sosek xu li

co myślicie o ciągnikach serii (k) 90, 100, 110,120

Polecane posty

Olik    3
Wszystko super,gdyby jeszcze srodek byl lepiej wykonany. Ale jak juz to polecam profi wersje.

Moim skromnym zdaniem to środek jest bez zastrzetzeń oprócz jednego co mi sie nie podoba...Ma rysujące sie plastiki:/


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55
Moim skromnym zdaniem to środek jest bez zastrzetzeń oprócz jednego co mi sie nie podoba...Ma rysujące sie plastiki:/

moglbys zamiescic zdjecia wnetrza w twoim df

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

o tym zamknietym układzie słysząłem ale w NH t6010 plus ma tzw hydrulike CCLS 113l/min z zamknietym obiegiem dobra rzecz jak traktor musi obsługiwac duzo silników hydraulicznych i pracuje z róznymi maszynami przy skrzyniach biegów zalanych poł syntetykiem wazne jest eby olej był najwyzszej jakosci a nie mieszał sie z jakim bełtem z wywrotki która wczesniej chodziła z ursusem sasiada co nie wie ze sie olej w skrzyni wymienia. K100 w wersji standard ma 55l/min i zasila hydraulkie olejem ze skrzyni. wrsja profi ma 80 l/min ale czy jest osobny obwód nie wiem :D . Ja wybrałem K100 mozna powiedziec w tydzien bo miałem brac NH t6010 plus powód! kupiłem Agrotrona 165 mk3. dogadałem sie z dilerem ze mi załatwi opony na przód i obciaznik na przedni tuz i przegladna tego duzego za symboliczna kase. mozna powiedziec ze wybrałem go dlatego ze bede miał opieke w razie kłopotów nad dwoma ciagnikami. miałem kupic NH 2 lata sie na niego czaiłem przyszło co do czego wybrałem zielonego :) K100 bardzije mi pasuje nie jest tak wypasiony jak NH plus nie wykorzystał bym tej hydrauliki ani skrzyni a poza tym byl troszke drozszy o 8 tys netto


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Gratulacje Luk-kiedyś pamiętam byłeś chyba największym fanem NH na AF :D-a tu niespodziewanka i DF w końcu wyszedł -IMHO całkiem od NH nie gorszy.C'est la vie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
moglbys zamiescic zdjecia wnetrza w twoim df

Zdjęcia wrzuce ale dopiero po świętach :D Pozdr :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

No fotki mam...jak ktoś chce to pisać:rolleyes:)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ktoś chce... AF chce :) wchodzisz na "ciągniki, DF" i tam jest new image :rolleyes:


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5
No fotki mam...jak ktoś chce to pisać:rolleyes:)

To je wrzuć!Pykam i pykam- niema i niema!Jestem bardzo ciekawy co zakupiłeś(jakie kółka,obciążniki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Dobra. Widzę, że jest zainteresowanie tymi moimi fotkami to wrzucam macie je pod tym linkiem: http://www.sendspace.com/file/w9mnwx

 

 

PS: Sorry że troche słabej jakości są ale robione telefonem. Aha w pliczku jest parę zdjęć z gospodarstwa :rolleyes: :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Wielkie dzięki.U mnie to nie działa :angry:Dlaczego nie wrzuciłeś tego na AF?! :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

u mnie wszystko dziala!

@Olik moglbys od czasu do czasu sprzatnac w tej kabinie bo za czysto to tam nie jest... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Jo trochę syf w tej kabinie ^_^ jak chodzi z tym pługiem? próbowałeś na cztery skiby obracane orać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Hehe może was zadziwie ale sprzątam nawet czasami to 2 razy w tygodniu ale mam duzo błota teraz na podwórku(taki czas) i za chwile sie nanosi:/ A to znajomy ma takiego samego DF i ma takie same pługi tylko ze 4 i też nim robi zaden problem tylko tyle ze ja jak kupowałem to miałem do zaorania około 20 ha starej trawy to mówię naj wyżej sie dokupi korpus i tak trzeba bedzie zrobićB)) POzdrro B)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

ciągniki df mają wyrobioną marke i dlatego uważane są za dobre, mój sąsiad ma agrotrona 130 to już dwa razy go rozpuławiał a ma go zaledwie 10 miesięcy,natomiast znajomy zakupił na wiosne agrotrona k 110 i narzekał że jest słaby,w ubiegłym tygodniu zmierzyli mu moc na wałku i wyszło tylko 90 km a producent deklaruje 110 to duża różnica na 6 cylindrowym silniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

pewnie w k jest inny silnik niz mk3, bo ten poradzil sobie calkiem niezle http://www.dlg-test.de/pbdocs/traktoren/de...tron110_mk3.pdf

nie wiem czy to wiarygodne info, poza tym zalezy na jakiej hamowni mu mierzyli, bo sa ogolnie 2 rodzaje (nie pamietam nazw, chyba inercyjna i jakas jeszcze) na jednej wychodza w miare prawdziwe pomiary wartosci max, a na druga nadaje sie tylko do porownan, a wartosci max wychodza z duzym bledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
ciągniki df mają wyrobioną marke i dlatego uważane są za dobre, mój sąsiad ma agrotrona 130 to już dwa razy go rozpuławiał a ma go zaledwie 10 miesięcy,natomiast znajomy zakupił na wiosne agrotrona k 110 i narzekał że jest słaby,w ubiegłym tygodniu zmierzyli mu moc na wałku i wyszło tylko 90 km a producent deklaruje 110 to duża różnica na 6 cylindrowym silniku

 

Nie wiem jak to tam jest naprawdę ale to aż niemożliwe że tylko 90 km :/


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

a ja myśle że zależy jaki się trafi,jeden jest udany drugi nie,jeden klient jest zadowolony drugi nie,ja mam z grupy SDF Lamborghini Grand Prix 95 z 2005 r i jestem z niego bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

brzozak a masz może taki test dla Landini 130km???

A pytanie do OLIKA czy ten mtz dobrze chodzi w tym rozrzutniku nie ślizga wałek. chyba dużo po szosach jęździsz? A ten Deutz to fajny chyba dużo nim robisz!!

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
brzozak a masz może taki test dla Landini 130km???

A pytanie do OLIKA czy ten mtz dobrze chodzi w tym rozrzutniku nie ślizga wałek. chyba dużo po szosach jęździsz? A ten Deutz to fajny chyba dużo nim robisz!!

pozdro

 

Co do MTZ to na początku się ślizgał bo wałek ma napęd na paski ale podciągnełem i elegancko śmiga tylko czasami jak jest na polu pod górkę i trafi sie ciężki obornik to ma co robić ale wystarczy na chwilkę wyłączyć posuw hydrauliczny i jedziemy dalej...

Co sie tyczy DF i MTZ to tak jezdzę duzo po asfalcie bo tak sie trafia że praktycznie na kazde pole mam asfalt, a na DF nie narzekam! :lol: Pzdr...


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

tak właśnie tyle mu wykazało ale ciągnik jest na gwarancji więc prawdopodobnie będzie wymieniony na nowy,pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
brzozak a masz może taki test dla Landini 130km???

http://www.dlg-test.de/pbdocs/traktoren/la...i-legend130.pdf nie wiem czy dlatego modelu, jesli inny to sprawdz model silnika, jak sie zgadza to czesc informacji bedzie zbiezna

http://www.dlg.org/de/landwirtschaft/testz.../traktoren.html tutaj mozesz sam szukac

tak właśnie tyle mu wykazało ale ciągnik jest na gwarancji więc prawdopodobnie będzie wymieniony na nowy,pozdro

raczej male szanse zeby cos takiego mialo miejsce (usterki fabryczne sie zdazaja, ale raczej nie w silnikach) dla 1 egzemplarzu, poza tym jak gosc wpadl na to ze akurat jego egzemplarz jest slabszy i gdzie go zchamowal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

przyjechali do niego na miejsce z tą maszyną i podłączyli wom,sprawdzali mu na womie i tutaj zwracam honor kolegom z af a ludzi to za bardzo słuchać nie można bo nie wiedzą za dużo i gadają głupoty, jemu wyszło 90 km na wałku a ja sprawdziłem dokładnie w testach i pomiędzy testami tylko 5 km różnicy bo na testach wyszło 95 km na wom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz_142
      Witam. Kupiłem lamborghini r7.210 2008r. 
      Mam problem z przełączeniem dźwigni tw. biegi szosowe-polowe. Nie da się przełączyć. 
      Wie ktoś co jest przyczyną? Albo jak powinno się to przełączać? 
    • Przez edek37
      Witam szanowne grono mam problem w moim deutz fahrze 5110g, a mianowicie wariuje licznik tzn. raz działa raz nie(kotki do licznika sprawdzone) czasem przerywa jakby coś nie łączyło lub działają kontrolki samych awaryjek mimo ze ich nie uruchamiam. Dodatkowo gdy dzieje sie to co podane wyżej ciągnik także potrafi zgasnąć. Jakby coś odcinało, a czasem wszystko działa jak powinno. Może ktoś z was miał taki przypadek. Bezpieczniki sprawdzone itd. Ktoś doradzi jakieś opinie co to może być?
    • Przez gogo500
      Witam posiadam ciągnik Same laser 90 i nagle znikneły mi chamulce niewiem czo mam wlac prosze o pomoc
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj