Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Adamo90
      Witam mam mały problem a może pytanie gdzie w podlaskim można wynająć jakąś maszynę rolniczą np traktor. U jakiś dealerów czy są specjalne firmy zajmujące się takimi sprawami. Jestem trochę zielony w to ale chcę się dowiedzieć gdzie co i jak.
    • Przez Rolnikson
      Witam. Posiadam kombajn volvo s830 i pękł mi pasek od mlocarni, a patrzyłem żeby wymienić pasek od mlocarni trzeba zdjąć paski jezdne i jest właśnie w tym problem bo nie wiem jak je zdjąć. Jest tam coś żeby je poluzowac czy coś ? 
      Proszę o odp z góry dziękuję ☺
    • Przez Delbeta
      Witam
      Miał ktoś taki problem że zaznaczył w wyrysowanych uprawach ONW ,a w podsumowaniu działki nie było obszaru ONW ?
    • Przez Piters182
      Tak jak w temacie, zatrudnię kombajnistę na sezon żniwny, wynagrodzenie do dogadania. Lub ktoś może doradzić w jaki sposób szukać kombajnistów?
    • Przez AgroSikora
      Uważam temat za dość poważny,

Wielu użytkowników wypowiada się o ilościach strat ,że kombajny gubią ,zostawiają zboże itp. i td, piszą o prędkościach jazdy ,że prędkość jazdy kombajnu to np. ostatnio czytałem na forum  ,że Lexiona 3km/h to max. w zbożu 7 -10 ton.

Np. pod zdjęciami CASE 2388 - wypowiadają się AF- towicze ,że "sieje"

Panowie jak liczycie baa - szacujecie ,że kombajn gubi "mało" tzn. jest ok. bądż ,że GUBI  DUŻO. ???

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.