bonus25

Składające się lance podczas pryskania

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Milosz27    177

Najlepiej zrób jakieś zabezpieczenie ja dospawałem kawałek płaskownika i przetyczką blokuje i niema problemu ze składaniem się lanc czy jedziesz z góry czy pod górę zawsze równo. Nie ma sensu dokręcania sprężyn bo i tak nic nie daje. 


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonus25    4

Najlepiej zrób jakieś zabezpieczenie ja dospawałem kawałek płaskownika i przetyczką blokuje i niema problemu ze składaniem się lanc czy jedziesz z góry czy pod górę zawsze równo. Nie ma sensu dokręcania sprężyn bo i tak nic nie daje. 

 

niektóre odpowiedzi dobijają :P właśnie tez tak myślałem żeby cos przyspawać. Bo te sprężyny to nie wypał, jest regulacja która nic nie daje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Wywal te sprężyny, one są zrobione z drutu do ogrodzeń i wstaw od np. krukowiaka, pilmetu. Wstawiłem pilmetowskie 2 razy grubsze i po kłopocie.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

niektóre odpowiedzi dobijają :P właśnie tez tak myślałem żeby cos przyspawać. Bo te sprężyny to nie wypał, jest regulacja która nic nie daje 

Najprostsze rozwiązania są najlepsze B) Ogólnie to najsłabszy punkt Biardzkich w moim od nowego z tym był problem na górkach.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

To jest bolączka biardzkiego niestety. Nie wiem jak teraz robią ale nasz ma koło 15 lat i od początku był problem. Teraz jest dorobiona przetyczka żeby ta podkładka była ściślej i bardziej dociskało sprężynę, no i oczywiści jak jest posmarowane świeżo smarem to też bardzo lance latają. Najlepsze rozwiązanie to jednak dospawać płaskownik żeby dało się przetykać wtedy będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Mój ma z 8 lat i też od początku problem na prostym okej ale górka i lance lecą.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

U mnie jak są te sprężyny teraz lepiej ściśnięte i nie jest za bardzo nasmarowane to jeszcze ujdzie. Jedna strona tylko coś mi się bardziej składa, najczęściej właśnie na nierównościach i czasami o roślinę jak zahaczy bo poziomowanie nie działa. Ale jakie pieniądze taka jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Jest za płytki zamek i mocniejsze  sprężyny niewiele dają , albo jak koledzy pisali coś dospawać i  zabezpieczać , albo zmienić  zamek 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonus25    4

Kolego bonus a ile ma lat ten biardzki że już się składają lance

 

jakieś z 2 lata będzie 

U mnie jak są te sprężyny teraz lepiej ściśnięte i nie jest za bardzo nasmarowane to jeszcze ujdzie. Jedna strona tylko coś mi się bardziej składa, najczęściej właśnie na nierównościach i czasami o roślinę jak zahaczy bo poziomowanie nie działa. Ale jakie pieniądze taka jakość.

 

u mnie tak samo bardziej leci jedną stroną i takie same sytuacje jak u ciebie nierówności rośliny. w sumie racja 

Najprostsze rozwiązania są najlepsze B) Ogólnie to najsłabszy punkt Biardzkich w moim od nowego z tym był problem na górkach.

 

wyślesz jakieś zdjęcie na priv? wiem jak to zrobić mniej więcej ale może masz jakieś lesze rozwiązanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Zdjec nie podesle bo opryskiwacz mam aktulnie zaparkowany za kilkoma gratami ale przypomnij sie na priv jutro to zrobie jakis szkic na kompie B)


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

U nas ojciec stosuje taką linkę ze sprężyną, którą zaczepia się od lancy do ciągnika.


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez Adi118
      Witam, zamierzam kupić opryskiwacz zaczepiany i zmieścić się w budżecie 20 tys. na tą chwilę moim faworytem do zakupu jest opryskiwacz Biardzki 15m 1500l chciałbym zaczerpnąć opinii na jego temat. Głównie nurtuje nie jego pompa o małej wydajności nie wiem czy 130 l/min to nie za mało jak na taki opryskiwacz. 
    • Przez arteko_2
      Witam, mam problem ze zbiornikiem w opryskiwaczu Biardzki 400l, mianowicie zbiornik się rozszczelnił i chciałbym się zapytać czy można go skleić jak tak to czym? Ktoś miał podobny problem i go rozwiązał "domowym" sposobem?
    • Przez wujo_usiu
      Witam. Sprzedam opryskiwacz Biardzki 800 l , lance długości 15m , kupiony nowy w 2016 r , używany tylko 2 razy , jest w stanie idealnym , cena 3800 do negocjacji , woj. Łódzkie , powiat Zgierski . Dodatkowe info: http://biardzki.eu/produkty/opryskiwacze-zawieszane/800-litrow/



    • Przez klocek1231
      Witam.  Szukam dla siebie opryskiwacza na 20ha. Interesuje mnie tak jak w temacie brandi, Promar lub Biardzki.  Pojemność 1200 litrow przyczepiany,  szerokość 12m. Co powiecie na temat tych maszyn?  żadne bardziej markowe niestety nie wchodzą w grę z uwagi na ograniczone środki finansowe. Proszę o pomoc w wyborze i opinie 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj