sosek xu li

co myślicie o ciągnikach serii (k) 90, 100, 110,120

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Olik    3

Nie to było do @adamgoral. Ty tylko albo aż dałeś dobrą odpowiedź na jego (adamgoral) pytanie ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamgoral    0

u mnie są tylko dwie nakrętki w tych miejscach co opisujecie na klucz 27 po prawej i po lewej stronie zaraz za wyjściami czyżby to było to ?? no i trudno tam dojść bo tam zbytnio miejsca nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Tak to właśnie tam się dolewa olej :) PS: Nie masz instrukcji ?


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

U większości dealerów DF ;)

  • Like 1

DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

to podaj mi jednego @Olik bo rzeczywiście jest sporo ale wszystko sprzedane, są jeszcze ale K610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Np: AgroRolnik Śniadowo. Zamawiają tam ciągniki na zaś-kumpla matka tam pracuje i tak mi mówił.


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michu7    7
to podaj mi jednego @Olik bo rzeczywiście jest sporo ale wszystko sprzedane, są jeszcze ale K610

 

Ja bym Ci polecił zapytać się w Rolsadzie z Rawy Mazowieckiej. ja kupowałem z tej firmy Agrofarma i bardzo szbko mi go sprowadzili (ok. 2 tyg.), chodliwe modele mają czasami od ręki.

 

Ale uważam, że najlepiej to kupować jak najbliżej domu, żeby serwis mieć blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Witam. Wyczytałem właśnie że ciągniki Agrotron K410 i K420 nie są na DCR tylko na UPS, czy to prawda i czy dalej stosują ten UPS czy to stare materiały były i teraz jest juz w nich DCR? Tak właściwie to na stronie ROLTOP-u to wyczytałem. Czy ktoś o tym coś wie?


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

wg informacji w katalogach tylko ciagniki 115 i 125km sa n DCR


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

no wg katalogów, a jak jest w rzeczywistości?


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

nie wiem jak jest w rzeczywistości ale jak wejdziesz na strone lepszego dilera to masz wybór AGROTRON K 410 E3, AGROTRON K 420 E3, AGROTRON K 610 DCR, AGROTRON K 430 DCR, co by znaczyło ze 2 mniejsze sa na UPS a 2 wieksze na DCR


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Hmm-Yacenty specjalistą od DF-a ?-moja teoria zaczyna mieć coś wspólnegoz prawdą ?biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

jaro relax, 4 dni wspołpracy na AS, duzo luźnych gadek ze specjalistami tej firmy. Sasiad mający 3 sztuki na podwórku. Internet, plus juz niemal od roku chęć zmiany ciągnika na nowy powoduje ze coś nie coś wiem o nich. Co do mojego a przede wszystkim ojca wyboru dowiecie się już nie długo :-) na razie jeszcze zbyt wczesnie by o tym mówić, bo jakby coś nie wypaliło to byłaby niezła siara


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

nad czym? bo wiele ostatnio czytałem


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

hehe pisałem że tak patrząc na te fotki z testów u ciebie jednak lepiej bedzie 6 cyl. dużo więcej nie spali a i zwrotność nie bedzie gorsza jak w zetorze.mój kolega ma taki siewnik jak twój tylko na bronie wirowej z wałem pacera i ciaga go DF k110 to chyba jest 6cyl. ma z przodu tuz i gruche chyba 750 kg. i nie ma problemów zadnych z podnoszeniem przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Jak sądzicie 190 netto za Agrotrona K410 to dobra cena?

Ciągnik w podstawowej wersji + obciążniki tylko + opony 480 na tył i 420 na przód


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzek    0

DF K100 ma 100 km i to jest 4 czy 6 cylindrowy, bo bardzo się na Deutzach nie interesuje i nie jestem w teamcie. Jest bodajrze DF K115?

 

Już wiem ma 110 km i 6 cylindrów, a K115 nie wydano produkcji.

 

Ile wynosi masa bez obciązeń DF K110?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj