Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
JACK36

mf525

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JACK36    0

Witam. Czy ktoś może mi pomóc w temacie MF-525 - jaka młocarnia, wydajność, jak jest z awariami i dostępnością części, na co zwrócić uwagę przy zakupie. Proszę o pomoc.

kombinator18    18

Chmm a w jakiesj cenie ten kombajn???

U mnie w okolicy jest kilka mf ale mniejszych i wlasciciele nienarzekaja i czesci napewno sa tansze niz do JD lub Claas.

Na ile ha masz zamiar zakupic ten kombajn ???

DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

JACK36    0

Mam 25ha z tego zbóż ok15+trawa nasienna oraz koniczyna razem do omłotu ok 20ha.Czy można nim młócić również rośliny drobnonasienne?

Wiadomość z agroFakt.pl

kombinator18    18

Tego to ja juz ci niepowiem czy mozna :) Ale napewno ci moge powiedziec na co patrzec przy zakupie kombajnu:

1 Sprawdz czy klepisko jest proste i stan cepow

2 Pogladaj pod spodem czy cos niepekniete spawane itd

3 Czy kola pasowe niemaja luzow itd

4 Czy byl malowany jak tak to ja bym odpuscil

5 Stan sit

6 Slimak czy w hederze niepogiety i stan hedra

7 Przenosniki zboza w jakim stanie

8 Jak silnik pracuje czy nie puka,stuka,piszczy itd

9 Jak bedziesz kupowal niech kombajn na twoich oczach zostanie wlaczony przez minimum pol godziny na pelnych obrotach i wszystko wlaczone.

10 Lozyska to raczej niepatrz bo to nie sa drogie wymiany

11 Stan elektroniki czy wszystko smiga itd

12 Czy skrzynia latwo wchodza biegi i nie trzeszczy jak sie jedzie itd

13 Stan hamulców

14 stan hydrauliki czy silowniki nie ciekna,wszystko szybko podnosi,na rozdzielaczu niema wyciekow itd

15 Jak cos mi jeszcze przyjdzie do glowy to dopisze

16 Aha stan ogumienia

:) :) :)

Moze to ci pomoze :)

http://translate.google.pl/translate?hl=pl...cial%26hs%3D6ER

Kliknij na kombajny daj MF i wybierz swoja serie :)

DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pawelus
      Witam . Znalazłem ciekawy ciągnik na jednym z ogloszeń https://www.olx.pl/oferta/mf-massey-ferguson-6255-brutto-CID757-IDrmcyW.html#ca0a4e1b9a
      Jakie wady , zalety ma model 6255 ?
      na co trzeba zwracać uwagę ?
      Czy były dwa rodzaje masek ? jedne modele mają prosta maskę a inne 6255 ścięte . 
      Będe wdzięczny za szczere informację . Pozdrawiam
    • Przez mlodywronki
      Witam. Przymierzam się do kupna kombajnu i stąd moja prośba. Jest ktoś może z okolic Wronek (Do 100km), kto posiada taki kombajn i chciałby podzielić się spostrzeżeniami na jego temat. Chętnie podjadę pogadać.
    • Przez Fridem
      Witam od niedawna jestem właścicielem kombajnu MF 36 RS niestety ten sprzet bedzie uzywał moj tata który nie za bardzo zna angielski.
      Jako iż Korbanek ani zaden serwis w Polsce nie posiada polskiego jezyka postanowiłem sam przetłumaczyć DATAVISION.
      Sprawy elektroniki oraz jak zczytać zawartośc komputera w kombajnie jest już dawno rozwiązana i aktualnie tłumacze komunikaty jednak niestety jest to język doś profesjonalny i tu prosze o pomoc.
      Poszukuje kogoś z nowym mf 38 - 40 co posiadają polski jezyk (lub chcieli by mieć wgrany taki język) abym mógł dojechać i odczytać komunikaty, albo kogoś kto pomoże mi tłumaczyc ręcznie komunikaty z angielskiego na polski.
      W niedługim czasie będe mógł zaoferowac wgrywanie polskiego jezyka do tych kombajnów.
      W razie pytań prosze o numery tel to zadzwonie zeby dogadać szczególy. Lub pisać na maila Fridem@o2.pl lub 668156067
    • Przez happygreenpl
      Witam, chciałem sie zapytać czy według was warto kupić teraz kombajn Massey Ferguson 487 z sieczkarnią za 12000 zł. Prosił bym o przedstawienie opinii przez ludzi którzy posiadają lub posiadali ten model kombajnu. Chciałbym wiedzieć na co zwrócić szczególną uwage podczas kupowania.
    • Przez matidi
      Siemka!!!!! Czy ktos z was spotkał sie z takim kombajnem co mozecie o nim powiedziec??