Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
przemek8011zetor

Skrzynia Pośrednia Zetor 8011

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

witam chyba czeka mnie mały wydatek przed akcją wiosenną wysiadła mi skrzynia pośrednia -na zającu jak sie rozgrzeje -przy dużym obciążeniu ,typu pług czy coś innego jest świst w skrzyni, ile mniej -więcej taka przyjemność kosztuje i był bym wdzięczny jak mi powiecie co trzeba wymienić ....pozdrawiam :)

miszka31    29

wzmacniacz momętu obrotowego ci siadł,ślizga ci się,bęben wzmacniacza około 800zł ale ci dojdą łożyska,taśma może wałek,mikro pompka uszczelki,uszczelniacze,mnie to wyniosło 3000zł z hakiem,jak to się zaczeło robić można było to jeszcze podregulować,jeżdżąc na ślizgającym się wzmacniaczu spalisz całkiem tarczki,a i cały olej trzeba zmienić bo jest przegrzany,kontrolaka od skrzyni ci nie świeciła?

Wiadomość z agroFakt.pl

JD1052    78

A jak słychac ten świst to jechać Ci nie chce? My mieliśmy w U1614 tak, że jak sie rozgrzał to nie chciał jechać, ale jak sie dało na żółwia to wszystko normalnie, jechał w 100%. Naprawa to w 200zł sie zmiesciła, trzeba było rozpołowić traktor, ale nazwy części nie pamiętam, wyglądu też, bo mnie w domu nie było.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować