sosek xu li

co myślicie o ciągnikach serii (k) 90, 100, 110,120

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ziom97    0

co sądzicie o ciągnikach DF do 100 KM jak się sprawują bo mam zamiar kupić DF tylko nie wiem jak się on sprawuje u inych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek161    0

Ja osobiści mam deutza agrotron k120 i nie nazekam malo pali bo ok. 6 l w agregacie i nie mial tak lekko,łatwy w obsłudze statek kosmiczny to to nie jest ale jest ok, bardzo cichy i zwinny. Polecam bedziesz z niego zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lesiuskc    2

Co myślicie chłopaki o tym ja bym chciał uprawiać młode ziemniaki warzywa i zborza na jakiś 10-16 ha i chcem wystartowć z młodym rolnikiem i chcem wziąść mgr na jakiegoś k100 k90 myślicie że dostane

coś takiego bym chciał kupić lub deutza:

http://allegro.pl/deutz-fahr-k-120-2007r-john-deere-fendt-case-i1688079543.html

lub

http://www.jslewis.co.uk/items/show%20item.aspx?idf=119&grpf=Used%20Tractors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cipekfan69    0

DF Agrotron K 120 z 2008 R miały jeszcze 6 cylindrów czy już 4 ?

Edytowano przez cipekfan69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

K112 nie ma. musiał bys chyba bardziej sprecyzowac pytanie

Edytowano przez luk2782

Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomiz1    0

Co myślicie chłopaki o tym ja bym chciał uprawiać młode ziemniaki warzywa i zborza na jakiś 10-16 ha i chcem wystartowć z młodym rolnikiem i chcem wziąść mgr na jakiegoś k100 k90 myślicie że dostane

coś takiego bym chciał kupić lub deutza:

http://allegro.pl/de...1688079543.html

lub

http://www.jslewis.c...Used%20Tractors

Uprawiać? Zależy czym i na jaki traktor trafisz. U nas w K100 po 1000mth dwa razy rozsypało się sprzęgło (6 tys. zł za części), a wcale nie robił dużo...tyle co opryskiwacz i rozsiewacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201

witam ostatnio kupiłem nowego D-F agrofarma 420 dt i jak skonczyłem orke i wracałem z pola to słychać w ciągniku (w kabinie czy na zewnatrz) w czasie jazdy "wycie" im wieksze obroty tym bardziej wycie staje sie głosniejsze wiecie co to moze być za przyczyna ? ;/ dodam ze wszystko wczesniej było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter954    0

miałem deutz k110 i według mnie jest naprawdę dobry. sprzedam ponieważ był za mały do agregatu kuhn 4m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peja654    1

Jestem właścicielem DF Agrotron k110 od 2008r. i co do spalania na ciężkiej ziemi przy pługu 4 - skibowym bardzo dużo palił , lecz zdecydowaliśmy się na tuning na 135km i teraz jest bajka. Ogólnie ciągnik polecam , tylko przy zakupie radzę wybrać za dopłatą amortyzowaną przednią oś bo może i ciągnik jedzie to 53km/h lecz przy 40 już zaczyna "podskakiwać" :D . Co do usterek nie miałem w nim najmniejszej awarii , ale mam dopiero w nim 1400mth więc nie ma mowy o zużyciu materiałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cris10    96

Moim zdaniem ciągniki warte uwagi , posiadamy K110 2400 mth i zero awarii .  Co do spalania ? Nie jest ono takie tragiczne , jak to każdy mówi .  Jak dostanie po garach dobrze to i 20 l spali na hektar orki . Nasz w pługach obrotowych overum 4x45 potrafi i 20 l spalić jednak ziemia ciężka ( borowiny , gliny ) ma co robić. Gdy ziemia jest lżejsza spalanie spada do 14 litrów . Tylko trzeba umieć nim operować ;) Gdy się serwisuje to nie powinno być z nim jakiś większych problemów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidx    1

DF k110 2500 mth również zero awarii, jedynie co  to dziwny dzwiek podczas zmieniania kierunku jazdy, czy u kolegów jest coś podobnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JureK552    0

Witam u mnie chodzą 3 DF k420 dwa i jeden k120 niema problemów k420 jeden 6000mth a drugi 4900mth a k120 5800mth w żadnym niema problemu ani ze skrzynia ani niema dużego spalania co do skrzyń to nie bywają awaryjne tylko czujniki ciśnienia i co jakiś czas jak ciągnik zaczyna szarpać to trzeba wymienić i wezwać serwis do wyregulowania dodam ze k420 obydwa od nowości chodzą u mnie

Edytowano przez JureK552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drozd82    0
Dnia 10.09.2017 o 12:44, JureK552 napisał:

Witam u mnie chodzą 3 DF k420 dwa i jeden k120 niema problemów k420 jeden 6000mth a drugi 4900mth a k120 5800mth w żadnym niema problemu ani ze skrzynia ani niema dużego spalania co do skrzyń to nie bywają awaryjne tylko czujniki ciśnienia i co jakiś czas jak ciągnik zaczyna szarpać to trzeba wymienić i wezwać serwis do wyregulowania dodam ze k420 obydwa od nowości chodzą u mnie

witam ,mam prosbe moze podeslesz mi fote pokrywy akumulatora.kupiłem traktor i mi brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drozd82    0

moze ktoa miał przypadek w serii k ,rewers przy przełanczaniu rozłancza ,nie zawsze ,ale prawdopodobnie jak rozgrzeje sie olej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj