Zaloguj się, aby obserwować  
JACK36

mf525

Polecane posty

JACK36    2

Witam. Czy ktoś może mi pomóc w temacie MF-525 - jaka młocarnia, wydajność, jak jest z awariami i dostępnością części, na co zwrócić uwagę przy zakupie. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Chmm a w jakiesj cenie ten kombajn???

 

U mnie w okolicy jest kilka mf ale mniejszych i wlasciciele nienarzekaja i czesci napewno sa tansze niz do JD lub Claas.

Na ile ha masz zamiar zakupic ten kombajn ???


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JACK36    2

Mam 25ha z tego zbóż ok15+trawa nasienna oraz koniczyna razem do omłotu ok 20ha.Czy można nim młócić również rośliny drobnonasienne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Tego to ja juz ci niepowiem czy mozna :) Ale napewno ci moge powiedziec na co patrzec przy zakupie kombajnu:

 

1 Sprawdz czy klepisko jest proste i stan cepow

2 Pogladaj pod spodem czy cos niepekniete spawane itd

3 Czy kola pasowe niemaja luzow itd

4 Czy byl malowany jak tak to ja bym odpuscil

5 Stan sit

6 Slimak czy w hederze niepogiety i stan hedra

7 Przenosniki zboza w jakim stanie

8 Jak silnik pracuje czy nie puka,stuka,piszczy itd

9 Jak bedziesz kupowal niech kombajn na twoich oczach zostanie wlaczony przez minimum pol godziny na pelnych obrotach i wszystko wlaczone.

10 Lozyska to raczej niepatrz bo to nie sa drogie wymiany

11 Stan elektroniki czy wszystko smiga itd

12 Czy skrzynia latwo wchodza biegi i nie trzeszczy jak sie jedzie itd

13 Stan hamulców

14 stan hydrauliki czy silowniki nie ciekna,wszystko szybko podnosi,na rozdzielaczu niema wyciekow itd

15 Jak cos mi jeszcze przyjdzie do glowy to dopisze

16 Aha stan ogumienia

:) :) :)

 

Moze to ci pomoze :)

 

http://translate.google.pl/translate?hl=pl...cial%26hs%3D6ER

 

Kliknij na kombajny daj MF i wybierz swoja serie :)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kazim11
      Witam czy ktoś z was spotkał się z takim kombajnem ponieważ rozważam kupno tego modelu a wiem że w Polsce jest ich strasznie mało czy ktoś wie jaką pojemność ma zbiornik??
    • Przez Pietras892
      rok Temu kupiłem 29xp. bardzo fajna maszyna chciałbym sie zapoznać z waszymi spostrzeżeniami na temat tego sprzętu gdyż ostatno pojawia się ich coraz więcej na naszych polach
    • Przez trufel11
      witam
      mam w kombajnie założony przełącznik od którego kable idą do skrzyni biegów na skrzyni jest założony przekaźnik i taki jak gdy by silniczek i to połączone jest z linka od załączania biegów i czy możliwe jest ze tym uradzeniem załączą się 3 bieg w tym kombajnie w kabinie mam wajchę tylko na dwa biegi . zdoiłem pokrywę skrzyni biegów i jest tam tam wolna jedna zębatka czy wie ktoś czy ten kombajn ma 3 biegi i czy jest możliwe ze tez silniczek elektryczny załącza 3 bieg???
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj