze wschodami a tym bardziej z pozostałościami subst, aktywnej w korzeniu marchwi, jednak z drugiej strony słyszałem że nie koniecznie, niestety na etykiecie nie ma żadnej informacji o tym że można uprawiać marchew wiosną w przypadku wymarźnięcia. Mieliście może już takie doświadczenie?
    • Przez AgroKolo
      Witam. Ostatnio mam problem y pomidorami i mysle ze zatakowal je grzyb.Dodam ze wczoraj byly pryskane od grzba. Jak to zwalczyc i co z tym zrobic




    • Przez Danielson21
      Witam interesuje mnie nabycie wentylowanych worków typu big-bag o maksymalnej ładowności 1,5t. Około 100-120 szt. Oczywiście worki tylko używane i maksymalnej cenie 8 zł 
    • Przez Farmer19900
      Chciałbym Was zapytać jak sprawują Wam się siewniki precyzyjne na pochylonym terenie? Macie  jakiś sposób na zminimalizowanie problemu? Słyszałem o siłownikach, jeśli ktoś może się wypowiedzieć to bardzo proszę.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj