Skocz do zawartości
logitech55

Nasiona holenderskie po 0,5 opakowania

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
logitech55    1

Odsprzedam 0,5 paczki (10 tys w paczce) cebuli exhibition. Również sprzedam 0,5 paczki ( 25 tys. w paczce) marchwi bolero F1. Pomidor VP1 F1 ok. 150 nasion. Pomidor Pink rock F1 i Maracana F1 ok 50 nasion

tel. 505334077

Badylarz    13

Konkretne ilości widzę kolego ;) Wrzuć takie ogłoszenie na jakieś forum dla działkowców tam z pewnością szybciej znajdziesz nabywcę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez SUZI
      witam!
      chcialbym wiedziec ilu agrofotowiczów sieje cebule ??? jezeli tak to na jakim areale i jakie macie plony ??? jakimi siewnikami siejecie i jakie dawki nawozow stosujecie ???
    • Przez bartosz313
      Sprzedam!

Marchew 15 gr/kg
      Młóto browarniane 160 zł/t
      Wytłoki z jabłek 1500 zł/25 t

Możliwy dowóz.

tel.600323947.
      Złaków Borowy k. Łowicza

• Przez kolo19
      Witam, zastanawiam się nad kupnem siewnika do warzyw.
      Wypatrzyłem sobie Stanhaya i Monosema i teraz dylemat krórego wybrać...
      Służył by on do zasiania marchewki, pietruszki, buraczka
      Moje pytanie do Was, który według Was byłby lepszy pod względem jakosci wykonania, prezycji itp.
      Dodam jeszcze że zależy mi na tym aby siewnik miał regulacje, np. chce sobie zasiać marchew i ustawiam sianie na 3 rządki na 1 redlinie, a buraczka na 2 rządki.
      Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez tolek15
      Witam Wszystkich. Mam problem ze zgnilizną twardzikową w pomidorze pod folią choć nie tylko w pomidorze.
      I mam pytanie czy ktos zna skuteczny sposób na zwalczenie tego badziewia .Z góry dzięki za odpwiedź.
    • Przez adamek1113
      Witam
      Chciał bym posiadzić pare arów cebuli zimowej z dymki Senshyu yellow lub Shakespeare. Jaką z tych odmian polecacie i w jaki sposób wykonać sadzenie tj. na jaką głębokość posadzić i w jakich odstępach o raz kiedy. Chyba że już za późno. Z góry dziękuję za odpowiedzi.